Treść opublikowana przez FUTURUM
-
[ALL B7] Dobry warsztat samochodowy na terenie Trójmiasta
VASS SERWIS Gdynia ul Górnicza 58 (fikakowo)-profesjonalnie.....
-
Silnik BPW
Firma FUTURUM porusza się identycznym autem jakie posiadasz(bpw).Na liczniku już 310.000 km-Zapraszam Cię do Trójmiasta na małą przejażdżkę
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
REGENERACJA POMP OLEJOWYCH 2.0 TDI Witamy na stronie firmy FUTURUM Znajdziecie Państwo tutaj szczegółowe informacje o naszych usługach i oferowanych produktach. Celem firmy FUTURUM jest jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszych Klientów, wykorzystując do tego zdobytą wiedzę i doświadczenie. Świadczymy usługi w zakresie regeneracji pomp olejowych do samochodów wyprodukowanych pomiędzy 2004 r. a 2012 r. marki AUDI, VW, SKODA, SEAT z silnikiem 2.0 TDI 140 KM i 170 KM. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachową obsługę, prawidłową diagnozę i szybką, solidną naprawę modułu olejowego. JESTEŚ POSIADACZEM AUDI A4 2.0 TDI? WEJDŹ NA NASZ STRONĘ ABY NIE BYŁO ZA PÓŹNO WWW.FUTURUM.NET.PL tel: 501-235-580 lub tel: 509-174-141 jeśli zapaliła się czerwona kontrolka "oil pressure"-dzwoń-pomożemy!!!!!! 4 LATA GWARANCJI NA PIŚMIE BEZ LIMITU KILOMETRÓW !!!
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dowiedziałeś się już do czego służą wałki?jeśli nie to przeczytaj cały wątek-jaro4444 wszytko opisuje
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
No chyba będzie trzeba założyć, żeby ludzie też mieli inną alternatywę, bo powiem szczerze ja mając napęd zębatkowy, nie do końca jestem przekonany do swapa pompy. Bo swap jest opisany dokładnie dla silników z napędem pompy łańcuchowym a natomiast nikt się nie wypowiedział czy robił takie coś przy napędzie zębatkowym i czy w tym wypadku to zdjęcie zębatki z wału też idzie bez żadnych komplikacji, a posty dotyczące właśnie tej alternatywy czyli regeneracji zabieraka i tym podobnych są skrupulatnie usuwane... To już się wypowiadam, u mnie w BLB pompa z 1.9TDI zrobiła 160kkm, ostatnia usterka rozrządu zmusiła mnie do wymiany silnika. W nowym silniku z 2007r. był już napęd na kołach zębatych, zostało to zdemontowane i została założona pompa na łańcuchu z mojego BLB. Zrobione już 4kkm i wszystko pracuje idealnie. Tak samo zrobił mój znajomy w silniku BPW gdzie był napęd na kołach zębatych. Nie wiem ile tocznie robisz km, ale jak nie więcej jak 20kkm to wykup sobie assistance i olej temat... Tomasz a silnik od mitsubishi, bo na taki wymieniłeś, nie jest już poprawiony, że musiałeś swapować pompę? Sam się zastanawiam nad wymianą na ten motor bo ten co mam to mnie już wkur mimo że robiłem swap, ale nadal kultura pracy i głośność pracy jest dla mnie nie do przyjęcia. A co tam ma być poprawione, dalej są wałki tylko napęd jest na kołach zębatych, silnik jest z 2007r. Wałki są po to aby wyrównoważać wał!!! jedna z osób, która przeszła na pompę z 1.9 (skoda superb bss-identyczny silnik co w audi bpw itd..)prosi o zamontowanie starych wałków.Zastanówcie się nad swapem jeśli posiadacie moduł na kołach zębatych... www.futurum.net.pl
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
tylko nie płacz później że zajechałeś motor po samej wymianie zabieraka....
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Co ty "marynarzu słodkich wód" piszesz..."zębatka przerobiona pod grubszy imbus"??? Zadzwoń to wszystko Ci wytłumaczę www.futurum.net.pl
-
Pompa oleju 2.0 tdi zapytanie
POSPAWAJ,tylko później nie dzwoń i nie płacz że zabierak pękł w łączeniu z wałkiem... www.futurum.net.pl
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
TMA SERWIS | TMA SERWIS - Naprawa i regeneracja pomp olejowych
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
tommy poczytaj pierwszy post, wszystko jest szczegółowo opisane. H4mm3R ja zdecydowałem sie na wymianę mojej oryginalnej pompy z BLB napędzanej łańcuchem,na taką z nowszych modeli napędzanej kołami zębatymi.I generalnie chodziło mi o to czy ktoś jest mi w stanie napisać co trzeba podpiłować/przyciąć w mojej misce/pompie żebym nie musiał na ślepo szukać.A opis w pierwszym poście dotyczy przeróbki na pompę napędzaną łańcuchem. nic nie będziesz piłował..aby nie wymieniać miski olejowej wystarczy przełożyć smok oraz rurkę ściekającą ze starego modułu(napędzanej łańcuchem) www.futurum.net.pl
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
www.futurum.net.pl -jeśli posiadacie a4 wyprodukowane do listopada 2005r(napęd pompy olejowej przekazywany:łańcuchem,pękającym napinaczem oraz wycierającą się zębatką na wale) należy zlać olej,opuścić zawieszenie, dźwignąć silnik do góry,odkręcić miskę.Następnie mamy dwa sposoby dostania się do wałka: z wypięciem rozrządu lub demontażem całego modułu -jeśli posiadacie a4 wyprodukowane z końcem 2005r do dnia dzisiejszego (napęd pompy przekazywany kołami zębatymi)postępujemy podobnie tylko, że nie wypinamy rozrządu aby zdemontować moduł pompy olejowej Więcej rad telefonicznie ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 21:32 ---------- http://autobeztajemnic.pl/strefa-kierowcy/uzywane/214.html
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Twardość zabieraka jest taka sama, więc szkoda roboty w audi aby go wymienić i zrobić ok 10 tyś km.Wywalajcie wałki albo regeneracja(jeśli auta posiadają koła zębate-wyprodukowane od grudnia 2005r) www.futurum.net.pl ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2013 at 21:34 ---------- http://autobeztajemnic.pl/strefa-kierowcy/uzywane/214.html
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Oczywiście, że bez limitu kilometrów-dostajesz 3 lata gwarancji na papierze i jeździj ile chcesz...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Oj ALBINEK słabych informatorów masz w tym "swoim Audi". Jeśli chcesz, to dam Ci 3 lata gwarancji na te części(np:zębatkę na wał)pod warunkiem, że będzie robione to u nas....Pozdrowienia dla UK...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
proszę bardzo ŁAŃCUCH NAPINACZ ZĘBATKA BLB AUDI PASSAT 2.0 TDI (3151390441) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zębatka na wał ZĘBATKA NA WAŁ 03G105173 BLB BPW AUDI A4 PASSAT B6 (3151408926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
jest dostępna koszt 180 zł(napinacz)
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
czyli jak Twój silnik się zachowywał?? dziwnie pracował??
- napęd pompy oleju