Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FUTURUM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUTURUM

  1. Żeby wszyscy użytkownicy podchodzili tak do sprawy jak piszesz to byłoby cudownie.Ostatnio przyszedł moduł z zaschniętym starym olejem w kanałach olejowych(świeżo kupiony z Niemiec).Jednak tam też maja wyje..... na wymianę oleju na czas.W smoku jeden wielki śmietnik,plus głowica do remontu(rolki)
  2. Przy BLB możesz słyszeć metaliczne dźwięki od wyciągniętego łańcucha oraz uszkodzonego napinacza..Zabierak tzw. imbus plus gniazdo może być w dobrym stanie...
  3. FUTURUM odpowiedział(a) na Miczas77 temat w 2.0TDI
    Przy module napędzanym łańcuchem czyli blb,bna sam zabierak to nie problem-dochodzi również sprawdzenie zębatki na wale korbowym,napinacza,łańcuszka oraz ŚRDKA POMPY OLEJOWEJ!!!(wirnika).To że ktoś wymieni z "inter carsu"zestaw naprawczy za śmieszne pieniądze niech nie łudzi się tym że długo pojeździ...
  4. Wszystko ok z tym kołem pośrednim? Udało się poprawnie ustawić?
  5. Jak już ustaliliśmy-kartka z adnotacja do przesyłki-"Po sprawdzeniu gniazda proszę o kontakt". Z tego co wiem to "imbusa" miałeś już wymienianego i mówiłeś że jest lekko objechany.Jeśli gniazdo masz wyklepane to imbus może wyglądać jak nowy.Tak robi większość mechaników-wymienia sam trzpień,kasuje a po 20 tyś auto powraca na podnośnik. Klient zadowolony bo mało zapłacił i mechanik bo skasował za robotę(w audi dużo pracy przy ściągnięciu miski)...
  6. POMPA WSPOMAGANIA AUDI A4 B6 B7 3.0 8E0145155F OEM 7428867245 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 379 zł - POMPA WSPOMAGANIA AUDI A4 B6 B7 3.0 8E0145155F OEM (7428867245). Allegro.pl - Radość zakupów i...
  7. Prześlij kilka zdjęć to ocenie czy uda się coś obrobić,,nr oryginału też poproszę..WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT..
  8. to nie nasza branża mechaniczna..Pompy dużo nie kosztują więc można kupić nową lub już zregenerowaną..
  9. w 6:40 "kolega" ze wschodniej granicy pokazuje, co dzieje się z napędem łańcuszkowym blb,bna,bpw (objawy-głosniejsza praca od dołu,metaliczny dźwięk)
  10. FUTURUM odpowiedział(a) na Wuwur temat w 2.0TDI
  11. FUTURUM odpowiedział(a) na Wuwur temat w 2.0TDI
    Napęd pompy jest na kołach zębatych( zębatka jest przy napędzie łańcuchowym"). Łańcuch występuje w blb,bna oraz w pierwszyszych wypustach bpw..
  12. BAJECZNA NAPRAWA cd...Gdzie Wy odstawiacie te samochody...
  13. Jeśli wykastrowany moduł chcesz wywalić pisz na priv..
  14. nie miałem jeszcze książki serwisowej w ręku więc trudno powiedzieć-najlepiej podpytać w serwisie.. Z czystej ciekawości zadzwonię na dniach do znajomego w serwisie vw to podpytam...
  15. POLAK POTRAFI CZĘŚĆ 2 już mnie chyba nic nie zdziwi...
  16. pasek,mała pompa bez wałków
  17. -Najczęściej pada pompa z 2-ma zaworkami; -przycierają się panewki-jak jedna będzie bardziej wytarta przy rozgrzanym oleju wyskakuje "oil pressure" (puszcza bokiem)
  18. ZABIERAK "imbus" masz w rocznikach 2004-2016r. w tym że od listopada 2009 zabierak jest 10 cm- delikatnie dłuższy od poprzednika..
  19. 2011r. AUDI PRZEBIEG - 610.000. Profilaktyczna wymiana oleju- jeszcze chwila i czerwona kontrolka. 10 cm zabierak też będzie problemem dla aut z większym przebiegiem... VID_20191119_180158.mp4
  20. Z tym lewem to może nie ma sensu kombinować- wystarczy że pstrykniemy kierunkiem przy zjeździe i będzie dużo lepiej.Przykład-załadowana ciężarówka (24 tony) mogłaby toczyć się na rondo a nie zatrzymać i czekać aż "piękny kawaler" bez kierunku zjedzie z ronda. Widział ktoś naklejki z adnotacją np" włączaj kierunkowskaz jak opuszczasz rondo? lub coś w ten deseń...
  21. Od kilku lat obserwuję kierowców, którzy mają wyj..ne na zasygnalizowanie kierunkowskazem zjazdu z ronda.Po to inżynier skonstruował włącznik aby go używać.Czy się zgadzam czy sie mylę? Jakie są Wasze opinie.. To że telefon lewą łapą trzymany to wiadomo-a zwróć uwagę to zagryzie..
  22. ROBIENIE ZAKUPÓW W PRO-CHIOCE to czysta przyjemność.Gorąco polecam ponieważ obsługa klienta stoi u nich na najwyższym poziomie..pozdrawiamy z 3-miasta
  23. Kilka zdjęć jak wyglądają podzespoły w module olejowym z samochodu od pana taksówkarza z Warszawy( 3 razy jazda bez ciśnienia oleju)
  24. Futurum serwis pomp olejowych 2.0 TDI - Orły Motoryzacji WWW.ORLYMOTORYZACJI.PL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.