Treść opublikowana przez Virus1984
-
zaworek zwrotny paliwowy 2.0 tdi
A nie ma na nim numeru ? Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Klapa gaszaca i obroty silnika
882 tak jak ty czyli raczej git Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free ---------- Post dopisany at 03:53 ---------- Poprzedni post napisany at 03:51 ----------
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chyba nie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wybuchły tydzień przed wypadkiem ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- Jak coś będzie nie tak to przechyl się mocno w lewą stronę - poducha pasażera jest dość duża i spokojnie sie zmiescicie... w razie `W` sa jeszcze kurtyny a jak bede zapie....al to se poduszke do spania na kieraka poloze
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bede jezdzil przepisowo na autobahnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
kawalek jest ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- moze i masz racje koleszko
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
gdzie mieszkasz ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam panie kolego caly komplecik
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
normalna mam wszystko do niej poduche modul tasme itd tylko trzeba poskladac adapotwac itd
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pany szukam szpeca co zalozy mi kierownice multi od b8 ? Jest ktos ? Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Widoczna kołyska silnika na jałowym.
moj AWX taki jak twoj ma 960 obrotow i nie wiem czy to git czy kit
-
Klapa gaszaca i obroty silnika
Panowie mam 2 pytania pierwsze odnosnie klapy gaszacej a wiec czy ona powinna zamykac sie rownoczesnie z przekreceniem kluczyka do pozycji OFF czyli wylaczenie silnika ? bo moja chyba ma jakis z tym problem jak wylacze silnik to slysze cykniecie jej zamkniecia jakas sekunde albo 2 po . i drugie pytanie o obroty czyli jakie one powinny byc na biegu jalowym ? dodam ze moja rakieta to A4 B6 1.9 TDI AWX jezeli byl juz gdzies taki temat to sorki
-
Pytanie o dzialanie EGR i brak cisnienia w wezyku wchacy do czarnej raczki w EGR
a pany co jest jak u mnie ta klapa zamyka sie po chwili czyli jakies okolo sekundy po wylaczeniu silnika slychac cyk i wylaczona dlatego telepie mi buda przy wylaczaniu ? N75 mam nowy
-
Silnik kopci czarnym dymem
Jak kopci na czarno to pol biedy panie Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- Przeplywomierz , ktorys zaworek , turbina mozna dlugo strzelac a nie masz opoznienia na gazie to znaczy jak dodajesz gazu wchodzi na obroty odrazu ? Pytam bo ja mialem cos takiego przy tym kopcil jak smok i znalazlem calkiem przypadkem ze byla to wina zaworka tego co za przednia lampa jest N80 sie nazywa ale tylko strzelam Panie kolego Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Lekkie telepanie na postoju
hehe mam to samo juz jakis rok i tez nie wiem co to ale stawiam na ktorys wtrysk
-
Opóźniona reakcja na pedał gazu!!
A na moje to wyglada na zapieczone turbo przeciagnij go na 3 biegu do okolo 4000 obr i zobacz co sie stanie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
fajne sa kozackie ja kupilem teraz ale 17 stki mieszkasz w londynie ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mikaszi to 17 czy 18 stki aluski u Ciebie bo przymierzam sie na takie same ? ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- o kurde znalazlem juz u Ciebie 18 stki
- Brak mocy
- Brak mocy
-
Brak mocy
No teraz faktycznie zaczynam się zastanawiać nad N18... zobaczymy. Jutro ma mi przyjść N75, więc najwyżej zrobię jak ty i go dam w miejsce N18. Przy okazji wymieniam też wszystkie przewody podciśnienia, bo faktycznie w tym oplocie to nie widać w jakim są stanie. Jak u Ciebie wygląda EGR? Bo u mnie jest oczywiście uwalony olejem... No zobacz ja tez kupilem N75 i teraz mam dwa wstawilem go za n18 i jest git nie wiem jak wygladal EGR bo jak czyscili mi turbo to ziomek przy okazji tez go wyczysci ale mowil ze cos brudny byl na kompie wygladal dobrze ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- Trzeba by logi zrobic zobaczyc jakie błędy pokazuje komputer inaczej to strzelanie w ciemno ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- Kopci mocno ? ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- No to znalazles nieszczelnosc usun i zobacz czy sie poprawi
-
Brak mocy
Podczas jazdy z kolegą (zakaz pedałowania)!
-
B6 Podświetlenie Kratek Wentylacyjnych
Moje kratki wentylacyjne nie swieca a wydaje mi sie ze powinny a nawet musza a wiec tak ,sa diody i jest kabel gdzies podlaczony w lewej i prawej a w srodkowej jest tylko instalacja z diodami i wtyczka i to by bylo na tyle nie ma kabla ktory doprowadzal by prad ? Czy tak bylo to robione seryjnie czy ktos ten kabel poprostu odlaczyl albo gdzies jest lecz nie wiadomo gdzie ?
-
Brak mocy
Powiedzmy ze mialem to samo zaraz dam Ci logi http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/pilna-prosba-analize-logow-261298/ A masz logi? U mnie generalnie jest brak doładowania, później przeładowanie, a czasami jest wszystko ok. Poza tym też kopci i więcej spala...
- Brak mocy