Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Ja mam SG4 z andkiem 4.3 i nie ma żadnego problemu. To raczej nie ma znaczenia. Napisz jaki masz tel i czy przypadkiem ktoś z innym tel nie probowal sie łączyć ?
  2. Cwiara taki temat do ogarnięcia do naszych
  3. Nie musisz demontowac siedzenia tylko wystarczy mocno odgiac obicie z gąbką i sie dostaniesz bez problemu
  4. Ja bede za 40 min. Wyjeżdżam z olawy
  5. Kierwa poprostu Magnolia i kazdy wie gdzie
  6. My to nazywamy Magnolia parking
  7. Pytanie retoryczne
  8. to faktycznie wypas jak skurwesyn, mirek handlarz nawet z analogowym jeszcze do rajchu jeździ Bo ja sie nie pyerdole w tańcu
  9. Nie wyglupiaj sie
  10. To o której to powitanie robimy ? Bo i tak przez Wrocław musi przeleciec ?
  11. Ale to musi latać kierwa... Emil benzyniak to coś dla Ciebie może sie szarpniesz ?
  12. Za tydzień godzina 18 na magnolii tam gdzie zawsze tylko weź kierowcę ze sobą bo jeszcze mamy obiecane coś od Ciebie także tego ... jak to niektórzy tutaj mawiają
  13. Nie pamiętam, ale jakaś wysoka. (mam go od Siemiana nie cały rok, zakładany przez Bart'sa więc jakiś nowszy będzie). Działa z rns-e MF i SDS no i xperią L. Mój kabel nie chce pokazać modułu. Resetowałem radio 40sek, reset ust. telefonu. Wyjmowałem baterie z telefonu ale faktycznie chyba go pamięta. Tylko, że L'ke rozparowałem i ponownie pytał o książkę. No to jak z kiery wejdziesz w ustawienia książki (oczywiście po angielsku albo niemiecku w zaleznosci jakim językiem operujesz) to mozesz zapodać komende "delete phonebook" i jezeli pamięta Twoją książkę to ją usunie z pamieci. Może taki zabieg pomoże ? Sprobowac nie zaszkodzi Ta komenda kasuje wpisy książki głosowej, której pamięć znajduje się w module BT. Tymi komendami nie da się obsługiwać wpisów z telefonu. Kierwa racja, zmęczony już , cos zle przeczytałem
  14. Nie pamiętam, ale jakaś wysoka. (mam go od Siemiana nie cały rok, zakładany przez Bart'sa więc jakiś nowszy będzie). Działa z rns-e MF i SDS no i xperią L. Mój kabel nie chce pokazać modułu. Resetowałem radio 40sek, reset ust. telefonu. Wyjmowałem baterie z telefonu ale faktycznie chyba go pamięta. Tylko, że L'ke rozparowałem i ponownie pytał o książkę. No to jak z kiery wejdziesz w ustawienia książki (oczywiście po angielsku albo niemiecku w zaleznosci jakim językiem operujesz) to mozesz zapodać komende "delete phonebook" i jezeli pamięta Twoją książkę to ją usunie z pamieci. Może taki zabieg pomoże ? Sprobowac nie zaszkodzi
  15. A ja właśnie z Magdą dwa browce opedzlowali u mnie szkoda ze Cwiara prowadzil bo cos pewnie mocniejszego by pękło ale i tak jest fajnie ze wpadli ---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał A Nelson Ci nie odpuści Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja dłuższa niż wczoraj Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz Nie ma problema u mnie zawsze drzwi otwarte tylko ze na następną wizyte musisz sie ogarnąć z kim innym bo ja na nartach bede wtedy
  16. Jesli próbowałeś parę razy ze swoim fonem dzialac to już go pamięta a dziewczyny jako że nowy poprosil o pin... jaka wersja modułu bt ?
  17. Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał A Nelson Ci nie odpuści
  18. Nelson żyjesz ?  Męka pyzda, twardy c**j:decayed: ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- Choipin gdybyś chciał... Pamiętaj, że moje prosiaki leżą w garażu i czekają na nowego Pana:wink: Jakby je na złoto walnął to moze by cos z tego było ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Jak ten rs robi wir w baku
  19. Ide polatac RSem ?
  20. Moje niedługo będzie podobne tylko napewno nie zielone fele
  21. Nelson żyjesz ? ?
  22. Musti on board ?
  23. Trzeba było zostać z nami a nie sie włóczyć nie wiadomo gdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.