Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. A. To zle cie zrozumialem Juz teraz wiem jak i oslonke juz wyciagnelem ,srubki widac . Rano bede walczyl dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie
  2. Zakupilem licznik z koncowka 930 R RB4 ktory wedlug rozpiski jest zgodny z moim vinem i chcialbym sprawdzic czy jest sprawny. Moze ktos ma zdj jak zdemontowac stary i podpiac na chwile nowy? Probowalem sam dzis zdemontowac,sciagnelem oslone pod kierownica no i z decorem mialem problem i odpuscilem zeby nie polamac . Albo czy mozna go podpiac na krotko do aku zeby zobaczyc czy dziala ? jesli tak to do ktorego pinu ?
  3. Panowie a jak wyglada sytuacja z licznikiem z automatu ? jak go zaloze nie bedzie literek na dole od biegow?
  4. mam spryskiwacze mgielkowe podgrzewane wraz z adapterkami , pisac jak ktos potrzebuje
  5. Po zakupie Auta zmienilem plyn,termostat i czujnik G62 bo pokazywal glupoty. Przy dodaniu mocniejszym gazu temperatura spadala. Po wymianie tego auto przy temp minusowej lapie 90 stopni. Clima chodzi. Auto krece do 2 tys takze nie zamocno
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Ostatnio kolega podpowiedzial mi fajny pomysl z podswietleniem progow plastikowych progow. Gdyby ktos chcial to mam listwy do przerobienia i zaadaptowania do naszych Audi . Oczywiscie liswty sa od Audi z kablem i wtyczka . Szczegoly na PW
  7. Dzieki za pomoc. Niepodlaczylem 1 kostki i przez to mialem taki problem
  8. Witam. Zmienilem Concerta 2 na BNS. Zakupilem kostki od Navika z allegro. Zmostkowalem 15 i 16 pin. Radio wlacza sie ale nie podswietlaja sie przyciski,nie gra tyl, radio nie wylacza sie po wyjeciu kluczyka jak stare radio. Co teraz zrobic zeby to zadzialalo?
  9. a moglbys mi to tak dokladniej wytlumaczyc ? gdzie sie wpiac ? jak to zrobic ?
  10. do podpiecia zarowek dokladnie dwoch zarowek
  11. Panowie opisze to na przykladzie zarowki . Otwieram auto z pilota ,wlacza sie podsufitka i ta zarowka . Otwieram drzwi ,zarowka sie swieci. Zamykam drzwi ,wkladam kluczyk i wlaczam zaplon . Zarowka z podsufitka gasnie. Po otwarciu drzwi zapala sie tylko podsufitka ,zarowka nie. Gasze auto,wyciagam kluczyki ze stacyjki i wlacza sie podsufitka wraz z zarowka myslalem zeby moze sie podpiac pod clh ,podsufitka odpada ja potrzebuje pradu po wylaczeniu zaplonu
  12. Witam. Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta . Otwieram auto z pilota i gdzie znajde ale takie miejsce gdzie go nie bedzie po odpaleniu auta ? ktos wie ?
  13. tez mialem problem z maglownica i kupilem od B7 3.0 tdi i chodzi mi teraz ciezko,plyn jest , jak dodam gazu to dalej nic , co to moze byc ? moze byc ze pompa od 1.9 tdi nie daje rady ?
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w 1.9TDI
    w moim miescie nikt sie tym nie zajmuje,nie mam zadnego poleconego a w najblizszym zakladzie chcieli za regeneracje 750 zl netto,oczywiscie demontaz swoja droga chyba zaryzykuje z ta z linku,bedzie pasowala ?
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w 1.9TDI
    to napewno nie silnikowy bo ten jest brazowy bylem u mechanika i stwierdzil ze maglownica jest uszkodzona wczoraj sie dopatrzylem jak olej cieknie po drazku kierowniczym i potem po tych elementach co na zdj mechanik mowil ze cala maglownica jest uszkodzona a jak rozmawialem z kolega to mowil ze to moze puszczac simmering przez wyrobione lozysko i nalezaloby to sprawdzic bo to tylko to moze byc bo oprocz wycieku wspomaganie dziala ,nie ma problemu jak wyciagnac maglownice ? ktos to robil bo mam kilka pytan http://allegro.pl/maglownica-seat-exeo-tdi-a4-b6-b7-i4724620360.html czy ta maglownica bedzie pasowala do mojej audi ?
  16. rafi10612 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Ostatnio dopatrzylem sie wycieku oleju z mojej Audi. Wyciek znaduje sie obok prawego przedniego kola. Wszedlem dzis pod auto. Odkrecilem oslone plastikowa pod silnikiem na ktorej bylo sporo oleju . Silnik jest suchy ale na elementach termicznych i innych elementach jest olej. Nie moglem zdiagnozowac miejsca wycieku. Ubytku duzego nie zaobserwowalem na bagnecie a zrobilem juz ok 8.5 tys od wymiany. Co to moze byc panowie ? <a href=http://zapodaj.net/a2a785b69d5ff.jpg.html>auto 2.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/dc79b68f8cb02.jpg.html>auto 4.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/dbcea8dc93835.jpg.html>auto 5.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/227d373b46669.jpg.html>auto.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/3b2931aae46ef.jpg.html>auto1.jpg</a>
  17. przegladalem tablice to byl zwykly za 500 zl a reszta ok 700 zl
  18. Z tym masz kolego racje ze ciezko bo wiekszosc jest po ok 700 zl a te tansze to sa uszkodzone. Ale moj ostatni telefon udalo mi sie wyrwac jako okazje,z gwarancja w Play
  19. Avila dlamnie to najgorszy telefon jaki mialem...niedkonca sie zniechecilem bo chce wybrac miedzy S2 lub S3. Z tego co czytalem to oba sa takie jak szukam. Jesli S2 to zwykly bo S2 plus to pododbno porazka
  20. nie przypuszczalem ze takie moge miec
  21. ok jesli oprocz przewodu z plynem sa dwa kabelki to moze znaczyc ze mam podgrzewane spryskiwacze ? pomoze ktos ?
  22. szukam czegos wiekszego od galaxy s3 mini,juz zwykly s3 jest fajniejszy ,mialem okazje testowac i naprawde fajny tylko ze mialem kiedys szajsunga avile i mam negatywne zdanie o tej firmie ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- nie ukrywam ze podobaja mi sie telefony Lenovo tylko ze nie maja latarki mialem chwile czasu i poogladalem telefony na allegro i mam 3 typy: Lenovo A850 Samsung Galaxy S2 i S3
  23. nie szukam dziury w calym tylko chodzi mi o to zeby pasowal do mojego mocowania ,po co mam kupowac od innego auta jak moge od podobnego ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- pozatym chce sie dowiedziec od jakiego modelu szukac zebym mogl to zamontowac
  24. a moze koledzy zaproponujecie jakis inne telefony ?
  25. widzialem na forum spryski do kupienia i nikt nie pisal ze sa od tourana wiec po co kombinowac jak mozna wlozyc od audi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.