Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanti ja na twiom miejscu zakładał bym plastik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czy ta pier... zima nie odejdzie ?! a tak ładnie umyłem dzisiaj swoje autko !!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wykonana w całości dzisiaj przeze mnie ładnie ci to wyszło ale mogłeś popracować nad felgami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanti fajna stgnatura :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie Wszyscy już jedzą pomagają żoną w kuchni
-
Jaki wosk ? od A do Z
jak bez polerki to taka konfiguracja powinna wystarczyc dzięki jak tylko zrobi się ciepło to odrazu biorę się do roboty. Dzisiaj po umyciu auta zobaczyłem że tył samochodu jest straszie matowy
-
Myjnie na stacjach benzynowych
haha ja bym tak się nie odważył ciekawe jak z elektroniką kretyn tak można myć traktor
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema ja też wam życze wesołych świąt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wesołych boseron
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obłędne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
słyszałem a jakie ceny? ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- pomimo waszej krytyki zawieszenie zostawiam jest wygodne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze szyby muszę przyciemnić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- boseron mówisz i masz ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- wiedział jaki kolor kupić także ramzes ja już listewek S4 szukam szukaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pomalował bym gril ale wszyscy to macie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
grill na biało albo w róż szyby ściemnij na srebro. dach na biało i zielone dekielki na koła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale dałeś się zrobić cicho tam będzie super no przecież żartuje fajnie że wciągasz się w powoli w modyfikacje.. na drzwi to weźmiesz sobie moje jak ja chwycę S4 to co następne masz w planach?? do sedana i avanta są takie same? ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- musze zrobić coś czego wy nie macie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale dałeś się zrobić cicho tam będzie super ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- jeszcze tylko na drzwi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron biore
-
Jaki wosk ? od A do Z
moje auto było sprowadzone z włoch a tam fleje nie dbaja o auta i lakier nie jest za fajny ale chcę uniknąć polerki
-
Kolor Waszej OOOO
moja następna to biała b8 sedan
-
[ALL B7] Wymiana przycisków kierownicy multifunkcyjnej na chromowane
aha. muszę przyznać są swietne
-
Jaki wosk ? od A do Z
mogę poświecić więcej czasy jeżeli efekt ma być
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
lipa jest taka że ktoś zawsze musi być 1 który zgłosi kontrole
-
cos sie dzieje z glosnikiem
andzia tak jak napisalem wcześniej niech ktoś ci podłączy na chwile inne radio i zobaczysz.
-
Jakim płynem myjecie i wycieracie szyby od zewnątrz i wewnątrz swoich Audi?
ja mam plyn sonax i ściereczka mf i jest git