Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miło było poznać... wpadaj wpadaj... chyba nigdy przed 22 nie kończyliśmy
-
Warta polecenia myjnia Piaseczno Mysiadło
https://www.facebook.com/pages/WRC-Studio-Piel%C4%99gnacji-Aut/318799854962449?pnref=story http://wrcservice.pl/
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
to jutro ma spocie obejrzymy?
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
ostro jedziesz z modami widzę
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
może chcesz progi od omegi opchnąć
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Heble przetestowane W weekend byłem na zlocie 306team połączonym ze zlotami seatowców i mieliśmy do dyspozycji lotnisko w Kamieniu Śląskim Była ćwiartka z pomiarami oraz próba time attack. Miałem okazję hamować dość ostro i jestem bardzo zadowolony z tylnego zestawu Teraz tylko zedrzeć do końca przód i zrobię jakąś zmianę Na trasie też heble fajnie się sprawowały, polecam Kilka fotek ze zlotu poniżej, jak ogarnę też filmy z TA i 1/4mili, to wrzucę linki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi obojetne, dystans mam taki sam...
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Sprawdzimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Opowiem na nastepnym spocie w skrócie... bylo przygodowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To moze sie zobaczymy
-
Trzy sygnały podczas jazdy
Te sygnaly tez informowaly o niedomknietej masce z tego co wiem. Moze czujnik kaput.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, a wybiera się dziś ktoś na Casablankę pod Narodowy?? Może jakiś dodatkowy spot Ja będę z kobietą, pewnie trochę posiedzimy, może i Perseidy da się obejrzeć po filmie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Varte też moge polecic... Mialem w poprzednim aucie jakiegos silvera i ogarnial ladnie plus audio... Po 2latach slrzedalem za 90% ceny wyjsciowej bo autko tez sie sprzedawalo Ja proponuje, ze jak ktoś chce sie wymienic numerami tel. To niech pisze na pw. Widac czasami sie przydaja na forum troche trwa zanim wiadomosci sie przeczyta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz wyedytowalem posta... Teraz lepiej Robero? Zamiast bro kielbe przywiez na grila kolejnego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O stary! Odpalanie tdi to pestka.... Roba zguby ratowac trzeba bylo przed zulami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak... Juz akcje z Policja... Podaj na pw tel do siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Badamy... Bedzieny pisac co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
5 min. Gdzie jestescie? Napisz na pw numer tel.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestescie nadal? To bym wrocil z kablami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakby co to ja juz jestem... Stanalem sobie w cieniu przy drzewkach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyja srebrna lodówka b6 w Arkadii przycupnęła przede mną? Przywitam sie pod Narodowym jesli bedzie okazja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla mnie obojetne. Dajcie znac na forum jak sytuacja, zebym wiedzial czy mam z Arkadii sie ruszac[emoji14]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A moze zaczniemy w Arkadii a skonczymy na Narodowym jak juz chlodniej bedzie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio to improwizowalem z kobita Dzis powinienem byc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież nie zrastamy się z miejscówą... Trzeba być bardziej elastycznym korzystamy z pogody... W razie czego bedziemy improwizować