Treść opublikowana przez chopin
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ja mam SG4 z andkiem 4.3 i nie ma żadnego problemu. To raczej nie ma znaczenia. Napisz jaki masz tel i czy przypadkiem ktoś z innym tel nie probowal sie łączyć ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A nie czasem 500 ? Na jeden slot ?
-
Spoty wrocławskie
Cwiara taki temat do ogarnięcia do naszych
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie musisz demontowac siedzenia tylko wystarczy mocno odgiac obicie z gąbką i sie dostaniesz bez problemu
-
Spoty wrocławskie
Ja bede za 40 min. Wyjeżdżam z olawy
-
Spoty wrocławskie
Kierwa poprostu Magnolia i kazdy wie gdzie
-
Spoty wrocławskie
My to nazywamy Magnolia parking
-
Spoty wrocławskie
Pytanie retoryczne
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Może być
-
Spoty wrocławskie
to faktycznie wypas jak skurwesyn, mirek handlarz nawet z analogowym jeszcze do rajchu jeździ Bo ja sie nie pyerdole w tańcu
-
Spoty wrocławskie
Nie wyglupiaj sie
-
Spoty wrocławskie
To o której to powitanie robimy ? Bo i tak przez Wrocław musi przeleciec ?
-
Spoty wrocławskie
Ale to musi latać kierwa... Emil benzyniak to coś dla Ciebie może sie szarpniesz ?
-
Spoty wrocławskie
Za tydzień godzina 18 na magnolii tam gdzie zawsze tylko weź kierowcę ze sobą bo jeszcze mamy obiecane coś od Ciebie także tego ... jak to niektórzy tutaj mawiają
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie pamiętam, ale jakaś wysoka. (mam go od Siemiana nie cały rok, zakładany przez Bart'sa więc jakiś nowszy będzie). Działa z rns-e MF i SDS no i xperią L. Mój kabel nie chce pokazać modułu. Resetowałem radio 40sek, reset ust. telefonu. Wyjmowałem baterie z telefonu ale faktycznie chyba go pamięta. Tylko, że L'ke rozparowałem i ponownie pytał o książkę. No to jak z kiery wejdziesz w ustawienia książki (oczywiście po angielsku albo niemiecku w zaleznosci jakim językiem operujesz) to mozesz zapodać komende "delete phonebook" i jezeli pamięta Twoją książkę to ją usunie z pamieci. Może taki zabieg pomoże ? Sprobowac nie zaszkodzi Ta komenda kasuje wpisy książki głosowej, której pamięć znajduje się w module BT. Tymi komendami nie da się obsługiwać wpisów z telefonu. Kierwa racja, zmęczony już , cos zle przeczytałem
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie pamiętam, ale jakaś wysoka. (mam go od Siemiana nie cały rok, zakładany przez Bart'sa więc jakiś nowszy będzie). Działa z rns-e MF i SDS no i xperią L. Mój kabel nie chce pokazać modułu. Resetowałem radio 40sek, reset ust. telefonu. Wyjmowałem baterie z telefonu ale faktycznie chyba go pamięta. Tylko, że L'ke rozparowałem i ponownie pytał o książkę. No to jak z kiery wejdziesz w ustawienia książki (oczywiście po angielsku albo niemiecku w zaleznosci jakim językiem operujesz) to mozesz zapodać komende "delete phonebook" i jezeli pamięta Twoją książkę to ją usunie z pamieci. Może taki zabieg pomoże ? Sprobowac nie zaszkodzi
-
Spoty wrocławskie
A ja właśnie z Magdą dwa browce opedzlowali u mnie szkoda ze Cwiara prowadzil bo cos pewnie mocniejszego by pękło ale i tak jest fajnie ze wpadli ---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał A Nelson Ci nie odpuści Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja dłuższa niż wczoraj Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz Nie ma problema u mnie zawsze drzwi otwarte tylko ze na następną wizyte musisz sie ogarnąć z kim innym bo ja na nartach bede wtedy
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jesli próbowałeś parę razy ze swoim fonem dzialac to już go pamięta a dziewczyny jako że nowy poprosil o pin... jaka wersja modułu bt ?
-
Spoty wrocławskie
Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał A Nelson Ci nie odpuści
-
Spoty wrocławskie
Nelson żyjesz ? Męka pyzda, twardy c**j:decayed: ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- Choipin gdybyś chciał... Pamiętaj, że moje prosiaki leżą w garażu i czekają na nowego Pana:wink: Jakby je na złoto walnął to moze by cos z tego było ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Jak ten rs robi wir w baku
-
Spoty wrocławskie
Ide polatac RSem ?
-
Spoty wrocławskie
Moje niedługo będzie podobne tylko napewno nie zielone fele
-
Spoty wrocławskie
Nelson żyjesz ? ?
-
Spoty wrocławskie
Musti on board ?
-
Spoty wrocławskie
Trzeba było zostać z nami a nie sie włóczyć nie wiadomo gdzie