Treść opublikowana przez chopin
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Tylko to nie jest takie plug and play. Trza wycinać szyby
-
B6 DIVISION
Katalizator do wymiany ale piniędzy nie ma na głupoty [emoji14]olew: trzeba gwinty montować Naciapane z Zetki Wywal go na co Ci on
- Spoty wrocławskie
-
B6 DIVISION
Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem A po co mi ? Jak ja mam na fulu , składane z pamięciami i z opuszczaniem prawego przy wstecznym :P
-
Spoty wrocławskie
Coś odkutasił ?
-
Spoty wrocławskie
No tak jak to robilismy milion razy czyli Oca zostawia u Ciebie auto Nie chciałem się aż tak szczegółowo rozwijać w swojej wypowiedzi :D
-
Spoty wrocławskie
Cwiara zgarniesz mnie po drodze , prosze ? Bo ja fure oddałem na wymiane pasków , rolek i napinaczy... i jestem bez auta
-
Spoty wrocławskie
no oblewamy róż Goldika
-
Spoty wrocławskie
Tyś już wrócił ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dawaj ale ja do Amsterdamu nie po drodze mam
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
to ja biere chromy wokół szyb
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ja Ci mówiłem że zrób przód jak u mnie z grillem w chromie , a listwy w kolorze jestem za tym jak jest teraz
-
Spoty wrocławskie
No to masz problem Stali bywalcy maja lepiej. Nowi płacą bo na drugim spocie już ich nie ma Święta prawda !
-
Spoty wrocławskie
w sobotę to Pijemy u Goldika
-
Spoty wrocławskie
Dudi najdokładniej zmierzy Ci kolega Jacek , dobry kumpel Nelsona :D
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
a czyta czyta , dziękować :grin:
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
przecież pisze ... wysmalcował = smalec dokładnie :grin: Meguiarsem pojechałem ręcznie Dzięki Edi , teraz już będę mógł godnie zaparkować koło Ciebie i nie będzie wstydu
-
B6 DIVISION
a tak w sumie to ... :drunk: :drunk: :drunk: :drinks: :drinks: :drinks:
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
No dokładnie , a kupić byle jakie zeby tylko były to u nie u mnie takie numery A z chromami tak jak Harry19 to nie bede się wygłupiał :D
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Dawaj kolorowego fisa - zobaczysz jak będzie się cieszyła mordeczka Twa :grin: powodzenia w modzeniu
-
B6 DIVISION
mógłby dać większe końcówki np ultery 90 już by wyglądały normalnie , a te takie sobie
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Tomku są w planach ale narazie idzie inwestycja w silnik : fmic , turbo brd zeby przygotować autko pod dołożenie Q a ori lustra s4 tysiaczka to minimum Nie są aż tak drogie porysowanych nie chce
-
Spoty wrocławskie
jeszcze chybaś nie wytrzeźwiał
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Pod spryski i jeszcze PDC :P
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Tomku są w planach ale narazie idzie inwestycja w silnik : fmic , turbo brd zeby przygotować autko pod dołożenie Q a ori lustra s4 tysiaczka to minimum