Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damian

  1. Dla 4godz to ja nawet tego nie instaluje:facepalm:
  2. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co ten Arsenal gra:kox: Trza podpis zmienic:decayed:
  3. Remik ty jesteś pozytywnie j**nięty:kox:
  4. Płaciłeś już im? 200m3 - literówka Nie płąciłem i nie zapłące:decayed: ---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Robocizna dachu za darmo i oni mi wszystko w środku naprawiają - w sumie to już kończą - wszystkie koszty oni pokrywają i mnie nic nie obchodzi. W ramach rekompensaty dostałem blachotrapez na pokrycie garażu + darmowa robocizna:facepalm: I tak wolał bym tego nie miec i nie mieć tylu problemów przez tych mośków. Morał z tego wynika taki, że najlepiej samemu zrobić albo siedzieć w domu i fochowców pilnować. :facepalm:
  5. Nie bo nie moge znalesc w okolicy. ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 14:05 ---------- Mam zwrot kasy ale szkod od h@ja:facepalm:
  6. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Byle nie Czelsi:facepalm:
  7. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    póki co, dobrze im idzie, ale mim zdaniem nie mają tak długiej ławki rezerowwych aby mogli bić się o mistrza Ciekawi mnie top 4 w tym sezonie. Utd jak tak dalej beda grac to ciezko beda miec:facepalm:
  8. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  9. To nie jest czasem ten stary poczciwy rs "bialy jastrzab"?
  10. Juz niedlugo:kox:
  11. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nó co ty.., a liverpool?
  12. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co w tym sezonie gra Roma. 9 kolejek i 27pkt. 1 gol stracony:shock3:
  13. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale patrzac przez pryzmat calego meczu Barca grala lepiej:wink:
  14. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale brama Sancheza:kox:
  15. Fajny dywan:grin:
  16. Damian odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: Kiessling nie trafił w bramkę, sędzia uznał gola - Sport - WP.PL ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- https://www.youtube.com/watch?v=0KwptCFcX7I
  17. Umowa na gębe ale przy świadkach - mój brat i żona. Wczoraj był właściciel tej firmy a dziś ma podjechać kolega mojego teścia który jest rzeczoznawcą Ja powiedziałem, że mają mi oddać kase a nie remontować na własną rękę Szef na to przystał ale zobaczymy co powie rzeczoznawca.
  18. Mam dach 300m2. 23zl za metr
  19. Najgorsze jest, że bezpiecznik od elektryki wyjebao od razu i ciekawe co z tym:facepalm:
  20. Damian odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Panowie wiecie może gdzie można w okolicach Wielunia wypożyczyć osuszacz budowlany? Zalało mi dom i muszę działąć
  21. Zalało mi wczoraj z samego rana a oni wczoraj przyjechali do roboty. Ich zzef mi powiedział, że jak skończy dach to będziemy gadać. Niczego się nie wyparł ale znając życie to będzie jechał po kosztach ze zwrotem kasy za naprawę. Ma jutro podjechać obejrzeć to wszystko i ma szacować straty. Wg mnie naprawa to jakieś 10tyś
  22. Nawet nie wpsominam o zalanym poddaszu ale akurat jest w stanie surowym więc to najmniejszy problem:facepalm:
  23. Witam. Jakiś czas temu zakupiłem dom, trochę do remontu )głównie wnętrze), i tak też zrobiłem. Włożyłem w remont wnętrza mnóstwo czasu, KASY, i jeszcze więcej "serca". Środek zrobiłem na cacy i niedługo miałem się z żoną wprowadzić ale coś mnie natknęło, żeby wymienić pokrycie dachowe żeby już w przyszłości mieć to z głowy. No to wziąłem się za to - naszykowałem walizke pieniędzy, zakupiłem wszystkie materiały, znalazłem porządną firmę która się tym zajmuje. Początkowo ich robota szła dobrze aż do czasu gdy zaczęli kryć dach folią paroprzepuszczalną (pod blachodachówkę). Jebańczy (bo inaczej się tego nie da nazwać) na koniec pracy zapomnieli na samym szczycie dachu przybić folię i nabić kontrłaty i pojechali sobie do domu. Ja tego za cholery nie widziałęm bo mnie najzwyczajniej nie było w domu. W nocy przyszłą ulewa:facepalm::facepalm: i co się stało to pewnie nie muszę Wam gadać Sufity podwieszane do wymiany, zalane podłogi, głądzie i wszystko co generalnie od wody mogło się ro***bać. Jak się ogarnę to może i wstawie zdjęcia:facepalm: Co ja mogę teraz zrobić??? Założyć draniom sprawę czy co?????
  24. O j**any :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.