Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radzio93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radzio93

  1. Pewnie że warto bo Recaro to chyba najładniejsze fotele jakie mogą być ale te s-liny też są ładne napewno ładniejsze niż zwykłe naleśniki:grin:
  2. Pany pomoże ktoś ? potrzebuje instrukcje jak zdemontować kiere w mojej b6 Bede wdzięczny za jakieś linki albo uwagi
  3. Jutro Niemcy i Brazylia awans a w sobote Holandia i Belgia tak bym obstawiał
  4. odgrzewam kotleta ponieważ będe scieme robil Kylo1991 mówisz o motoglass z Rzeszowa ? pytam żeby przypadkiem się na nich nie natknąć skoro tak partolą robote
  5. radzio93 odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    U mnie AVF na kapciach 225/45/17 leci 220 do 200 dość dobrze sobie radzi a poźniej wiadomo jest gorzej. Porównując do poprzednich opon 205 czuć większe opory toczenie przy przyśpieszaniu od 100 do 200
  6. radzio93 odpowiedział(a) na egon@ temat w 1.9TDI
    A u mnie jak napinacz się kończył to było słychać piski na zimnym silniku zwłaszcza przy skręcie kół
  7. BBS robią robote ! powodzenia w modach !
  8. Dzięki za info zamawiałes moze od tego samego sprzedawcy co jest w linku? pamiętasz moze?
  9. To że kolega Regg robi profi robote to ja wiem ale pytam z ciekawośći bo zależy mi głównie na emblemacie tym z góry ... chyba że ktoś wie gdzie taki można dorwać do skrzyni 6 ?
  10. AUDI A4 A6 A8 A3 ITP LEWAREK GAŁKA CZARNA SKÓRA (4290123353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Miał ktoś z tym doczynienia ? Pasuje to ? nie jest to jakiś bubel?
  11. Nie nic nie robiłem z heblami:) auto kupione przeganiało 35tyś i do tej pory spokój był teraz od czasu do czasu występuje twardy pedał :eusathink:
  12. diognoza jednoznaczna z dnia na dzień padł aku aż dziwne palił na dotyk a tu po nocy padł jak mucha o dziwo bo nic nie bylo włączone ani radio ani żadne światła z drugiej strony swoje lata juz pewnie miał. Dzięki za sugestie Panowi ! temat można zamknąć
  13. Witam! Problem sie taki iż auto nie odpala po nocy .... wczesniej na dotyk palił idealnie. Kręce kluczykiem raz zapalają sie kontrolki a po chwili gdy chce przekręcic drugi raz do zapłonu miga kontrolka od esp i hamulca ręcznego. Gdy przekręcam dalej aby odpalić auto wogóle nie reaguje na kluczyk .... Co to moze byc ??? rozrusznik by padł ? czy stacyjka tzn ta kostka ???
  14. Okej układ nie pracuje zgadza się ale czy to normalne ze wogole nie da się go wcisnąć ani troche? w dziwne jest to że raz jest twardy hebel a raz nie
  15. .Problem jest taki iż czasami na postoju po jeździe po zgaszeniu silnika pedał hamulca jest twardy i nie reagują wogóle hamulce . Problem oczywiscie znika zaraz po odpaleniu auta gdy cały uklad zacznie pracować. Ale czy tak powinno być na postoju ? Czy to normalne ? Wydaje mi się że wczesniej to nie zdarzało się ??????????
  16. Witam jak w temacie nie mam oświetlenie w przełączniku do świateł ... moze ktoś podać gdzie są bezpieczniki do tego ustrojstwa ? a moze jakiś inny powód moze byc ?
  17. Siemka ! orientuje sie ktoś czy kolega z s4 proturbo ma temat na naszym forum ? Po rejestracji to tak jakby z Siedlec był
  18. Panowie temat do zamknięcia wadliwa była klapa gasząca tzw gruszka była zalana olejem po wymianie na drugą autka gasi się aż miło
  19. Siemka ! Problem jest taki że gdy gasze auto to telepie sie cała buda podejrzewam że to klapa gasząca nie domyka ( nie wykonuje pełnego ruchu gdy na nią patrze podczas gaszenia) ale zastanawia mnie fakt czy to nie dlatego że egr jest zaślepiony ? ma to jakiś wpływ ? Śmiem twierdzić że nie z tego powody iż egr mam zaślepiony od strony kolektora... I tu moje pytanie czy sie mylę ? słucham podpowiedzi i sugestii
  20. radzio93 odpowiedział(a) na eSSence temat w 1.9TDI
    i u mnie pustki
  21. Dokladnie troche mało czasu na ogarnięcie się poza tym w ten weekend sie są zawody w drifcie
  22. A jak jest z tąfabryką mocy z Lublinie ? Pozytywnie ?
  23. Jest szansa że powinno przestać padać
  24. Jak to jest z ta hamownią drogową wyniki adekwatne do osiągów ? jest jakaś rozbieżność pomiędzy hamownią na rolkach a drogowa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.