Treść opublikowana przez pi0
-
VAG Podlasie
Witam. Mam takie pytanko czy nasze forum wybiera sie na impreze otwarcia sezonu w maju, bo zauwazylem na forum vw ze chlopaki sie deklaruja i beda organizowac sie na miejsca parkingowe w nadawkach oraz o tansze wejsciowki. wiec chcialem sie tylko dowiedziec jak to u nas wyglada pozdro Panowie i Panie, zbieramy się 12.05 o godzinie 9:00 pod Makro w Białymstoku i wspólnie jedziemy na otwarcie VAG Podlasie. Gdzie jest Makro chyba każdy będzie wiedział, a jak nie to można sprawdzić w necie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę o PW.
-
Spot Białystok
pare osob sie deklaruje na niedzielne krywlany o 17. wpada ktos ?
-
Spot Białystok
i jak sie latalo ?
-
Spot Białystok
mowisz o vagpodlasie w nadawkach ? jesli tak to bede tam raczej
-
Spot Białystok
ogolnie ja chlopakow nie znam i nie wiem jak u nich spot wyglada ale chca sie ustawiac na niedziele wiec mysle ze fajnie by bylo jakies wspolne miejsce obrac i zobaczyc ilu nas jest w bialymstoku dla mnie jak cos godziny po 18 beda odpowiadaly
-
Spot Białystok
otatnio przegladam troche te forum ...::: AUDI KLUB PODLASIE :::... :: Strona Główna i chlopaki tez cos chyba planuja na niedziele wiec moze by tak zwolac wszystkich razem ?
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
heh ja u swojej kobiety zamowilem ze chce polar klubowy to jej kupie seksi bielizne
-
Pasy bezpieczeństwa nie zwijają się
tez mam podobny problem, tyle ze mam czyste pasy i mam problem ze zwijaniem, moze sa jakie inne przyczyny tej przypadlosci ;>? i jak cos z tym zrobic
-
Stary dom z cegły-przebudowa-pytania do fachowców
Co do podlogi to ja bym radzil normalna posadzke ale zorietuj sie jak wzmocnic strop u jakiegos goscia co zajmuje sie wyliczaniem obciazen i pomoze ci obliczyc nacisk tej posadzki na sufit i narysuje ci fajny projekcik belki wzmacniajacej i juz. Tylko zrob to przed zdjeciem sciany heh, Habol a dawno to robiles? Jak budujesz dom to jest to jedna calosc i dom osiada zawsze troche i jako tako pracuje tobie sufit pewnie sie nie zawali ale berziesz mial ciagle pekniecia ryski jakies na suficie
-
Stary dom z cegły-przebudowa-pytania do fachowców
ytong jeśli chcesz go użyć na ścianę zauważ ze ściana nie będzie z 5 bloczków tylko trochę tego będzie a skoro osłabiasz strop to ja na pewno wybrał bym płyty GK. jeśli chodzi o samo wzmocnienie stropu robiłem coś podobnego w domu drewnianym. montowaliśmy pod sufitem dwa jebitnie wielkie teowniki które, zespawane były ze slupami, które opierały się na wcześniej wylanych "stopach" w podłodze na parterze. później żeby teowniki zakryć robi się sufity podwieszane na wysokość tej konstrukcji. ale roboty było co nie miara ogólnie ścianę mogliśmy usunąć tylko dlatego ze robiliśmy cały parter łącznie z posadzkami dlatego mieliśmy gdzie konkretnie osadzić slupy bo się wkopywaliśmy w ziemie z 1m żeby to konkretnie zalać betonem. a jeśli chodzi o przechodzący głos przez ścianki to czy to będzie ytong czy GK to i tak będzie przechodzić bo to cienka ścianka gk lżejsza i szybsza w robocie a pozatym wydaje mi się ze taniej wyjdzie moje zdanie pozdrawiam
-
Spot Białystok
fajnie bylo posluchac jak gadaja ludzie co maja o tym pojecie ja dopiero zaczynam w tym siedziec wiec bede sie uczyl
-
Spot Białystok
jestem za pisze sie ... do jutra
-
Spot Białystok
ja jestem za galeria o 18 chetnie pogadam z kims o swoim nabytku bo sam to raczej nic szczegolnego nie wniose w spotkanie
-
Spot Białystok
wiec postaram sie byc tylko prosil bym o precyzyjna godzine i miejsce
-
A4 B5 1,8T Nowicjusz
gleba jest konkretna. przez lezacych policjantow przetaczam sie ale po miescie jako tako da sie jezdzic twarde zawieszenie i fajnie drogi sie trzyma
-
A4 B5 1,8T Nowicjusz
Witam! Mam do zaprezentowania swoj pierwszy samochod niezbyt sie na tym znam dlatego mile widziane jakies porady sugestie itp. Smigam juz pare miesiecy narazie odpukac nic sie nie dzieje oleje, filtry, rozrzad powymieniane. jesli chodzi o moje plany to napewno szyby przyciemnione lekko, jakas ladna felge no i lampy chcialbym wymienic, na reszte puki co nie bedzie mnie stac ale bede sie staral p.s. Swietne Forum
-
Spot Białystok
organizujecie spot 3.0 ? czy ja ze swoim 1.8T tez moglbym zawitac na papierosa ;>?
-
kontrolka AIRBAG
u mnie sa pod fotelami z przodu slyszalem ze jak sie zaswieci AIRBAG mozna prubowac czyscic styki w tych kostkach ale nie prubowalem
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
Głosów: 312, dziękujemy za oddany głos!
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
około 400zł miesiecznie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
jakiejs konkretnej firmy ten olej ? i oczywiscie syntetyk tak ? niezbyt sie na tym znam bo to moje pierwsze auto
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mam pytanie. Kupilem niedawno Audi A4 B5 98r 1.8T i chcialbym powymieniac oleje i filtry. co mozecie doradzic ?
-
Brudna tapicerka - czym czyścić?
nie mam pojecia jeszcze sie nie rozgladalem czekam na cieplejsze dni ale mysle ze to groszowa sprawa
-
Brudna tapicerka - czym czyścić?
odkurzacze piorace mozna zawsze wypozyczyc
-
Brudna tapicerka - czym czyścić?
Dzieki. Chyba jednak poczekam do cieplejszych dni jeszcze w aucie nie jest tak tragicznie wiec i kobiete mozna powozic ogolnie mam dostep do odkurzaczy pioracych wiec pomysle nad wlasna ingerencja w sprzatanie. duzo zabawy z demontazem i montazem foteli?