Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FUTURUM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUTURUM

  1. troszkę te Twoje zniżki słabe...za takie zestawy(1.9 tdi) mamy po ok 1000zł..(z serwisu)
  2. Zmodernizować swój moduł olejowy(naprawić wałek balansowy pod szerszy,mocniejszy zabierak).Auta z zabierakiem 10 cm już powoli padają(2011r)
  3. Nie wywalaj wałków jeśli masz koła zębate!!!!
  4. Turbo całe?sprawdź w prosty sposób czy dmucha "chlapie olejem" (odkręć korek wlewu oleju i połóż w tym miejscu rękę-jeśli podbija Ci dłoń to znaczy, że to nie jest wina pompy)
  5. Moduł na kołach czy na łańcuch?
  6. FUTURUM odpowiedział(a) na bubaS-line temat w 2.0TDI
    Jeśli troszkę pomyślisz w napędzie łańcuchowym,to robisz to bez wypinania rozrządu i demontażu przodu!!!! Wystarczy odkręcić zębatkę na cztery "fasole" i cały moduł masz na stole(łańcuch wisi,napinacz na miejscu i rozrząd nie dotykany)-PROSTE?? DRODZY UŻYTKOWNICY SWOICH AUDI A4 B7,B8-NIE WYWALAJCIE PIENIĘDZY W BŁOTO jesteśmy aby pomagć(zarabiać) a nie doić!
  7. Majki Nie rozpinamy rozrządu przy napędzie łańcuchowym jak i kołami zębatymi(mówimy o wymianie wałka). Jeśli robimy przejście na pompkę z 1.9 to oczywiście trzeba wszystko próć.
  8. Za 1000 zł u nas masz zrobione wszystko (naprawa wałka plus wymiana)
  9. Poprawione wałki? Trzeba rozebrać cały przód + zdjąć rozrząd + rozebrać sanki (ustawić geometrię) lub podnieść silnik żeby zdjąć miskę. Ponad jeden dzień roboty... Najlepiej taki zabieg przeprowadzić podczas wymiany rozrządu, bo i tak musisz założyć nowy pasek. W Orzeszu mam znajomego który to zrobi. Co Wy tu za głupoty wypisujecie?? Jaka geometria?,jaki rozrząd trzeba rozpinać?- i Ty kolego jesteś VIPEM na forum?? Koszt wymiany wałków to max 450 zł w Trójmieście(4 godziny roboty w audi)
  10. na oryginalnym rozrządzie z serwisu plus robota-850zł
  11. A jak umieścisz "długi pręt" do wałka przystosowanego na "krótki pręt"?? NIE KUPUJ pompy z serwisu za ok 800zł-swoją masz sprawną!
  12. FUTURUM odpowiedział(a) na hager84 temat w 2.0TDI
    Pokazałem Ci, co można zrobić z zabierakiem którego wymieniłeś w swojej audi a4 b7....
  13. FUTURUM odpowiedział(a) na hager84 temat w 2.0TDI
    Przedstawiam zdjęcie serwisowych zabieraków za 18zł.Co można z nimi zrobić?
  14. Oj kolego zdziwiłbyś się.. Samochód firmowy z polskiego salonu na południu polski-85 tyś. km.-kobieta zatarła silnik(auto odpalane i gaszone było ponad 30 razy dziennie)-zabierak 7,7 cm
  15. pompa olejowa 1.9 tdi wejdzie do każdego 2.0 tdi-vag
  16. FUTURUM odpowiedział(a) na hager84 temat w 2.0TDI
    Masz moduł pompy na kołach zębatych-niczego nie wywalaj!!!
  17. Chcesz się przekonać, że audi a4 b7 bpw przebieg ponad 300 tyś. nie będzie "trzęsło" na jałowym? Zapraszam do Trójmiasta-wsiądziesz do naszego samochodu...
  18. Nie żałuj kilka stówek-kup wszystko nowe w serwisie za ok.1000 zł ze zniżką.masz pewność że "wirnik w pompie nie porysowany"
  19. Wał ustawiasz w GMP(1-wszy tłok góra) -na jednym z dłuższych wałków od modułu olejowego znajduje się miejsce na blokadę(malutki wypust) -nie potrzeba żadnej blokady-ustawiasz to wcięcie na godzinę 6-stą względem bloku silnika(czyli przeciwwagi leżą"brzuchami" do dołu) i po temacie PS:Kołem pośrednim możesz sobie kręcić ile zechcesz....(jeśli moduł jest poskręcany)
  20. "Przekoszenie" jednej z rolek....(jedna z przyczyn)
  21. Jeśli masz swój rozum to po co dawałeś do wymiany(naprawy)wałek balansowy.Stwierdzając, że gniazdo wałka jest niezużyte - wymieniasz zabierak za 15 zł i po kłopocie....
  22. a za jaką cenę masz ten nowy moduł?
  23. Drogi Maćku Sama pompka oleju o nr:03g115105h kosztuje w serwisie 840zł,moduł wałków w serwisie 4700zł.Teraz napisz, co serwisant zaoferował Ci zza zachodniej granicy...
  24. Chodzi o to, aby nie słuchać mechanika kolegi ,który nie wie o co chodzi...
  25. FUTURUM odpowiedział(a) na bako temat w 2.0TDI
    Pan "Józek" dobrze Ci odpowiedział..Tylko pamiętaj- jeśli przed tym przebiegiem błyśnie kontrolka oleju na czerwono-wyłącz silnik i już nie dawaj nikomu aby go odpalał..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.