Treść opublikowana przez hiszpan123
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Co tam naciagniete?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A co opony smietnik?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mefju lecisz na prosiakach , jak tak to mam nadzieje ze się nanie nie najaram do końca bo już mi leb ryja
-
B6 DIVISION
Dzial stylizacja B6 i temat BArtsa o body S,line. Tam masz nr kratek. Ok numery kratek mam a jeszcze poproszę o nr swiatla stop w klapie avant
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje nr kratki lewej i prawej do zderzaka s-line i nr swiatla stop do a4 b6 avant
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Kolego nie wypychaj nadkoli tylko naciagnic rozsądne opony na te kola i najlepiej kup gwint zamiast springow , za 1k masz nowyzestaw . Jakie masz parametry felg pomozemy dobrac ci opony tak żeby nic nie przycieralo, bo na fotce nie widać żeby Et było za duże moim zdaniem to kwestia rozmiaru opon
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na -30 na pewno nie będzie problemu z ickiem ja miałem dużo nizej i było ok . Tak siedziało auto a na tej wysokości był IC
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jest ok z tym ze z ta cena masz TIPa z kwasu chyba ze ciężko żeby u ciebie to ogarnąć.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Fotki mogę mieć za 1.5 tyg jestem w de i nie mam suta tutaj . Venom może mas racjie często slyszalem i spotkałem się z opiniami ze turbo zabierze tyle ilepotrzebuje inna sprawa w wolnossacych
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mysle i tez tak mam zrobione u siebie ze czy to alu czy kwas to nie ma większego znaczenie ale mam u siebie 2 blaszki jedna przyjmuje cieple powietrze na siebie ale nie przenosi się już na druga blache bo wtłaczane zimne powietrze chlodzi blache która jet od o dtrony stożka. Podczas ostrej jazdy szybko zatrzymałem auto i czesc od strony turbiny (silnika) była tak goraca ze możemy zapomniec o tym żeby jej dotkanac natomiast druga czesc chlodna.
-
Zmiana Dolotu Audi A4 B5 1.8
Jestes już trochę obcykany w cenach silnika 1.8t ? jak tak to mniej więcej ile trzeba dac za kpl 1.8t
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Osobiscie wydajemi się ze jak już robic tip to tylko kwasowke bądź ten silikonowy . Odnosnie icka z alfy miałem u siebie w b5 aeb i jeżeli masz mocno niskie suto to faktycznie może przeszkadzać. Wogole to ja bym się wstrzymal poskladal graty , jak dobrze poszukasz uzywki wtryski 320cc kupisz za 200 zl TIPa ,kpl 250zl ,fmic z orurowaniem 700zl ,DP 250zl ( za jakiś czas będę sprzedawal swoje graty0:wink:i mysle ze przy zdrowym mtorze przekrozyc 200km. Druga strona jest taka ze możesz nie robic nic i samym programem tez będziesz miał co około 180 .W Goodhopie miałem strojone auto ale slyszalem ostatnio od znajomego ze Mariusz nie chce stroic benzyn , lepiej przedzwonic bo to nie sa 100% info
-
A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
Mnie osobiście nie podeszly te 2 mody . Wolalbym na pewno jakiegolwiek inne radyjko 2 din a kase ktora prezeznaczyles na lampy zainwestowałbym w bixa z socewka od b8, przynajmniej by swiecily jak trzeba
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mam dostep do szprytu wiec pewnie będzie potrzebowal duo mniej:grin: ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Aha kobitka wplacila kase:wink:
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Szykuje się syty projekcik, można na pw ile kierka wyniosla?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
W takim razie gdyby ktoś miał miejsca trochę w bagażniku i checi to może uda się ogarnąć to ustrojstwo a ja oczywiście odwdzięczam się tym co było by zabrane w miejsce laptopa
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mam pytanie do posiadaczy vago, będzie ktoś chętny na zroienie logow wiem ze zwalony jest u mnie n75 ale czy reszta jest ok ? Pewnie dowiedział bym się duzo więcej i mam jeszcze problem z wskaźnikiem paliwa zaleje 20 l wbaku jest może 8/10 a pokazuje mi pelen bak, lub pokazuje polowe baku a jak auto pochodzi chwile na postoju pokarze nawet pelen bak
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
W jaki sposób uzyskales takie cus na lampach i hallo jest mega . Pokarz jakies foto z bliska
-
B6 DIVISION
Dawaj foty jak stoi my napiszemy co trzeba i Jej pokarzesz, a jak o nie pomoze to powiedz ze to dla bezpieczenstwa albo rozwod:polew:
-
B6 DIVISION
to jak pomoże ktoś już wiem że na pewno montowane były w S4 B5 2.7 BiT A4 B7 3.0 ? Jeszcze chyba a6 3.0tdi ja u siebie mam z 2.7 bit b5 2 tloczki
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Nie do Krzyska
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Musial bys do mnie zrobić male kuleczko ale to chyba nie ma sensu zebys nadrabial km tylko po to żeby razem leciec kolejne 60km?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A propo zeczy do zrobienia to jak bym miał zrobisc wszytsko to zlot musial by być za rok a może nawet 2 w czwartek w nocy wroce z DE i od razu po spaniu na zlot . Autem opiekuje się dziewczyna.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
teraz jest ok Kowi pokarz jesze raz ja Ty lecisz.Arek możesz się zgadac z swirem on jest z pleszewa
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
nie wiem dlaczego ale caly czas widze soja trase w waszych linkach