Treść opublikowana przez sony_dark
-
brak wiskozy w nowym silniku
12,5 to taki znosny wynik, mi ostatnio spalił 11,6 ale nie na emeryta tylko taki mieszaniec:D Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk
-
Brak Ogrzewania
dokładnie nie ma co sie zastanawiac tylko płukać.
-
wieksza temp silnika ..
ja bym jednak polecał zakupić SKF, przynajmniej bedzie pewność ze bedzie ok, ale nie mówie ze Ruville jest niedobra.
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
cytat z innego forum: "rezystor/opornica jest w kabinie zdejmujesz schowek i na ścianie (na lewo od wentylatora -dmuchawy) jest przykręcony jedna śrubka i idzie do niego kostka chyba z 4 kablami."
-
nowy termostat, nowy czujnik, max.64 C ? zgłupiałem;)
no właśnie to jest dobre pytanie, kto?? ale wiesz lepiej mieć temostat w ori opakowaniu niż zamiennik heh:)
-
Paul Walker nie żyje ...
ja większości z Was byłem w szoku, szkoda. Jeżeli zrobią kolejną cześć filu to to już nie bedzie to samo co kiedyś. Szkoda:(
-
Problem z centralnym
dokładnie sterownik w pompce, weź wyciągaj pompkę i weź ją do domu na noc może tylko zawilgocona jest. U mnie też czasami nie łączyło wziłem ją wyciągnąłem i wysuszyłem
-
Wspomaganie.
Jak już pisałem w sieci jest tysiące tematów nowych pomp,wsio tylko ładnie wygląda w pudełku a po włożeniu do auta czar znika:decayed: Marek jaki olej ostatecznie wylądował w ukłądzie???? już nie kombinowałem zalałem Febi jest także pompa idzie do reklamacji kasę bądź co bądź trzeba odzyskać no to ba innego wyjścia nie ma, kasa do zwrotu i tyle, albo ja sie nie da to niech dają nową sprawną pompe
-
Przygasające ksenony
co do lamp wysyłaj je na regeneracje do kolegi Gwerty na 100% bedziesz zadowolony. A do ABS najprawdopodobniej podpięcie Vag i kasowanie błędów, ale trzeba podpiąć.
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
cieżko tak doradzić przez forum, podjedz do mechanika i wtedy bedziesz wiedział lepiej. A może też przez pogode tak coś szumi
-
Silnik nie łapie temperatury
da sie to wyczyscic? juz tyle razy wałkowane na tym forum z tą nagrzewnicą, ale oczywiście że sie da poszukaj nie dawno dwóch kolego robiło tą operacje.
-
wieksza temp silnika ..
no jak był plastikowy, bo zdarzają sie takie pompy, ale raczej w 2.6 tak jak u mnie był metalowy(może aluminiowy juz nie pamietam).
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
dokładnie sciągasz schowek i masz dostep do wentylatora, jak słabo kreci mimo ustawienia max obtorów to może padł opornik inaczej rezystor wentylatora.
-
Temperatura a4 b5 1.9tdi ajm
czujnik temperatury cieczy 4 pinowy do sprawdzenia i w razie czego do wymiany. Jak masz dostęp do Vaga to sprawdź.
-
A4 b5 2.4 v6
spoko czyli sie mu nie chciało, bo to tyle roboty ze hej hehe:)
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
no niestety, to jest chore że akurat w tak słabo dostępnym miejscu musi być schowana.
-
Problem z centralnym
tak jest powiązane, sprawdź bezpieczniki, ale to raczej pompka centralnego padła
-
otiweranie auta z pilota
a takie coś sobie założysz i bedzie ok http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/
-
wieksza temp silnika ..
napisałem w innym temacie napisze i tu " i mówiłem, że odkamienienie pomoże", powodzonka ja już rok tak po tym płukaniu STP i dalej grzeje.
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
i mówiłem, że odkamienienie STP pomoże
-
Czy to dobry zestaw?
Zestaw ok ale te węże fagumita to juz nie, ja niestety dałem sobie je założyć i one jak jest silnik ciepły to ok ale jak jest zimny to węże twardnieją i puszczają w moim przypadku wode mimo dobrego scisniecia, a u ciebie gaz sprawdź wszystkie opaski. Bo tak jak piszesz na zimnym śmierdzi.
-
Brak Ogrzewania
Tak dobrze zrobiłeś Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk
-
A4 b5 2.4 v6
Wiesz co niekoniecznie ale nie zaszkodziłoby wymienić to czyli gazownik sobie go zachował dla siebie co za ludzie najlepiej to samemu takie pierdolki wymieniac Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk
-
Brak Ogrzewania
to jak woda nie pomogła to pozostaje środek do odkamieniania. Chyba, że przyczyną usterki jest co innego.
-
Brak Ogrzewania
no to płukanie Cię czeka:P