Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sony_dark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sony_dark

  1. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no i to ostro się zapędziłeś żarcik:P ale 42 tyś w 8 miesięcy ładny wynik:)
  2. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Co do tych przegród to wiem ze są dwa rodzaje, do 94 roku były można było je wyciągać i wkładać, a po już są wbudowane w kolektor. ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- jak znajde fotke to zobaczysz różnice
  3. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no tak ja juz to robilem, sadzac po twoim roczniku to masz pewnie tak jak u mnie ten nowszy kolektor, bez tych klapek w środku. Ja u siebie juz rozbierałem kolektor i uszczelniony. Tak więc chwila wolnego (na spokojnie 4h) wyczyścić i będzie ok. A co do swapa fajny żarcik
  4. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no to ładnie Ci pali. Ja ostatnio w cyklu mieszanym mozna powiedzieć, ale większość to trasa, trochę miasta no i najważniejsze autostrada to spalił 12l na 100km ale nie żałowałem gazu heh:) A z obrotami to troche za duże, jak sam wiesz powinno być ok 700 na ciepłym.
  5. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a te obroty to masz cały czas na 1 tyś, czy spadaja po nagraniu. A jak na ssaniu obroty??
  6. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    czyli szarpania zostały. Nic nie wymyślisz trzeba kompa naprawić bądź wymienić
  7. nie wiem ile nowa butla kosztuje, ale jak legalizacja kosztuje ponad 200zł to lepiej juz chyba kupić nowa butle i mieć spokój.
  8. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja się nie wypowiem na temat dokładnego modelu ale polecane są właśnie hany oraz barracudy. ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- ale moim zdaniem to lepiej pierw naprawić tą usterkę a potem inwestować dalej.
  9. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no to podobnie jak u mnie było ssanie 1100, szarpania prawie brak. Ale na drugi dzien wróciło wszystko do normy niestety:(
  10. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja podobne spalanie miałem jak wtryski gazu były zapchane. Po regeneracji wróciło do normy. Ale to nie to wiem:)
  11. sony_dark odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    to ja dokładnie mam to samo wspawane, to się nazywa tłumik przelotowy.
  12. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no to sam widzisz, że w takich przypadkach samo ECU może mieszać. Gdzieś czytałem na forach tylko o innym przypadku (brak mocy) okazało sie, że gość powymieniał wszystko i nic, dopiero zmienił kompa i jak ręką odjął.
  13. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no i dlatego nie chce rzeźbić swojego kompa, bo będę bez auta. Kupie chyba na alledrogo drugie ecu, a mozę akurat się uda. A jak nie to wtedy oddam do elektryka, bo to nie na moje umiejętności heh.
  14. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja sobie tylko wmawiałem, że to nie ECU a to jednak ostatnia możliwość.
  15. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    dokładnie już mnie te szarpania tak denerwują, ale co zrobić.
  16. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    dokładnie ten moduł przykrecony jest do filtra. To nie wiem Robert albo Dawid odkręcić ten moduł i sprawdźcie. Ja nie mam warunków niestety.
  17. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    raz coś wyczytałem, że ten wężyk odpowiedzialny jest za recyrkulacje. Ale nie chcę wprowadzać jakis nowych brednich nowinek. Akurat taka pora roku, ze można sobie tylko w d... pogrzebać takie zimno a garażu brak. ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- u mnie był jeden kolo ale się wyprowadził
  18. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    wiem to akurat czytałem, bo szukam przeważnie na forach a6 i 100 bo tam więcej jest ludzi z naszym silnikiem. Żeby ktoś choć wrzucił logi prawidłowo działającego auta. Ale to i tak nic nam nie da za bardzo.
  19. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a co do sprawdz. vagiem to czujnik cieczy sprawdziłem ok., tylko ten z temp. zasysanego powietrza. Do waskivw. Ten czujnik ma pokazywać zbliżoną temp. do otoczenia na zimnym. TAk. A na ciepłym jaka jest prawidłowa, tzn. jaka powinna być?? Kurde odstawiłbym Ci auto ale za daaleko mam. ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- dawid_sc, no niestety taka prawda z dzisiejszymi mechanikami. Ja uważam, że w naszym i nie tylko naszym przypadku problem tkwi gdzieś w elektryce. Bo tak jak pisałem poniżej -12 jest prawie ok. A nie bede wywalał na każdą część kasy. Juz doś wpakowałem w mojego czupka kapony. Jak bym miał kogoś sprawdzonego w okolicy dałbym ale nie dam bo to nie ma sensu. Są to typowi mechanicy, a nie ............ ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- a założe się, że jest nas więcej tylko nie każdy się wypowiada, bo ta przypadłość dotyka ogólnie użytkowników z tym silnikiem
  20. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    i tu masz rację, ale nie wypowiem się dalej. Tak jak ty sam kombinuje, bo u mnie mechanicy to mówią, że tak ma być i tyle. A mi sie z nimi nie chce kłócić bo ja w tym wypadku wiem lepiej. I ku... zaryzykuje i wymienię tego kompa. A nie chce komuś wepchnąć nie do końca sprawnego auta, bo ja taki nie jestem. Że wepchnę z problemem.Wole go rozwiązać i się dowiedzieć co ku... jest grane. Ja pierdziel przy kupnie wszystko było ok, po 2-3 miesiącach nadeszły te szarpania przy dodawaniu i puszczaniu gazu oraz zaniki mocy.
  21. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    chodzi co o czujnik temp cieczy ?? ten 4 pinowy??
  22. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a ja wam coś ciekawego napiszę, mianowicie odpalam dzisiaj auto na polu minus 12, a tu kurde obroty na ssaniu 1000-1100 normalnie auto zagadka. I jakby te szarpania były mniejsze a prawie mało co odczuwalne. Jak się auto nagrzalo wszystko wróciło po staremu. Teraz jestem na 99% przekonany, że to coś w ECU jest pierdykniete.
  23. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    w mojej nikt nie grzebał, i te szrapania same przyszły. Tak więc albo ten TPS jest już wydupiony, kupiłem nawet drugą przepustnice ale to samo. Ale jak rozbierałeś i ustawiłeś dobrze i dalej to samo to raczej nie tu jest wina. Trzeba się tym kompem wkońcu zając i tą opcję wywalić.
  24. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tak zaraz po jeździe, tak jak pisałem 55- może nie 60 ale raz mi się zdarzyło.
  25. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    waskivw, no to już coś można szukać u mnie na bardzo dogrzanym silniku tem. zasysanego powietrza wynosi 55-60 stopni. Jak myślisz dobrze czy za dużo??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.