Treść opublikowana przez sony_dark
-
Cyrk z wolnymi obrotami
no ja mam taki duży ten kat że sam się zdziwiłem. A gdzie go sprzedałeś?? A ten mógłby ktoś wrzucić logi od 00-10 tak dla porównania. A co do szarpania to ja myślę że to może być także komp silnika, wiele się oczytałem o tym, iż są one feralne.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
za kata tyle dostałeś?? ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- ok ja nie mówie, że musi być lepszy dźwięk czy coś, nie licze na cuda, ale zawsze można spróbować.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
no ja to zrobiłem tez myślałem ze pomoże a tu zonk nic nie pomogło. A kata i tak usunę bo mam auto zamulone od czegoś muszę zacząć. Już wole to szarpanie niż to i to. ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- a moze to krokowy, wiem ze wymieniał ktos na tani zamiennik i nic, a po wymiane na dobry zamiennik chyba VDO i nie było szarpań ale wątpie zeby to u nas od krokowca było. A nie zamierzam wydawać 250zł na krokowca.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
u mnie jest dokładnie to samo, ja już nie wiem co z tym zrobić. Przepustnice wymieniłem na inną, kolektor ssącu uszczelniony, węzyki podciśnień wymienione. Na dniach usuwam katalizator, może on też trochę od siebie dokłada i sondy głupieją, ale wątpię w to.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
a gdzie w środku tzn pod deską rozdzielczą idzie ten wężyk?? Może rzeczywiście gdzieś jest nieszczelny, bo w komorze wszytskie wymieniłem, właśnie do miejsca grodziowego.
-
remoncik glowic itd porady
no a u mnie go nie ma, ale mam juz naciągniętą ale dalej szarpie. Ja juz dałem sobie spokój z tym. Brak pomysłów od czego to może być.
-
remoncik glowic itd porady
nie jest za długa tylko pewnie zgubiłeś gdzieś taki klin co się reguluje. Ja tez tak myślałem ze jest za długa, i właśnie tego klina nie miałem.
-
remoncik glowic itd porady
to jest dobry trop mysle teraz, tylko jak to wyrgólować
-
remoncik glowic itd porady
o jakim kolektorze mówisz?? ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- jak o ssącym to raczej mam dobry bo uszczelniałem go ostatnio.
-
remoncik glowic itd porady
to widze że masz to samo co ja z tym puszczanie i dodawaniem gazu. Też mam takie pojedyncze szarpnięcie. Nie wiem od czego to się bierze.
-
zanikanie cyfr na panelu klimy
zimne luty do poprawienia. Jak masz dobrą lutownice dasz sobie rade, a jak nie to zanieś panel do elektronika i Ci zrobi. TYlko licz się z kwotą ok 100zł. Tyle zdzierają.
-
Wymiana tapicerki boczków drzwiowych
nie ma się czym obawiać, nie przesiąknie ja za pierwszym razem jak robiłem w 206 to smarowałem materiał dwa razy i nic nie przesiąkło.
-
jakiego koloru jest czujnik temperatury w audi a4 b5 1.6 adp 95 rok
tak niebieski, ale on został wycofany. Zamiennikiem jest albo czarny albo zielony podajże z tego co pamiętam.
-
Zapala sie kontrolka oleju
ta rurka harmonijkowa nazywa się odmą, zasade działania pewnie znasz. Ja proponowałbym wymienić to gówno na wąż olejoodporny fi20, jest na znanym portalu aukcyjnym. Jak wziołem do ręki tą odmę to pękała mi w rękach. Oryginał kosztuje tyle że szkoda gadać (ok.180zł/szt.).
-
Tempomat
to nie działa tak w naszych rocznikach, niestety już pisałem, że w naszych rocznikach jest osobny sterownik tempomatu, a sterowanie przepustnicą jest na takiej gruszce z prętem przyłaczonym do przepustnicy sterowane peałem gazu (linka).
-
Przepustnica, wolne obroty, N71
w naszych silnikach nie robi się adaptacji przepustnicy, jedynie co to nastawy podstawowe możesz zrobić. Ale jak krokowca nie masz to nawet tych nastawów nie ma sensu robić.
-
remoncik glowic itd porady
nie no spoko, domyśliłem się iż chodziło o kase. Wiem sam przerabiałem ten temat, zdziwiła mnie cena własnie śrub głowicy, jak pytałem się to dobrej firmy śruby na jedną głowice ponad 100zł, a u Cb za 130zł na dwie. A jak z moca po remonciku??
-
remoncik glowic itd porady
no ładnie, ale ten olej Platinum Orlena to nie jest za dobry wybór. 10w40 ok ale marka to juz nie, z tego co czytałem to ten olej trzeba wymieniać co 5 tyś km.
- Tempomat
-
remoncik glowic itd porady
to co Oni będą robić z tymi głowicami?? z ciekawości pytam.
-
remoncik glowic itd porady
no jak sam bedziesz robił to cena jest znośna:decayed:
-
po wymianie termostatu wskaźnik temp szaleje.
nie no jak masz problem z kupieniem ori to kup tego Wahler też polecany przez forumowiczów, ale przed montażem sprawdź czy się otwiera
-
Wymiana tapicerki boczków drzwiowych
ja nie wiem jak boll, ale pisałem i tak mi polecił tapicer, że najlepszy to bedzie butapren:P
-
Wymiary rolety tylnej szyby
no to ok przez to pisałem, że 100 i tak wejdzie bo materiał troszkę mniejszy jest:decayed:
-
po wymianie termostatu wskaźnik temp szaleje.
no niestety troszke kosztuje, jak chcesz sie dowiedzieć to ASO heh:)