Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pi0

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pi0

  1. pi0 opublikował(a) temat w Podlaskie
    Witam. Mam takie pytanko czy nasze forum wybiera sie na impreze otwarcia sezonu w maju, bo zauwazylem na forum vw ze chlopaki sie deklaruja i beda organizowac sie na miejsca parkingowe w nadawkach oraz o tansze wejsciowki. wiec chcialem sie tylko dowiedziec jak to u nas wyglada pozdro Panowie i Panie, zbieramy się 12.05 o godzinie 9:00 pod Makro w Białymstoku i wspólnie jedziemy na otwarcie VAG Podlasie. Gdzie jest Makro chyba każdy będzie wiedział, a jak nie to można sprawdzić w necie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę o PW.
  2. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    pare osob sie deklaruje na niedzielne krywlany o 17. wpada ktos ?
  3. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    i jak sie latalo ?
  4. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    mowisz o vagpodlasie w nadawkach ? jesli tak to bede tam raczej
  5. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    ogolnie ja chlopakow nie znam i nie wiem jak u nich spot wyglada ale chca sie ustawiac na niedziele wiec mysle ze fajnie by bylo jakies wspolne miejsce obrac i zobaczyc ilu nas jest w bialymstoku dla mnie jak cos godziny po 18 beda odpowiadaly
  6. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    otatnio przegladam troche te forum ...::: AUDI KLUB PODLASIE :::... :: Strona Główna i chlopaki tez cos chyba planuja na niedziele wiec moze by tak zwolac wszystkich razem ?
  7. heh ja u swojej kobiety zamowilem ze chce polar klubowy to jej kupie seksi bielizne
  8. tez mam podobny problem, tyle ze mam czyste pasy i mam problem ze zwijaniem, moze sa jakie inne przyczyny tej przypadlosci ;>? i jak cos z tym zrobic
  9. Co do podlogi to ja bym radzil normalna posadzke ale zorietuj sie jak wzmocnic strop u jakiegos goscia co zajmuje sie wyliczaniem obciazen i pomoze ci obliczyc nacisk tej posadzki na sufit i narysuje ci fajny projekcik belki wzmacniajacej i juz. Tylko zrob to przed zdjeciem sciany heh, Habol a dawno to robiles? Jak budujesz dom to jest to jedna calosc i dom osiada zawsze troche i jako tako pracuje tobie sufit pewnie sie nie zawali ale berziesz mial ciagle pekniecia ryski jakies na suficie
  10. ytong jeśli chcesz go użyć na ścianę zauważ ze ściana nie będzie z 5 bloczków tylko trochę tego będzie a skoro osłabiasz strop to ja na pewno wybrał bym płyty GK. jeśli chodzi o samo wzmocnienie stropu robiłem coś podobnego w domu drewnianym. montowaliśmy pod sufitem dwa jebitnie wielkie teowniki które, zespawane były ze slupami, które opierały się na wcześniej wylanych "stopach" w podłodze na parterze. później żeby teowniki zakryć robi się sufity podwieszane na wysokość tej konstrukcji. ale roboty było co nie miara ogólnie ścianę mogliśmy usunąć tylko dlatego ze robiliśmy cały parter łącznie z posadzkami dlatego mieliśmy gdzie konkretnie osadzić slupy bo się wkopywaliśmy w ziemie z 1m żeby to konkretnie zalać betonem. a jeśli chodzi o przechodzący głos przez ścianki to czy to będzie ytong czy GK to i tak będzie przechodzić bo to cienka ścianka gk lżejsza i szybsza w robocie a pozatym wydaje mi się ze taniej wyjdzie moje zdanie pozdrawiam
  11. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    fajnie bylo posluchac jak gadaja ludzie co maja o tym pojecie ja dopiero zaczynam w tym siedziec wiec bede sie uczyl
  12. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    jestem za pisze sie ... do jutra
  13. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    ja jestem za galeria o 18 chetnie pogadam z kims o swoim nabytku bo sam to raczej nic szczegolnego nie wniose w spotkanie
  14. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    wiec postaram sie byc tylko prosil bym o precyzyjna godzine i miejsce
  15. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    gleba jest konkretna. przez lezacych policjantow przetaczam sie ale po miescie jako tako da sie jezdzic twarde zawieszenie i fajnie drogi sie trzyma
  16. Witam! Mam do zaprezentowania swoj pierwszy samochod niezbyt sie na tym znam dlatego mile widziane jakies porady sugestie itp. Smigam juz pare miesiecy narazie odpukac nic sie nie dzieje oleje, filtry, rozrzad powymieniane. jesli chodzi o moje plany to napewno szyby przyciemnione lekko, jakas ladna felge no i lampy chcialbym wymienic, na reszte puki co nie bedzie mnie stac ale bede sie staral p.s. Swietne Forum
  17. pi0 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    organizujecie spot 3.0 ? czy ja ze swoim 1.8T tez moglbym zawitac na papierosa ;>?
  18. u mnie sa pod fotelami z przodu slyszalem ze jak sie zaswieci AIRBAG mozna prubowac czyscic styki w tych kostkach ale nie prubowalem
  19. Głosów: 312, dziękujemy za oddany głos!
  20. około 400zł miesiecznie
  21. jakiejs konkretnej firmy ten olej ? i oczywiscie syntetyk tak ? niezbyt sie na tym znam bo to moje pierwsze auto
  22. Mam pytanie. Kupilem niedawno Audi A4 B5 98r 1.8T i chcialbym powymieniac oleje i filtry. co mozecie doradzic ?
  23. nie mam pojecia jeszcze sie nie rozgladalem czekam na cieplejsze dni ale mysle ze to groszowa sprawa
  24. odkurzacze piorace mozna zawsze wypozyczyc
  25. Dzieki. Chyba jednak poczekam do cieplejszych dni jeszcze w aucie nie jest tak tragicznie wiec i kobiete mozna powozic ogolnie mam dostep do odkurzaczy pioracych wiec pomysle nad wlasna ingerencja w sprzatanie. duzo zabawy z demontazem i montazem foteli?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.