Treść opublikowana przez sony_dark
-
Wymiary rolety tylnej szyby
spoko czekamy na efekty:)
-
Nowe lampy na przód - jakę firmę wybrać?
najlepsze rozwiązanie to chyba zakup używanych Valeo:P
-
Silniczek krokowy
no znalazłem wysłałem Ci linka na PW
-
la'śmić/jeszcze śmić ;)/ by Spid LBN
no witamy, fajnie, że sam będziesz koło audi robił i masz jeszcze gdzie:) powodzonka i czekamy na fotki
-
Wyłączenie AIR BAG w Audi A4 B5.
dzieki myślałem żeby to podłączyć ale to przeważnie w poliftach występuje, a w tej lampce co chcę kupić nie ma info o wyłączonej poduszce (lampka w8 z passata)
-
Nie gasnące oświetlenie wnętrza.
nie no w przedliftach nie ma czegoś takiego w liczniku info o otwartych drzwiach niestety:P
-
Mapy wtrysków ?
to weź może odepnij na godzinkę akumulator, zresetują sie ustawienia w ECU silnika i wtedy zobaczysz. A skoro masz duże spalanie to nie wiem może sonda lambda się kończy
-
Wymiary rolety tylnej szyby
w sumie to nie wiem już bała jak auto kupiłem, zaraz ide zmierzyć. ---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- wiec tak szeroka jest na 98cm, i w sumie tyle bo rozsunięcie jest niepotrzebne
-
brak wiskozy w nowym silniku
no oby wszystko było w porządku. Powodzenia w montażu:P
-
Wyłączenie AIR BAG w Audi A4 B5.
a tak z ciekawości czy idzie to jakoś dorezać??, pewnie tak
-
brak wiskozy w nowym silniku
acha to mówisz, że z drugiej głowicy. No to nie fajnie ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- no ja po remoncie zrobiłem ok 6,5 tyś km, u mnie też zmieniałem głowice tylko nie od razu jedna wiem była zmieniana 2 lata temu jeszcze robił to poprzedni właściciel, wiem bo akurat auto było u znajomego mechanika, i w każdej zatarty wałek na panewce. A druga to przypadkiem przy wymianie rozrządu się okazała. Tylko przy pierwszej auto jak u ciebie zgasł, a druga na szczęście zlokalizowana usterka w ostatniej chwili.
-
Czarny nalot w zbiorniczku wyrównawczym
no tak ale to chyba rzadkość, takie akcje to częste są ale w Kia Carnival
-
Silniczek krokowy
gdzieś o tym czytałem jak są niskie obroty, tylko już nie pamiętam
-
Silniczek krokowy
u mnie też raczej obstawiam krokowca, nie wiem sami oceńcie. Jak silnik jest zimny to obroty na ssaniu powinny czymać ok. 1000-1100, a u mnie jest 1500, po ponad minucie spada do 1000 i do 750. Na ciepłym jest ok.
-
Zestaw LPG do 2.4 v6 tiptronic
ja mam zestaw naprawczy taką piankę, no raczej większość pakuję butlę w zapas. U mnie jest 60l wchodzi 48l, i to jest takie optymalne rozwiązanie.
-
Czarny nalot w zbiorniczku wyrównawczym
no niestety też potwierdzam, dzisiaj rozmawiałem z kolegą ze studiów i on identyczna sytuacja jak u ciebie olej w wodzie (uszczelka)
-
brak wiskozy w nowym silniku
kurde nawet nie strasz ja też jestem po remoncie głowic i tak samo go nie katuje:P a to drugi miałeś silnik w zapasie??
-
brak wiskozy w nowym silniku
kurde dziwna sprawa, tak jakby coś ucieło smarowanie. Może pompa oleju, albo zatkane kanały olejowe. Bo zakładam, iż olej był
-
Silniczek krokowy
jak stoisz przodem do auta, to jest on po lewej stronie (od pasażera), zaraz przy korpusie kolektora ssącego obok przepustnicy, dosłownie może jakieś 5cm od przepustnicy. Jakie masz objawy, że chcesz go zmienić??
-
Wymiary rolety tylnej szyby
jutro zmierzę swoją to dam ci znać
-
boczki z kombi do sedana
tak podnośniki są takie same, wiem bo tez kupiłem przez pomyłkę całą ramkę od kombiaka.
-
brak wiskozy w nowym silniku
acha to wielkie pocieszenie:)
-
brak wiskozy w nowym silniku
a tak z ciekawości to co zrobiłeś, że silnik się zatarł
-
[ALL B5] Naprawa urwanej klapy podłokietnika za 4zł
też spoko:P
-
filtry mann vs filtron
Ja też jestem takiego zdania, iż na filtrze przynajmnie oleju nie ma co oszczędzać. Lepiej kupić coś lepszego. Mi też właśnie wielu znajomych mowi, że Mann zdecydowanie lepszy od Filtrona. Zresztą każy ma swoje zdanie na ten temat. Ja osobiście polecam MANNA