Treść opublikowana przez sony_dark
-
[B5 APR] Spala benzyne podczas jazdy na LPG
to jest taka wady tych liczników:P
-
Coś wiecej o tym silniku
oznaczenie silnika:)
-
Montaż instalacji - gdzie wlew i przełącznik gazu
może czujnik temperatury w reduktorze jest padnięty, kuzyna miał tak samo i to on był winny
-
podnosnik szyby slizg
no akurat w moim przypadku te ślizgi miały za mały otwór na mocowanie, ale dałem rady:)
-
podnosnik szyby slizg
zgadza się też wymieniałem ślizgi od kierowcy, musisz podać sprzedającemu którą chcesz stronę. A tak po za tym troszkę musiałem dopasować bo nie chciały wejść te nowe ślizgi do końca, ale po za tym jest ok:)
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
fajna furka i bardzo ale to bardzo dużo modów:)
-
Białe podświetlanie licznika
mnie jakoś też te białe podświetlenie nie przekonuje, ale każdy ma swój gust:)
-
Kolorowe wnętrza
ładnie to u Ciebie wygląda:) choć też jakoś nie byłem przekonany do niebieskiego. Znajomy też ma niebieskie wnętrze i auto, tylko że A6.
-
Boczki sedan tył b5
potwierdzam taka sama sytuacja jak u kolegi DarekII
-
pomiar rezystancji czujnika cieczy
popraw filmik bo nie działa:P
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
ja też jestem po montażu mat grzewczych i całej instalacji, wszystko jak na razie hula. Dzieki za quida:) Nie jest to takie trudne jakby sie to wydawało:D
-
Montowanie el. szyb tył.problem z podłączeniem wiązki,moduł komfortu do wymiany??
i dlatego ja uważam, iż lepiej jest troche czasu poświecić na zrobienie własnej wiązki oczywiście z pomocą schematu elektrycznego. Wiem to po sobie gdyż nie mogłem znaleźć przedliftowej wiązki. Jedynie co mi nie działa to domykanie tylnych szyb. Nie wiem dlaczego, podpięte jak na schemacie nawet znalazłem wpis kolegi z forum żeby ten kabelek podpiąć do niebieskiej kostki do kabelka biało zółtego. Ale też nie działa.
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
przejrzałem wszystkie posty kurde... co za auto.!! za***iste:)
-
kierunkowskaz przedni - ori czy zamiennik?
polecam tylko oryginał, ale trafić na oryginał BOSCHA jest bardzo ciężko. Dlatego kupiłem zamiennik, nie jest źle ale idealnie też nie jest.
-
Jak poluzować linkę w mechanizmie szyby
to źle Cię zrozumiałem. W takim razie to ciężko mi powiedzieć jak to zrobić żeby nie połamać. Jakby to chodziło o tylny mechanizm to tam idzie rozpięć linkę. A na przedni mechanizm to nie mam pojęcia.
-
Jak poluzować linkę w mechanizmie szyby
właśnie że najpierw trzeba wpiąć ślizg a następnie wepchnąć linkę z takim bolcem w otwór w ślizgu. Zaraz ci dam linka z instrukcją jak to ma być jest tu na forum ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- proszę bardzo: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-zestawu-naprawczego-podnosnika-szyby-przedniej-55354/
-
Jak poluzować linkę w mechanizmie szyby
do wyciągnięcia ślizgu prowadnicy nie potrzeba luzować linki. Po prostu jakby to prosto powiedzieć.. trzeba przekręcić o 90 stopni w prawo w dół. i wyskakuje ślizg. Sam wymieniałem ostatnio i też nie wiedziałem jak, na chłopski rozum tak zrobiłem jak wyżej.
-
Schemat bezpieczników Sedan 1.8t
a nie masz czegos takiego jak instrukcji obsługi albo książke w formie pdf sam naprawiam audi a4
-
Zassał wodę w filtr powietrza - sporo wody.
no nie fajnie to wygląda, aż żal słuchać tego stuku. Raczej to nie będzie zawór, a czy olej wystarczy to wątpie.
-
Nie działa wentylator klimy
witam, nie pisałem długo ale dzisiaj dopiero znalazłem przyczynę niedziałania wentylatora. Okazało się, że nie ma wogóle napiecia na bezpieczniku cewki przekaźnika (5A) po zapłonie. Nie wiem dlaczego nie ma napięcia nie szukałem bo tyle tam kabli poplątanych, ale po podpięciu pod zapłon wentylator śmiga i hula. Oczywiście nie obcinałem nic tylko dokupiłem gniazdo z bezpiecznikiem i podpiołem się pod stare gniazdo jednym końcem do kabla który idzie do przekaźników a drugim pod zapłon. Tak więc problem rozwiązany i temat do zamknięcia!!
-
Bita śmietana w zbiorniczku wyrównawczym po uszczelniaczu
ja też planowałem wlać to gówno ale się opamiętałem(rozszczelniona chłodnica wody). Lepiej znaleźć wyciek niż potem ładować nie wiadomo ile kasy.
-
Nie chce odpalić - kontrolka EPC
zrób auto-scana i się dowiesz gdzie może być usterka.
-
Wskazania temperatury
nie chcę sie wymądrzać, ale nie lepiej było kupic oryginalny termostat?? Wszyscy na forum doradzają aby kupić oryg. i święty spokój ---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- a co do bulgotania to czy dobrze odpowietrzyłeś układ wiem z własnego doświadczenia, że w naszych b5 ciężko się odpowietrza
-
Klimatyzacja czy jej brak??
dokładnie ale masz farta hehe:)
-
Nie działa wentylator klimy
dzięki wielkie za podpowiedzi, ale jeszcze raz napisze wygląda to tak: po wciśnięciu śnieżynki na panelu klimatronica powinno być słychać dwa szybkie pstryknięcia przekaźników, jednego od sprzęgła sprężarki(to działa) oraz przekaźnika wentylatora I biegu(to nie działa). Oraz jak przekroczy określone ciśnienie czynnika powinien się włączyć II bieg (to nie działa). Nic pozostaje chyba jechać do dobrego elektryka i tyle. ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- no chyba, że klimatronik nie daję sygnału na włączenie przekaźnika, ale tego nie mam jak sprawdzić. Chyba że macie schemat wtyczek od tego cuda.