Treść opublikowana przez Damian
-
Battlefield 4
Dla 4godz to ja nawet tego nie instaluje:facepalm:
-
Piłka nożna
Co ten Arsenal gra:kox: Trza podpis zmienic:decayed:
-
Battlefield 4
Remik ty jesteś pozytywnie j**nięty:kox:
-
Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Płaciłeś już im? 200m3 - literówka Nie płąciłem i nie zapłące:decayed: ---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Robocizna dachu za darmo i oni mi wszystko w środku naprawiają - w sumie to już kończą - wszystkie koszty oni pokrywają i mnie nic nie obchodzi. W ramach rekompensaty dostałem blachotrapez na pokrycie garażu + darmowa robocizna:facepalm: I tak wolał bym tego nie miec i nie mieć tylu problemów przez tych mośków. Morał z tego wynika taki, że najlepiej samemu zrobić albo siedzieć w domu i fochowców pilnować. :facepalm:
-
[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
- Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Nie bo nie moge znalesc w okolicy. ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 14:05 ---------- Mam zwrot kasy ale szkod od h@ja:facepalm:- Piłka nożna
Byle nie Czelsi:facepalm:- Piłka nożna
póki co, dobrze im idzie, ale mim zdaniem nie mają tak długiej ławki rezerowwych aby mogli bić się o mistrza Ciekawi mnie top 4 w tym sezonie. Utd jak tak dalej beda grac to ciezko beda miec:facepalm:- Piłka nożna
- [ALL B5] szerokie s4
To nie jest czasem ten stary poczciwy rs "bialy jastrzab"?- Battlefield 4
- Piłka nożna
Nó co ty.., a liverpool?- Piłka nożna
Co w tym sezonie gra Roma. 9 kolejek i 27pkt. 1 gol stracony:shock3:- Piłka nożna
Ale patrzac przez pryzmat calego meczu Barca grala lepiej:wink:- Piłka nożna
Ale brama Sancheza:kox:- [ALL B5] Audi S4
Fajny dywan:grin:- Piłka nożna
:polew: Kiessling nie trafił w bramkę, sędzia uznał gola - Sport - WP.PL ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- https://www.youtube.com/watch?v=0KwptCFcX7I- Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Umowa na gębe ale przy świadkach - mój brat i żona. Wczoraj był właściciel tej firmy a dziś ma podjechać kolega mojego teścia który jest rzeczoznawcą Ja powiedziałem, że mają mi oddać kase a nie remontować na własną rękę Szef na to przystał ale zobaczymy co powie rzeczoznawca.- Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Mam dach 300m2. 23zl za metr- Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Najgorsze jest, że bezpiecznik od elektryki wyjebao od razu i ciekawe co z tym:facepalm:- Spocik w Wieluniu
Panowie wiecie może gdzie można w okolicach Wielunia wypożyczyć osuszacz budowlany? Zalało mi dom i muszę działąć- Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Zalało mi wczoraj z samego rana a oni wczoraj przyjechali do roboty. Ich zzef mi powiedział, że jak skończy dach to będziemy gadać. Niczego się nie wyparł ale znając życie to będzie jechał po kosztach ze zwrotem kasy za naprawę. Ma jutro podjechać obejrzeć to wszystko i ma szacować straty. Wg mnie naprawa to jakieś 10tyś- Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Nawet nie wpsominam o zalanym poddaszu ale akurat jest w stanie surowym więc to najmniejszy problem:facepalm:- Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Witam. Jakiś czas temu zakupiłem dom, trochę do remontu )głównie wnętrze), i tak też zrobiłem. Włożyłem w remont wnętrza mnóstwo czasu, KASY, i jeszcze więcej "serca". Środek zrobiłem na cacy i niedługo miałem się z żoną wprowadzić ale coś mnie natknęło, żeby wymienić pokrycie dachowe żeby już w przyszłości mieć to z głowy. No to wziąłem się za to - naszykowałem walizke pieniędzy, zakupiłem wszystkie materiały, znalazłem porządną firmę która się tym zajmuje. Początkowo ich robota szła dobrze aż do czasu gdy zaczęli kryć dach folią paroprzepuszczalną (pod blachodachówkę). Jebańczy (bo inaczej się tego nie da nazwać) na koniec pracy zapomnieli na samym szczycie dachu przybić folię i nabić kontrłaty i pojechali sobie do domu. Ja tego za cholery nie widziałęm bo mnie najzwyczajniej nie było w domu. W nocy przyszłą ulewa:facepalm::facepalm: i co się stało to pewnie nie muszę Wam gadać Sufity podwieszane do wymiany, zalane podłogi, głądzie i wszystko co generalnie od wody mogło się ro***bać. Jak się ogarnę to może i wstawie zdjęcia:facepalm: Co ja mogę teraz zrobić??? Założyć draniom sprawę czy co?????- [ALL B5] Audi S4
O j**any :slina: - Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?