Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Na kacu siema , dzisiaj coś teges ?
-
B6 DIVISION
żeby Ci czasem nie przyszło do głowy takie coś odpier... niczyć
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Będziesz się wku...rzał że poprostu nie masz składanych lusster
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
dziękuję walnąłem ledy cree 6000K i zakodowałem na Canade i tak jeżdzę co daje zakodowanie na canade? że się same włączają halo na zapłonie nawet w pozycji zero , i jeżdże tak jakby na dziennych , ale podkreślam "tak jakby"
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
dziękuję walnąłem ledy cree 6000K i zakodowałem na Canade i tak jeżdzę
-
B6 DIVISION
Patryk , w postoje weź to co ja mam. Masz w moim temacie : Ori OSRAMY : nie wywalają błędu i tak jak paliłem allegrowe ledy po 3 zł raz na 3 miechy , to osramy świecą już rok bez zająknięcia
-
B6 DIVISION
Mefju kupiłeś B6 w GNOJU ? :grin:
-
B6 DIVISION
Mówisz i ja nic nie wiem? No ba cieszę się bardzo w takim razie i będzie
-
B6 DIVISION
Wladi mordeczko , słyszałem najnowsze info że jedziesz do BT :banan:
-
Spoty wrocławskie
Goldi , ja miałem tyca i się stało jak napisałem no tylko że Ty nie jeżdzisz w sumie tyle ile ja tłukłem B5 , Wawa - Wroc przez 5 lat co dwa tygodnie w te i z powrotem , to też pewnie swoje zrobiło
-
Spoty wrocławskie
I co jęczysz ciesz się że nie masz TYCa , bo by Ci po dwóch dziurach zączęła skakać i wtedy byś był dopiero szczęśliwy
-
Spoty wrocławskie
Sprawdze ile mnie to kosztowało wszystko i do wieczora dam znać , ale napewno taniej niż na allegro bo mam kumpla w IC i prajs był mega dobry bo miał wtedy jakieś dodatkowe rabaty na ruvilla
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Znam znam , Griffego na wiosnę się wybieram do niego na pełną korektę z ceramiką ale właśnie te pomarańcze robią robote ale wydaje mi się że tylko na czarnym aucie a w sumie propozycja Slimoka żeby zaciski właśnie na czarno dać zaczęła mnie coraz bardziej przekonywać , bo w sumie mało osób tak ma
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Krzychu a co z moim schematem ? :grin:
-
Spoty wrocławskie
Ile zrobiłeś? I gdzie (i za ile) można go dostać? Powiedz mi jeszcze gdzie robiłeś ten wałek i ile Cię wyszło all in? Ja mam do sprzedania ori nóweczkę bo kupiłem w wyniku błędnej diagnozy więc lerzy na półce z całym kompletem uszczelniaczy , oringów i wszystkim co potrzeba do wymiany więc mogę oddać w dobrym prajsie
-
B6 DIVISION
Chyba w trybie czarno-białym ;P
-
B6 DIVISION
A ja do nich i mówili że nie wiedzą kiedy skończą bo zaczeli klina klinem i się zabawa od nowa zaczęła :grin:
-
B6 DIVISION
Kaju słonko moje drogie :* sam brałeś udział w dyskusji na ten temat na klubowym dlatego zapytałem bo w końcu nie wiem jak to się skończyło A tak poza tym sylwka miałem udanego
-
B6 DIVISION
Kto w końcu sprzedaje kalendarze ?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ej pany spokojnie oddychajmy
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Dziękuję Arturo staram się ale Wy z Dońkiem macie takie tempo w rezaniu że mogę Was jedynie gonić ale już większość najważniejszych rzeczy poza Q ogarniete
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
dokładnie tak samo uważam Michaelus google wujek prawdę Ci powie Zrobię pomarańczowe Lamborghini :D
-
B6 DIVISION
No jak zawsze nie było lipy a reszta jak ? Kiedy ich wypedzasz ?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Krzycho a widziałeś gdzieś jakieś foty ze złotymi ?