Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a my jedli u Ciebie krótko czy długowłosy :grin:
  2. Musisz kolego dodac : W BENZYNIAKACH . Bo w dieslach nie ma żadnej różnicy.
  3. No to ja wpadnę na sekundę próbę mi przesuneli na później to wpadne tak jak Goldik : na minute , przywitam sie i pojade
  4. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla wszystkich Andrzejów i WANdrzejów sto lat od Chopina:D :D
  5. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    skąd taka nazwa firmy ? czemu nie np : SZCZAROL :grin: :grin:
  6. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D u mnie jest przepaść jak przeszedłem z 245/40/18 na 195/65/15 w końcu Andrzej jestem to co sie dziwisz :grin: No to tak jak wsiąść do starej Polskiej Warszawy z tapczanem w środku :D
  7. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D
  8. Adam przyjedź do Wrocławia ogarniemy sami za darmoszke pojebało z tymi cenami. Trzeba faktycznie rozpiąć wydech od spodu i odkręcić śruby przy turbawce co czasem jest trudne ze względu na stan śrub ale do ogarnięcia. A co do tego że wyżuca do śmieci to Cię kłamie w żywe oczy : środek kata ma cząstki platyny który skupują za 100-200 zł w zależności od stanu i zużycia. JA wywaliłem od siebie , auto dużo żwawsze , i za swójego kata dostałem 150 zł jak zbadał spektometrem zawartość platyny. I nie cudować z żadnymi rurami do środka, jakiś bajek się nasłuchaliście ...
  9. siema gdzie ten nowy link
  10. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka na malutkim kacyku
  11. +1 przecież nie działa ten link i nie moge go znaleźć na jutubie. wyświetla się : film niedostępny w twoim kraju Chcesz ten login i hasło do fb czy nie?Tapniete z HGW 2 nawet mnie nie denerwuj , bo nie zrobi wigili... żadnego fejsbuka nie znosze tego dziadostwa. mam telefon i maila i forum jak ktoś się chce ze mną skontaktować i wystarczy.
  12. +1 przecież nie działa ten link i nie moge go znaleźć na jutubie. wyświetla się : film niedostępny w twoim kraju
  13. Skoro żyje a reszta się boi , no cóż ja zapytam Chopin jak wiesz Święta się zbliżaja a między innymi Wigilia Klubowa Także tego Żyje, ale mam teraz nawał pracy, Nagrywam w studio i w niedziele jak są spoty siedze na próbach z filhą , materiał na otwarcie naszego narodowego forum muzyki robimy. A poza tym fura sie malowała wiec nie było czym przyjeżdżać. Teraz juz wszystko zrobione , grill s4 maska bez bazanta no i zderzak z pdc Co do wigilii to jeszcze dam znać czy mi sie uda zrobić. A do oema dajcie linka , bo ja fejsbuka nie mam przecież i ostatnio nieczasowy bylem.
  14. Bucu filmik już zmontowany z oema ?
  15. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale też rezany ? Te Mozart nie madrzyj sie:decayed:Tapnięte z SGS5 ja Ciebie też
  16. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MAGIA , to są 16' z b5 ?
  17. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale też rezany ?
  18. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rezam rezam i to NA LETNIK LEŻAKU
  19. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko REZACZE Wasze zdrówko
  20. dla wszystkich którzy lubią REZAĆ
  21. jest piknie pomalowałbyś tą dokładke w kolor
  22. Osłona termiczna ORI w ASO 170 zesta
  23. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema
  24. nie ładnie nie ładnie
  25. Dudi byłem u nich , nie polecam - szef jakiś buc , żadne to smart repair , proponuje Ci malowanie całego elementu za normalną rynkową cene. Ja stwierdziłem że kupuje nowe elementy poprostu do malowania żeby nie szpachlować bo te wszystkie smarty to pic na wode. Chciałem bażanta zrobić to wszyscy ze smart zaproponowali że usuną ale oczywiście później trza polakierować całość.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.