Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin9680

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin9680

  1. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie walkiem nie krecil no to może chce się wykręcić zmęczeniem materiału ,dobrze byłoby żeby ktoś inny sprawdził czy jest prawidłowo wyregulowane ,zanim wszystko rozbierzesz Tak tylko wlasnie z tym jest problem aby znalesc kogos kto moglby to poprawnie ustawic dlatego az jezdze do tego mechanika na wymiane pompek az 160 km.
  2. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie walkiem nie krecil
  3. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez nad tym myslaem ale to byl juz 4 raz kiedy bylem u tego samego mechanika wlasnie na wymianie pompek bo jakos pecha mialem i po miesiacu lub trzech wymieniona pompka nadawala sie juz do kosza i za kazdym razem nic zlego sie nie dzialo az do teraz. Wydaje mi sie , ze gdyby mechanik wszystko ustawial zle to juz po pierwszej wymianie cos by sie zj**...o , tak mi sie zdaje. ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- A wie moze ktos z Was gdzie moge znalesc dokladny opis jak wyregulowac pompowtryski i dzwigienki ? Marcin tu jest opisane co prawda 2.0tdi ,no ale to chyba podobnie http://a4-klub.pl/2-0-197/b7-blb-bre-bkd-demontaz-wymiana-montaz-pompowtryskiwaczy-2-0-tdi-16v-228569/ Dzieki kolego bede czytal i probowal wsio zamontowac tak jak nalezy. ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Tez nad tym myslaem ale to byl juz 4 raz kiedy bylem u tego samego mechanika wlasnie na wymianie pompek bo jakos pecha mialem i po miesiacu lub trzech wymieniona pompka nadawala sie juz do kosza i za kazdym razem nic zlego sie nie dzialo az do teraz. Wydaje mi sie , ze gdyby mechanik wszystko ustawial zle to juz po pierwszej wymianie cos by sie zj**...o , tak mi sie zdaje. ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- A wie moze ktos z Was gdzie moge znalesc dokladny opis jak wyregulowac pompowtryski i dzwigienki ? pracuje w tym zawodzie i wyglad mi to na nie ustawienie luzu max wcisniecia pompki Koelgo Ja akurat nie wiem jak dokladnie powinno sie ustawic , wyregulowac pompki po ich wymianie , widzialem co mechanik robil i wiem , ze na koniec regulowal kazdy pompowtrysk ta duza nakretka za pomoca klucza plaskiego i klucza imbusowego. A czy mozesz zerknac jeszcze na to zdjecie na sruby regulacyjne i powiedziec czy Twoim zdaniem sa one za bardzo wkrecone itp. ?
  4. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez nad tym myslaem ale to byl juz 4 raz kiedy bylem u tego samego mechanika wlasnie na wymianie pompek bo jakos pecha mialem i po miesiacu lub trzech wymieniona pompka nadawala sie juz do kosza i za kazdym razem nic zlego sie nie dzialo az do teraz. Wydaje mi sie , ze gdyby mechanik wszystko ustawial zle to juz po pierwszej wymianie cos by sie zj**...o , tak mi sie zdaje. ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- A wie moze ktos z Was gdzie moge znalesc dokladny opis jak wyregulowac pompowtryski i dzwigienki ?
  5. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dominiku tak , stalo sie to juz po wymianie pompek , przez okolo 100km nic sie zlego nie dzialo az wkoncu glosny huk , dziwny dzwiek z silnika i po wcisnieciu sprzegla silnik zgasl i po otwarciu maski zobaczylem co sie stalo Na poczatku myslalem , ze mechanik nie dokrecil ktorejs ze srub mocujacych dzwigienki ale dopiero po zdjeciu pokrywy okazalo sie , ze dzwigienka sie rozsypala. Mechanik powiedzial odrazu zanim mu jeszcze powiedzialem co dokladnie sie stalo , ze podejrzewa zmeczenie materialu jak dzwigienka wyskoczyla gora przez pokrywe zaworow. Ponoc juz mial taki przypadek kiedy przyciagneli do niego A3 dokladnie z tym samym problemem , ze podczas jazdy pekla dzwignia napedzajaca pompowtrysk. Na moj chlopski rozum z tlokami jak i z gora silnika czyli walek , panewki itd. nic sie zlego nie stalo. Napeno musze wyplukac , wyczyscic silnik z opilkow metalu i spuscic caly olej aby wypadly jakies pozostale kawalki metalu i pewnie zalac jeszcze raz swiezym olejem wyplukac i znow spuscic a co za tym idzie ? a no pierdolo..... koszta , koszta , koszta ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Ponoc zmeczenie materialu , jak by nie patrzec Moje autko ma nalatane juz 504 tys. km. O kuźwa no to naprawdę niezły wynik...szkoda tylko że taki pech akurat teraz:kwasny: jakie koszta Cię pociągną? Narazie jeszcze licze ale 1500zl to juz za nowa pokrywe zaworow i te nowe dzwigienki + nowe sruby mocujace , + dokladne plukanie silnika z opilkow metalu itp. no i ponowna regulacja wszystkiego przez mechanika bo Ja akurat nie mam o tym pojecia jak wyregulowac kazda dzwigienke pod pompowtrysk. Tak wiec licze , ze kwota sie zamknie w kwocie 2000-2200zl Kupuj goły słupek silnik BLT i bedziesz śmigał Jak nowy nie oplaca sie remontować Kolego przepraszam , ze pytam ale co dokladnie masz na mysli , co oznacza " kupuj goly slupek ..." Nie rozumiem dokladnie , moze dlatego , ze teraz mam zaduzo na glowie zeby to wszystko ogarnac , wspomne tylko , ze glowica z mojej niuni jes po kapitalnym remoncie w zeszlym roku i moze od remontu przejechalem 20 tys. km. Marcin przykro m ize sie autko posypalo ale popatrz na to z drugiej strony znajdz 2.7biT i bedzie banan caly czas Ale zartownis z Ciebie 2.7 Bi Turbo i kto to bedzie karmil ? kuzwa od momentu posypania sie glowicy , wymiany pompek juz chyba ze 3 lub 4 razy + dlugie chorobowe i utraty pracy i teraz jeszcze te jeb... dzwigienki to ledwo wiaze koniec z koncem a musze jeszcze narzeczona i synka nakarmic. Pewnie masz racje banan murowany ale duzy ubytek z portfela tez.
