Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FUTURUM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUTURUM

  1. FUTURUM odpowiedział(a) na Dawid.Lok temat w 2.0TDI
    turbo sprawdzone?
  2. Przestroga przed "pseudonaprawiaczami"... Warto oszczędzać 50 zł ??
  3. FUTURUM odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    Jeśli samochód jeździ długie trasy to spokojnie do 300 tyś. możesz pośmigać.Jeśli cykasz co 10 km(odpalasz i gasisz-w przeciągu dnia tak ok 5razy) to zerknij w mechanizm abyś nie "płakał" na lawecie...
  4. BSY nie ma koła zębatego-jest to zwykła pompa od 1.9 tdi
  5. FUTURUM odpowiedział(a) na scania1213 temat w 2.0TDI
    Robiliśmy to w superbie dla młodego chłopaka, który strasznie się uparł że chce pompkę od 1.9.Samochód był z 2007r w którym były koła zębate(bezsensowne wydawanie pieniędzy na zakładanie łańcuszka).Ale klient nasz pan(nie można było mu przetłumaczyć że robi coś do tyłu a nie ulepsza). Pojeździł 2 tygodnie i przyjechał troszkę zniesmaczony kulturą pracy.Zapytał czy możemy coś z tym zrobić-odpowiedź była krótka-powrót do kół zębatych......Po miesiącu na nowo montowaliśmy zestaw z wałkami....szkoda chłopaka(mieszkaniec Łodzi)
  6. cena za zwalenie miski u nich to 650 zł-wiec ktoś tu ściemnia.....
  7. tfsi jest nie do naprawienia-brak możliwości "rozpołwienia"
  8. 400 to za robotę czy za wstawienie tulejki?
  9. zębatki ma teraz, nowsza wersja to koła zębate lub wymiana na 1.9 ale tylko z wymianą wału aby "sztywnego" silnika nie było...
  10. Pod miskę podłuż telefon(jeśli masz osłonę to nie szkodzi)-tam będzie dźwięk(metal o metal). Metaliczny dźwięk występuję tylko na nagrzanym silniku-chyba że końcówka napinacza jest urwana to wtedy nie ma znaczenia-zimny czy ciepły.MUSASHI dobrze omawia temat...
  11. Zostawcie chłopaka w spokoju.Każdy ma swojego" zaufanego" mechanika-do czasu.
  12. Dęba-brak możliwości obrócenia wałem :)... chyba wiesz co się dzieje z panewkami... Zamykamy naszą przepychankę w miłej atmosferze
  13. Dęba stanął to znaczy-zatarty.Połowa użytkowników twierdzi, że natychmiast wyłączony jest motor-ale od słowa do słowa wychodzi cyt:-"no mechanik się jeszcze przejechał","na lawetę wjechał samochód","dojechałem tylko do domu"... W tym przypadku nie ma mowy o zatarciu silnika-ponieważ się zblokował...mogę założyć się o dobrą "wodę"...
  14. Wysłać nam wiadomość z forum,napisać swój nick na kartce, wrzucić do paczki z pompą i po sprawie...Kilku już było podszywających się z forum passata.
  15. Jeśli nie jechałeś to nic z silnikiem nie będzie..Jedynie opiłki wskoczyły do pompki więc to wszystko idzie na złom...
  16. Widziałeś pięknie wstawioną tulejkę??Wejdź na forum a6 i poszukaj postu jak tulejka obróciła się w wałku
  17. Zużyte zabieraki(z dwóch lat)-pozostałe już na złomie... https://web.facebook.com/Futurum-serwis-pomp-olejowych-20-TDI-547877165224480/
  18. Jel-car robił Ci samochód?
  19. FUTURUM odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    Od listopada 2009r wałek balansowy przenoszący napęd na pompkę olejową zamontowany jest na 2 podporach(4 panewki).Wałek nr 2 do którego dokręcane jest koło zębate posiada 3 podpory (6 panewek). W modułach od 2004 do 2009r wałek balansowy z zabierakiem posiada 3 podpory(6 panewek),drugi 4 podpory(8 panewek).
  20. Jedni wstawiają przygotowane tulejki, inni kształtują specjalną maszyną...
  21. FUTURUM odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    B8 z 2008r zaczynają siadać na napęd wałka.Jeśli ktoś ma ponad 300 kkm na zegarku to warto zerknąć na stan zabieraka i gniazda(Nie straszymy tylko ostrzegamy żeby nie było) Auta z początku 2010 zostawiamy w spokoju do przebiegu ok 500 kkm.
  22. Pomaga rada, którą kiedyś Ci sprzedałem z np: blb??
  23. Witam. można kupować-wada poprawiona ale nie do końca-dali zabierak 100mm.Silniki będą padać przy przebiegach ok.500 tyś.pzdr
  24. Co to znaczy zestawy naprawcze po zabierak 10 cm??
  25. ma się rozumieć wydłużony z serwisu za 18 zł??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.