Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Tylko to nie jest takie plug and play. Trza wycinać szyby
  2. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Katalizator do wymiany ale piniędzy nie ma na głupoty [emoji14]olew: trzeba gwinty montować Naciapane z Zetki Wywal go na co Ci on
  3. :D
  4. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem A po co mi ? Jak ja mam na fulu , składane z pamięciami i z opuszczaniem prawego przy wstecznym :P
  5. Coś odkutasił ?
  6. No tak jak to robilismy milion razy czyli Oca zostawia u Ciebie auto Nie chciałem się aż tak szczegółowo rozwijać w swojej wypowiedzi :D
  7. Cwiara zgarniesz mnie po drodze , prosze ? Bo ja fure oddałem na wymiane pasków , rolek i napinaczy... i jestem bez auta
  8. no oblewamy róż Goldika
  9. Tyś już wrócił ?
  10. Ja Ci mówiłem że zrób przód jak u mnie z grillem w chromie , a listwy w kolorze jestem za tym jak jest teraz
  11. No to masz problem Stali bywalcy maja lepiej. Nowi płacą bo na drugim spocie już ich nie ma Święta prawda !
  12. w sobotę to Pijemy u Goldika
  13. Dudi najdokładniej zmierzy Ci kolega Jacek , dobry kumpel Nelsona :D
  14. a czyta czyta , dziękować :grin:
  15. przecież pisze ... wysmalcował = smalec dokładnie :grin: Meguiarsem pojechałem ręcznie Dzięki Edi , teraz już będę mógł godnie zaparkować koło Ciebie i nie będzie wstydu
  16. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a tak w sumie to ... :drunk: :drunk: :drunk: :drinks: :drinks: :drinks:
  17. No dokładnie , a kupić byle jakie zeby tylko były to u nie u mnie takie numery A z chromami tak jak Harry19 to nie bede się wygłupiał :D
  18. Dawaj kolorowego fisa - zobaczysz jak będzie się cieszyła mordeczka Twa :grin: powodzenia w modzeniu
  19. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mógłby dać większe końcówki np ultery 90 już by wyglądały normalnie , a te takie sobie
  20. Tomku są w planach ale narazie idzie inwestycja w silnik : fmic , turbo brd zeby przygotować autko pod dołożenie Q a ori lustra s4 tysiaczka to minimum Nie są aż tak drogie porysowanych nie chce
  21. jeszcze chybaś nie wytrzeźwiał
  22. Pod spryski i jeszcze PDC :P
  23. Tomku są w planach ale narazie idzie inwestycja w silnik : fmic , turbo brd zeby przygotować autko pod dołożenie Q a ori lustra s4 tysiaczka to minimum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.