Treść opublikowana przez chopin
-
B6 DIVISION
a my jedli u Ciebie krótko czy długowłosy :grin:
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Musisz kolego dodac : W BENZYNIAKACH . Bo w dieslach nie ma żadnej różnicy.
-
Spoty wrocławskie
No to ja wpadnę na sekundę próbę mi przesuneli na później to wpadne tak jak Goldik : na minute , przywitam sie i pojade
-
B6 DIVISION
Dla wszystkich Andrzejów i WANdrzejów sto lat od Chopina:D :D
-
B6 DIVISION
skąd taka nazwa firmy ? czemu nie np : SZCZAROL :grin: :grin:
-
B6 DIVISION
BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D u mnie jest przepaść jak przeszedłem z 245/40/18 na 195/65/15 w końcu Andrzej jestem to co sie dziwisz :grin: No to tak jak wsiąść do starej Polskiej Warszawy z tapczanem w środku :D
-
B6 DIVISION
BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Adam przyjedź do Wrocławia ogarniemy sami za darmoszke pojebało z tymi cenami. Trzeba faktycznie rozpiąć wydech od spodu i odkręcić śruby przy turbawce co czasem jest trudne ze względu na stan śrub ale do ogarnięcia. A co do tego że wyżuca do śmieci to Cię kłamie w żywe oczy : środek kata ma cząstki platyny który skupują za 100-200 zł w zależności od stanu i zużycia. JA wywaliłem od siebie , auto dużo żwawsze , i za swójego kata dostałem 150 zł jak zbadał spektometrem zawartość platyny. I nie cudować z żadnymi rurami do środka, jakiś bajek się nasłuchaliście ...
-
Spoty wrocławskie
siema gdzie ten nowy link
-
B6 DIVISION
Siemka na malutkim kacyku
-
Spoty wrocławskie
+1 przecież nie działa ten link i nie moge go znaleźć na jutubie. wyświetla się : film niedostępny w twoim kraju Chcesz ten login i hasło do fb czy nie?Tapniete z HGW 2 nawet mnie nie denerwuj , bo nie zrobi wigili... żadnego fejsbuka nie znosze tego dziadostwa. mam telefon i maila i forum jak ktoś się chce ze mną skontaktować i wystarczy.
-
Spoty wrocławskie
+1 przecież nie działa ten link i nie moge go znaleźć na jutubie. wyświetla się : film niedostępny w twoim kraju
-
Spoty wrocławskie
Skoro żyje a reszta się boi , no cóż ja zapytam Chopin jak wiesz Święta się zbliżaja a między innymi Wigilia Klubowa Także tego Żyje, ale mam teraz nawał pracy, Nagrywam w studio i w niedziele jak są spoty siedze na próbach z filhą , materiał na otwarcie naszego narodowego forum muzyki robimy. A poza tym fura sie malowała wiec nie było czym przyjeżdżać. Teraz juz wszystko zrobione , grill s4 maska bez bazanta no i zderzak z pdc Co do wigilii to jeszcze dam znać czy mi sie uda zrobić. A do oema dajcie linka , bo ja fejsbuka nie mam przecież i ostatnio nieczasowy bylem.
-
Spoty wrocławskie
Bucu filmik już zmontowany z oema ?
-
B6 DIVISION
ale też rezany ? Te Mozart nie madrzyj sie:decayed:Tapnięte z SGS5 ja Ciebie też
-
B6 DIVISION
MAGIA , to są 16' z b5 ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
rezam rezam i to NA LETNIK LEŻAKU
-
B6 DIVISION
Siemanko REZACZE Wasze zdrówko
-
Spoty wrocławskie
dla wszystkich którzy lubią REZAĆ
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
jest piknie pomalowałbyś tą dokładke w kolor
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Osłona termiczna ORI w ASO 170 zesta
- B6 DIVISION
-
Spoty wrocławskie
nie ładnie nie ładnie
-
Spoty wrocławskie
Dudi byłem u nich , nie polecam - szef jakiś buc , żadne to smart repair , proponuje Ci malowanie całego elementu za normalną rynkową cene. Ja stwierdziłem że kupuje nowe elementy poprostu do malowania żeby nie szpachlować bo te wszystkie smarty to pic na wode. Chciałem bażanta zrobić to wszyscy ze smart zaproponowali że usuną ale oczywiście później trza polakierować całość.