Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sony_dark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sony_dark

  1. 12,5 to taki znosny wynik, mi ostatnio spalił 11,6 ale nie na emeryta tylko taki mieszaniec:D Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk
  2. sony_dark odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    dokładnie nie ma co sie zastanawiac tylko płukać.
  3. sony_dark odpowiedział(a) na djzak temat w Audi A4 B5
    ja bym jednak polecał zakupić SKF, przynajmniej bedzie pewność ze bedzie ok, ale nie mówie ze Ruville jest niedobra.
  4. cytat z innego forum: "rezystor/opornica jest w kabinie zdejmujesz schowek i na ścianie (na lewo od wentylatora -dmuchawy) jest przykręcony jedna śrubka i idzie do niego kostka chyba z 4 kablami."
  5. no właśnie to jest dobre pytanie, kto?? ale wiesz lepiej mieć temostat w ori opakowaniu niż zamiennik heh:)
  6. ja większości z Was byłem w szoku, szkoda. Jeżeli zrobią kolejną cześć filu to to już nie bedzie to samo co kiedyś. Szkoda:(
  7. dokładnie sterownik w pompce, weź wyciągaj pompkę i weź ją do domu na noc może tylko zawilgocona jest. U mnie też czasami nie łączyło wziłem ją wyciągnąłem i wysuszyłem
  8. sony_dark odpowiedział(a) na Marko42 temat w Układ Jezdny
    Jak już pisałem w sieci jest tysiące tematów nowych pomp,wsio tylko ładnie wygląda w pudełku a po włożeniu do auta czar znika:decayed: Marek jaki olej ostatecznie wylądował w ukłądzie???? już nie kombinowałem zalałem Febi jest także pompa idzie do reklamacji kasę bądź co bądź trzeba odzyskać no to ba innego wyjścia nie ma, kasa do zwrotu i tyle, albo ja sie nie da to niech dają nową sprawną pompe
  9. co do lamp wysyłaj je na regeneracje do kolegi Gwerty na 100% bedziesz zadowolony. A do ABS najprawdopodobniej podpięcie Vag i kasowanie błędów, ale trzeba podpiąć.
  10. cieżko tak doradzić przez forum, podjedz do mechanika i wtedy bedziesz wiedział lepiej. A może też przez pogode tak coś szumi
  11. da sie to wyczyscic? juz tyle razy wałkowane na tym forum z tą nagrzewnicą, ale oczywiście że sie da poszukaj nie dawno dwóch kolego robiło tą operacje.
  12. sony_dark odpowiedział(a) na djzak temat w Audi A4 B5
    no jak był plastikowy, bo zdarzają sie takie pompy, ale raczej w 2.6 tak jak u mnie był metalowy(może aluminiowy juz nie pamietam).
  13. dokładnie sciągasz schowek i masz dostep do wentylatora, jak słabo kreci mimo ustawienia max obtorów to może padł opornik inaczej rezystor wentylatora.
  14. czujnik temperatury cieczy 4 pinowy do sprawdzenia i w razie czego do wymiany. Jak masz dostęp do Vaga to sprawdź.
  15. spoko czyli sie mu nie chciało, bo to tyle roboty ze hej hehe:)
  16. no niestety, to jest chore że akurat w tak słabo dostępnym miejscu musi być schowana.
  17. tak jest powiązane, sprawdź bezpieczniki, ale to raczej pompka centralnego padła
  18. a takie coś sobie założysz i bedzie ok http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/
  19. sony_dark odpowiedział(a) na djzak temat w Audi A4 B5
    napisałem w innym temacie napisze i tu " i mówiłem, że odkamienienie pomoże", powodzonka ja już rok tak po tym płukaniu STP i dalej grzeje.
  20. i mówiłem, że odkamienienie STP pomoże
  21. Zestaw ok ale te węże fagumita to juz nie, ja niestety dałem sobie je założyć i one jak jest silnik ciepły to ok ale jak jest zimny to węże twardnieją i puszczają w moim przypadku wode mimo dobrego scisniecia, a u ciebie gaz sprawdź wszystkie opaski. Bo tak jak piszesz na zimnym śmierdzi.
  22. sony_dark odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    Tak dobrze zrobiłeś Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk
  23. Wiesz co niekoniecznie ale nie zaszkodziłoby wymienić to czyli gazownik sobie go zachował dla siebie co za ludzie najlepiej to samemu takie pierdolki wymieniac Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk
  24. sony_dark odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    to jak woda nie pomogła to pozostaje środek do odkamieniania. Chyba, że przyczyną usterki jest co innego.
  25. sony_dark odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    no to płukanie Cię czeka:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.