Treść opublikowana przez sony_dark
-
Jak sprawdzić czujnik temp płynu chłodniczego
ok masz racje lepiej sprawdzić rezystancje ale dostęp do czujnika mam okropny heh:)
-
kontrolka airbag sie nie pali
no to cie naciągnał na skasowanie crash data z sterownika. Taka usługa kosztuje 50-100zł. Wiem bo sam to przerabiałem w peugeocie. Chyba że ogólnie za całokształt to ok.
-
brak wiskozy w nowym silniku
te układy z gazem strasznie ciężko odpowietrzyć. Miałbym pytanie do Cb. Czy u ciebie na pedale gazu jest jakiś luz do góry, tzn. włóż nogę pod pedał i pociągnij do góry.
-
brak wiskozy w nowym silniku
ja w przyszłym tyg. sprawdze drugą stronę i się okaże co i jak ---------- Post dopisany 24-11-2013 at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 11:55 ---------- i jak zrobileś juz przekładkę??
-
Jak sprawdzić czujnik temp płynu chłodniczego
tak autor tego poradnika napisał, wiec też pytam bo nie wiem czy wymienić czujnik, a nie chce go na darmo zmieniać troszkę oryg. kosztuje
-
Jak sprawdzić czujnik temp płynu chłodniczego
to jak wie ktoś czy to normalne??, oczywiście czytałem poradnik.
-
Czujnik temperatury, czy okablowanie?
Panowie spokojnie, w Polskim Vagu to raczej nie, a zresztą łatwo zdobyć VAG-COMa.
-
szarpie podczas jazdy
ja tez mam to samo tylko ze 2.6 v6, troszkę już wyeliminowałem części, ale to nie były trafne cele. Przepustnice juz wymieniłem, świece, uszczelniłem kolektor ssący, krokowca wyczyściłem, weze podciśnień wymieniłem. Ale zostały mi droższe cześci do sprawdzenia( 2x sondy, komputer ECU, przewody świec i cewka zapłonowa(tańsza cześć). Ale ja u mnie obstawiam raczej problem z ECU. Ale to też takie wróżenie z fusów:P ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- tylko że ja przy tym mam spadek mocy jeszcze (słaby od dołu, później jest w miare dobrze), a i na zimnym jest dużo lepiej ale to raczej przez wieksza mieszanke.
-
Jak sprawdzić czujnik temp płynu chłodniczego
mam do was pytanko, nie chcę już zakładać nowego tematu to piszę tutaj. Sprawa jest taka sprawdzałem w VAGu temperaturę cieczy i jest duża rozbieżność na zimnym silniku. Temperatura otoczenia 6 stopni i w ECU pokazuję takową temperaturę, natomiast w liczniku już 60 stopni (wiem że licznik wyskalowany jest od 30stopni). Natomiast na ciepłym jest już ok różnica +-1-2 stopnie. Czy to by wskazywało uszkodzony czujnik 4pinowy??
-
Nagłe zaniki wspomagania, praca skokowa, niezależne od obrotów.
zmień na ori jak najszybciej , bo źle się to skończy dla twojego portfela:P
-
brak wiskozy w nowym silniku
ja mam lepiej jedną czarną drugą srebrną ale na dniach zmienią srebrną na czarną (już leży na półce). Tylko miałem problem z kupnem uszczelki pod dekiel. U mnie w sklepie nie ma(tzn. nie ma nawet na hurtowni do tego czarnego dekla, bo do srebrnego jest inna). Ale jakimś cudem była jedna na stanie. ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- a pytanko takie to padła Ci ta głowica którą robileś czy tą co nie robileś
-
Wysokie spalanie?
te 19l to i tak dużo za dużo
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
najlepiej to wlać oryginał koszt taki sam jak febi(może z 5zł droższy), no ale jak masz w garażu febi to może byc
-
A4 B5 2.5 TDI - Sterownik ABS/ASR gdzie szukać ?
sterownik abs znajduje się pod tylną kanapą
-
Chłodniczka płynu wspomagania 2.8 V6
dobra decyzja lepiej założyć dużo to nie bedzie kosztować a przynajmniej bedzie pewność i spokój że jest:P
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
spróbuj poszukać w google, wpisz część jaka cię dokłądnie interesuje i kupuj gdzie najtaniej.
-
podgrzewane lusterka
e tam ja rozklejałem i powolutku zeszło. Nie jest to takie trudne troszję cierpliwości i zejdzie. Ale jak wkład jest w miare dobrej cenie to ok.
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
wymiana ale chyba z częściami??
-
gadżet w miejsce popielniczki przedniej ??
nie no CB powinno być moim zdaniem schowane(tak jak piszesz pod kierownicą) a nie na celu tak heh:P
-
podgrzewane lusterka
kup maty grzewcze, załóż sam gdzieś jest temat jak założyć niby od b5 ale powinno być podobnie (chodzi o sposób montażu, żeby nie było) i się przekonasz:P
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
wow, ładna cena. Zrób tak kup części tak jak radziłem, załóż sam i podjedź do gaziarza i niech skalibruje wszystko.
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
to mozesz tez szukać na allegro z odbiorem osobistym w swoich okolicach. Zależy jak daleko bys w razie czego po części podjechał. Najlepiej to u gazownika kupić tylko zależy jak z cena.
-
Chłodniczka płynu wspomagania 2.8 V6
nie no napewno musi być ale jak ktoś grzebał to i może jej nie być
-
jaka chłodnica do adr..95
najlepiej to kupić oryginał ale wiadomo cena z kosmosu heh:)
-
Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T
najprościej to chyba na alledrogo