Treść opublikowana przez rafi10612
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
A. To zle cie zrozumialem Juz teraz wiem jak i oslonke juz wyciagnelem ,srubki widac . Rano bede walczyl dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Zakupilem licznik z koncowka 930 R RB4 ktory wedlug rozpiski jest zgodny z moim vinem i chcialbym sprawdzic czy jest sprawny. Moze ktos ma zdj jak zdemontowac stary i podpiac na chwile nowy? Probowalem sam dzis zdemontowac,sciagnelem oslone pod kierownica no i z decorem mialem problem i odpuscilem zeby nie polamac . Albo czy mozna go podpiac na krotko do aku zeby zobaczyc czy dziala ? jesli tak to do ktorego pinu ?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Panowie a jak wyglada sytuacja z licznikiem z automatu ? jak go zaloze nie bedzie literek na dole od biegow?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
mam spryskiwacze mgielkowe podgrzewane wraz z adapterkami , pisac jak ktos potrzebuje
-
Coś jest nie tak. Termostat?
Po zakupie Auta zmienilem plyn,termostat i czujnik G62 bo pokazywal glupoty. Przy dodaniu mocniejszym gazu temperatura spadala. Po wymianie tego auto przy temp minusowej lapie 90 stopni. Clima chodzi. Auto krece do 2 tys takze nie zamocno
-
Listwy Dekory LED
Ostatnio kolega podpowiedzial mi fajny pomysl z podswietleniem progow plastikowych progow. Gdyby ktos chcial to mam listwy do przerobienia i zaadaptowania do naszych Audi . Oczywiscie liswty sa od Audi z kablem i wtyczka . Szczegoly na PW
-
Przejscie z Concerta 2 na BNS
Dzieki za pomoc. Niepodlaczylem 1 kostki i przez to mialem taki problem
-
Przejscie z Concerta 2 na BNS
Witam. Zmienilem Concerta 2 na BNS. Zakupilem kostki od Navika z allegro. Zmostkowalem 15 i 16 pin. Radio wlacza sie ale nie podswietlaja sie przyciski,nie gra tyl, radio nie wylacza sie po wyjeciu kluczyka jak stare radio. Co teraz zrobic zeby to zadzialalo?
-
Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta
a moglbys mi to tak dokladniej wytlumaczyc ? gdzie sie wpiac ? jak to zrobic ?
-
Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta
do podpiecia zarowek dokladnie dwoch zarowek
-
Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta
Panowie opisze to na przykladzie zarowki . Otwieram auto z pilota ,wlacza sie podsufitka i ta zarowka . Otwieram drzwi ,zarowka sie swieci. Zamykam drzwi ,wkladam kluczyk i wlaczam zaplon . Zarowka z podsufitka gasnie. Po otwarciu drzwi zapala sie tylko podsufitka ,zarowka nie. Gasze auto,wyciagam kluczyki ze stacyjki i wlacza sie podsufitka wraz z zarowka myslalem zeby moze sie podpiac pod clh ,podsufitka odpada ja potrzebuje pradu po wylaczeniu zaplonu
-
Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta
Witam. Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta . Otwieram auto z pilota i gdzie znajde ale takie miejsce gdzie go nie bedzie po odpaleniu auta ? ktos wie ?
-
[B6 BEX] Ubytek płynu od wspomagania
tez mialem problem z maglownica i kupilem od B7 3.0 tdi i chodzi mi teraz ciezko,plyn jest , jak dodam gazu to dalej nic , co to moze byc ? moze byc ze pompa od 1.9 tdi nie daje rady ?
-
Wyciek oleju
w moim miescie nikt sie tym nie zajmuje,nie mam zadnego poleconego a w najblizszym zakladzie chcieli za regeneracje 750 zl netto,oczywiscie demontaz swoja droga chyba zaryzykuje z ta z linku,bedzie pasowala ?
-
Wyciek oleju
to napewno nie silnikowy bo ten jest brazowy bylem u mechanika i stwierdzil ze maglownica jest uszkodzona wczoraj sie dopatrzylem jak olej cieknie po drazku kierowniczym i potem po tych elementach co na zdj mechanik mowil ze cala maglownica jest uszkodzona a jak rozmawialem z kolega to mowil ze to moze puszczac simmering przez wyrobione lozysko i nalezaloby to sprawdzic bo to tylko to moze byc bo oprocz wycieku wspomaganie dziala ,nie ma problemu jak wyciagnac maglownice ? ktos to robil bo mam kilka pytan http://allegro.pl/maglownica-seat-exeo-tdi-a4-b6-b7-i4724620360.html czy ta maglownica bedzie pasowala do mojej audi ?
-
Wyciek oleju
Witam. Ostatnio dopatrzylem sie wycieku oleju z mojej Audi. Wyciek znaduje sie obok prawego przedniego kola. Wszedlem dzis pod auto. Odkrecilem oslone plastikowa pod silnikiem na ktorej bylo sporo oleju . Silnik jest suchy ale na elementach termicznych i innych elementach jest olej. Nie moglem zdiagnozowac miejsca wycieku. Ubytku duzego nie zaobserwowalem na bagnecie a zrobilem juz ok 8.5 tys od wymiany. Co to moze byc panowie ? <a href=http://zapodaj.net/a2a785b69d5ff.jpg.html>auto 2.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/dc79b68f8cb02.jpg.html>auto 4.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/dbcea8dc93835.jpg.html>auto 5.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/227d373b46669.jpg.html>auto.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/3b2931aae46ef.jpg.html>auto1.jpg</a>
-
Zmiana telefonu
przegladalem tablice to byl zwykly za 500 zl a reszta ok 700 zl
-
Zmiana telefonu
Z tym masz kolego racje ze ciezko bo wiekszosc jest po ok 700 zl a te tansze to sa uszkodzone. Ale moj ostatni telefon udalo mi sie wyrwac jako okazje,z gwarancja w Play
-
Zmiana telefonu
Avila dlamnie to najgorszy telefon jaki mialem...niedkonca sie zniechecilem bo chce wybrac miedzy S2 lub S3. Z tego co czytalem to oba sa takie jak szukam. Jesli S2 to zwykly bo S2 plus to pododbno porazka
-
Spryskiwacze przednie
nie przypuszczalem ze takie moge miec
-
Spryskiwacze przednie
ok jesli oprocz przewodu z plynem sa dwa kabelki to moze znaczyc ze mam podgrzewane spryskiwacze ? pomoze ktos ?
-
Zmiana telefonu
szukam czegos wiekszego od galaxy s3 mini,juz zwykly s3 jest fajniejszy ,mialem okazje testowac i naprawde fajny tylko ze mialem kiedys szajsunga avile i mam negatywne zdanie o tej firmie ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- nie ukrywam ze podobaja mi sie telefony Lenovo tylko ze nie maja latarki mialem chwile czasu i poogladalem telefony na allegro i mam 3 typy: Lenovo A850 Samsung Galaxy S2 i S3
-
Spryskiwacze przednie
nie szukam dziury w calym tylko chodzi mi o to zeby pasowal do mojego mocowania ,po co mam kupowac od innego auta jak moge od podobnego ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- pozatym chce sie dowiedziec od jakiego modelu szukac zebym mogl to zamontowac
-
Zmiana telefonu
a moze koledzy zaproponujecie jakis inne telefony ?
-
Spryskiwacze przednie
widzialem na forum spryski do kupienia i nikt nie pisal ze sa od tourana wiec po co kombinowac jak mozna wlozyc od audi ?