Treść opublikowana przez FUTURUM
-
2.0 TDI Żywotność silnika jakie macie przebiegi
365 000 z małym haczykiem.. bpw z 2005r(samochód przekazany ojcu aby miał czym na ryby jeździć
-
Drgania na jalowym, wszystko wymienione a drga dalej...
A wałki balansowe nie zostały usunięte z samochodu???
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Wadliwe silniki 2.0 TDI CFCA - czy producent poczuwa się do winy? WWW.AUTO-SWIAT.PL Wadliwie zaprojektowana chłodnica zaworu EGR odpowiada za tysiące zniszczonych silników 2.0 TDI. Problem dotyczy głównie Volkswagena T5...
-
wyświetliła się kontrolka czerwona oleju
Po odpaleniu nie pokazuje się błąd braku smarowania.Po podniesieniu obrotów na 1400 kontrolka wskakuje-tak skonstruowany jest czujnik.Jeśli zostawicie samochód na wolnych obrotach(gdzie uszkodzony jest wałek balansowy i zabierak-zabierak przeskakuje w gnieździe) TO SILNIK ZOSTANIE " ZATARTY " !!! Nie odpalać,nie dolewać oleju,nie zjeżdżać z lawety tylko misa w dół...
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam po krótkim urlopie.. Taka mała podpowiedź jeśli chcecie kupić sobie 2.0 tdi..czy to audi czy to vw czy może skodę lub seata. Coraz więcej pojawia się problemów po zakupie samochodu z nieszczęsnym modułem olejowym.Auta ściągane z zachodniej granicy(lub stojące w naszych komisach) posiadają przytarte silniki(obrócony jest zabierak na drugą stronę aby nie świeciła się kontrolka oleju). Sprzedający opuszczają dość sporo aby pozbyć się problemu.Polak jak to Polak jest zadowolony że zaoszczędził 1000zł. Przy kupnie sprawdzajcie czy była ściągana miska olejowa(będzie widoczna wyciśnięta masa uszczelniająca między blokiem a misą)..No i zadajcie sprzedającemu pytanie-dlaczego była ściągana?...
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam do 500 tyś. jeździć.Później kontrola..
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Przestroga przed "wciskiwaczami" na szybko tulejek. Na allegro pojawiło się wielu regeneratorów z południa Polski, którzy kupują serwisowe zabieraki i wciskają nieprawidłowo tulejki.Obniżona cena prawie o połowę to zachęta do zakupu bijącego wałka.Czy jest sen generować koszty jak uszkodzi się moduł przez taki bubel? Filmy musiałem skompresować bo za dużo zajmują-ale widać jak bije zabierak na lewo i prawo,napiera na pompę olejową wycierając korpus, którego później już nie uratujemy... VID_20190531_133351.mp4 VID_20190531_133420.mp4
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Jeżeli paczka z modułem przyjdzie do Was po naprawie, proszę uprzedzić mechanika, że gwarancja z fv lub paragonem znajdują się pod klapą pudełka(pod listem przewozowym). Na zielono podkreślony jest napis: PROSZĘ W TYM MIEJSCU OTWIERAĆ PRZESYŁKĘ. Informacja dla osób, które osobiście nie otwierają przesyłki...
-
napęd pompy oleju
Na prośbę użytkownika forum "zalewax5" przesyłam stan jego wałka balansowego z zabierakiem VID_20190523_182203.mp4
-
Imbus w napędzie pompy oleju A4 B8 2.0TDI
Możesz..Tylko musisz szlifować moduł oraz śruby-jest inna miska olejowa...
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
Dłuższe trasy-większa żywotność zabieraka.Jeśli odpalamy i gasimy z dużą częstotliwością wtedy zabierak i gniazdo dostaje najbardziej po ...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Samochód firmowy,krótkie odcinki,odpalany i gaszony po ok.20 razy dziennie..
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Pierwszy właściciel w kraju -miły pan 74 wiosenek nabite, auto z 2006r, 160000 km.. VID_20190508_144546.mp4
-
Zabierak przy 205k przebiegu - ocena stanu, fotki (2.0 TDI BLB 2005)
-Regeneracja napędu czyli wałka balansowego z zabierakiem(jeśli posiadamy samochód z kołami zębatymi) -Przejście na pompkę od 1.9(kastracja wałków) jeśli posiadamy zatartą pompkę olejową,wyciągnięty jest łańcuszek,pęknięty napinacz,uszkodzone zębatki(na wale oraz na wałku balansowym)
-
Zabierak przy 205k przebiegu - ocena stanu, fotki (2.0 TDI BLB 2005)
Po zabieraku widać że przebieg ori. Jak wymieniłeś teraz na nowy to śmiało 60-70 tyś. możesz pojeździć. Inna sytuacja jest w momencie wymiany zabieraka na nowy przy obróconym już raz trzpieniu(wtedy podebrane sę kąty w wału balansowym)
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Nazwa warsztatu "przepiękna", ale pojęcia i narzędzi brak.Trąbię wszystkim dookoła, aby nie dotykać koła pośredniego!! M14, a nie "żabką"-jeśli już jest ktoś uparty i chce je odkręcić. Jeśli jedziecie do mechanika, upewnijcie się czy ma dobrze wyposażony warsztat...
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Wszystko ok? Poskładany?
-
Zabierak przy 205k przebiegu - ocena stanu, fotki (2.0 TDI BLB 2005)
Dużo stoi aut w komisach z niby przerobioną pompą olejową-dlaczego? ponieważ wibracje przenoszą się na karoserię i jazda takim samochodem to żadna przyjemność...
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Większość ma swoich zaufanych mechaników-Moduł należy zdemontować(nic nie rozkręcając) przysłać do nas na jeden dzień i wtedy otrzymujemy pełną gwarancję.Jeśli nie masz swojego mechanika pisz na priv pzdr
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Dokładnie podaj lokalizację-i pytanie wyślij na priv
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
zostaw to do 500 tys km
-
BRD pompa oleju od CR
Zanim chcemy zrobić coś samemu...(wyminiana zabieraczka).Miało być tanio a wyszło -hmm. Aż nam serce krwawi jak widzimy takie zdjęcia...
-
Kontrolka ciśnienia oleju kontrolka świec auto straciło na mocy
Tylko za 15 tyś sprawdź ponownie zabierak-jeśli gniazdo i zabierak już raz uległo obróceniu to wymiana samego trzpienia będzie na krótką metę.