Treść opublikowana przez FUTURUM
-
PROBLEM Z CIŚNIENIEM OLEJU
turbo sprawdzone?
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
-
napęd pompy oleju
Jeśli samochód jeździ długie trasy to spokojnie do 300 tyś. możesz pośmigać.Jeśli cykasz co 10 km(odpalasz i gasisz-w przeciągu dnia tak ok 5razy) to zerknij w mechanizm abyś nie "płakał" na lawecie...
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
BSY nie ma koła zębatego-jest to zwykła pompa od 1.9 tdi
-
Swap pompy.oleju BRD
Robiliśmy to w superbie dla młodego chłopaka, który strasznie się uparł że chce pompkę od 1.9.Samochód był z 2007r w którym były koła zębate(bezsensowne wydawanie pieniędzy na zakładanie łańcuszka).Ale klient nasz pan(nie można było mu przetłumaczyć że robi coś do tyłu a nie ulepsza). Pojeździł 2 tygodnie i przyjechał troszkę zniesmaczony kulturą pracy.Zapytał czy możemy coś z tym zrobić-odpowiedź była krótka-powrót do kół zębatych......Po miesiącu na nowo montowaliśmy zestaw z wałkami....szkoda chłopaka(mieszkaniec Łodzi)
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
cena za zwalenie miski u nich to 650 zł-wiec ktoś tu ściemnia.....
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
tfsi jest nie do naprawienia-brak możliwości "rozpołwienia"
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
400 to za robotę czy za wstawienie tulejki?
-
[B7 BLB] Przewrażliwiony czy dźwięk łańcuszka pompy oleju?
zębatki ma teraz, nowsza wersja to koła zębate lub wymiana na 1.9 ale tylko z wymianą wału aby "sztywnego" silnika nie było...
-
[B7 BLB] Przewrażliwiony czy dźwięk łańcuszka pompy oleju?
Pod miskę podłuż telefon(jeśli masz osłonę to nie szkodzi)-tam będzie dźwięk(metal o metal). Metaliczny dźwięk występuję tylko na nagrzanym silniku-chyba że końcówka napinacza jest urwana to wtedy nie ma znaczenia-zimny czy ciepły.MUSASHI dobrze omawia temat...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Zostawcie chłopaka w spokoju.Każdy ma swojego" zaufanego" mechanika-do czasu.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dęba-brak możliwości obrócenia wałem :)... chyba wiesz co się dzieje z panewkami... Zamykamy naszą przepychankę w miłej atmosferze
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dęba stanął to znaczy-zatarty.Połowa użytkowników twierdzi, że natychmiast wyłączony jest motor-ale od słowa do słowa wychodzi cyt:-"no mechanik się jeszcze przejechał","na lawetę wjechał samochód","dojechałem tylko do domu"... W tym przypadku nie ma mowy o zatarciu silnika-ponieważ się zblokował...mogę założyć się o dobrą "wodę"...
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Wysłać nam wiadomość z forum,napisać swój nick na kartce, wrzucić do paczki z pompą i po sprawie...Kilku już było podszywających się z forum passata.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jeśli nie jechałeś to nic z silnikiem nie będzie..Jedynie opiłki wskoczyły do pompki więc to wszystko idzie na złom...
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Widziałeś pięknie wstawioną tulejkę??Wejdź na forum a6 i poszukaj postu jak tulejka obróciła się w wałku
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Zużyte zabieraki(z dwóch lat)-pozostałe już na złomie... https://web.facebook.com/Futurum-serwis-pomp-olejowych-20-TDI-547877165224480/
-
[BPW B7] rozrząd, pompa oleju- pomoc
Jel-car robił Ci samochód?
-
napęd pompy oleju
Od listopada 2009r wałek balansowy przenoszący napęd na pompkę olejową zamontowany jest na 2 podporach(4 panewki).Wałek nr 2 do którego dokręcane jest koło zębate posiada 3 podpory (6 panewek). W modułach od 2004 do 2009r wałek balansowy z zabierakiem posiada 3 podpory(6 panewek),drugi 4 podpory(8 panewek).
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Jedni wstawiają przygotowane tulejki, inni kształtują specjalną maszyną...
-
napęd pompy oleju
B8 z 2008r zaczynają siadać na napęd wałka.Jeśli ktoś ma ponad 300 kkm na zegarku to warto zerknąć na stan zabieraka i gniazda(Nie straszymy tylko ostrzegamy żeby nie było) Auta z początku 2010 zostawiamy w spokoju do przebiegu ok 500 kkm.
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
Pomaga rada, którą kiedyś Ci sprzedałem z np: blb??
-
Moduły olejowe, łańcuchy, napinacze, zębatki...
Witam. można kupować-wada poprawiona ale nie do końca-dali zabierak 100mm.Silniki będą padać przy przebiegach ok.500 tyś.pzdr
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
Co to znaczy zestawy naprawcze po zabierak 10 cm??
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
ma się rozumieć wydłużony z serwisu za 18 zł??