  6. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dominiku tak , stalo sie to juz po wymianie pompek , przez okolo 100km nic sie zlego nie dzialo az wkoncu glosny huk , dziwny dzwiek z silnika i po wcisnieciu sprzegla silnik zgasl i po otwarciu maski zobaczylem co sie stalo Na poczatku myslalem , ze mechanik nie dokrecil ktorejs ze srub mocujacych dzwigienki ale dopiero po zdjeciu pokrywy okazalo sie , ze dzwigienka sie rozsypala. Mechanik powiedzial odrazu zanim mu jeszcze powiedzialem co dokladnie sie stalo , ze podejrzewa zmeczenie materialu jak dzwigienka wyskoczyla gora przez pokrywe zaworow. Ponoc juz mial taki przypadek kiedy przyciagneli do niego A3 dokladnie z tym samym problemem , ze podczas jazdy pekla dzwignia napedzajaca pompowtrysk. Na moj chlopski rozum z tlokami jak i z gora silnika czyli walek , panewki itd. nic sie zlego nie stalo. Napeno musze wyplukac , wyczyscic silnik z opilkow metalu i spuscic caly olej aby wypadly jakies pozostale kawalki metalu i pewnie zalac jeszcze raz swiezym olejem wyplukac i znow spuscic a co za tym idzie ? a no pierdolo..... koszta , koszta , koszta ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Ponoc zmeczenie materialu , jak by nie patrzec Moje autko ma nalatane juz 504 tys. km. O kuźwa no to naprawdę niezły wynik...szkoda tylko że taki pech akurat teraz:kwasny: jakie koszta Cię pociągną? Narazie jeszcze licze ale 1500zl to juz za nowa pokrywe zaworow i te nowe dzwigienki + nowe sruby mocujace , + dokladne plukanie silnika z opilkow metalu itp. no i ponowna regulacja wszystkiego przez mechanika bo Ja akurat nie mam o tym pojecia jak wyregulowac kazda dzwigienke pod pompowtrysk. Tak wiec licze , ze kwota sie zamknie w kwocie 2000-2200zl Kupuj goły słupek silnik BLT i bedziesz śmigał Jak nowy nie oplaca sie remontować Kolego przepraszam , ze pytam ale co dokladnie masz na mysli , co oznacza " kupuj goly slupek ..." Nie rozumiem dokladnie , moze dlatego , ze teraz mam zaduzo na glowie zeby to wszystko ogarnac , wspomne tylko , ze glowica z mojej niuni jes po kapitalnym remoncie w zeszlym roku i moze od remontu przejechalem 20 tys. km.
  7. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ponoc zmeczenie materialu , jak by nie patrzec Moje autko ma nalatane juz 504 tys. km. O kuźwa no to naprawdę niezły wynik...szkoda tylko że taki pech akurat teraz:kwasny: jakie koszta Cię pociągną? Narazie jeszcze licze ale 1500zl to juz za nowa pokrywe zaworow i te nowe dzwigienki + nowe sruby mocujace , + dokladne plukanie silnika z opilkow metalu itp. no i ponowna regulacja wszystkiego przez mechanika bo Ja akurat nie mam o tym pojecia jak wyregulowac kazda dzwigienke pod pompowtrysk. Tak wiec licze , ze kwota sie zamknie w kwocie 2000-2200zl
  8. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ponoc zmeczenie materialu , jak by nie patrzec Moje autko ma nalatane juz 504 tys. km.
  9. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam wszystkich Kuzwa wszyscy robia wiosenne mody , sprzataja swoje wozidelka a mi sie to na wiosne przytrafilo , dokladnie rok czasu po tym jak pekl pasek rozrzadu i uszkodzilem glowice z mojej glupoty O to co sie przytrafilo podczas jazdy , na powrocie do domu po wizycie w warsztacie na wymiane wszystkich pompowtryskow. Tak wiec na chwile obecna ide szukac mocnej galezi bo sznur w garazu juz znalazlem :wallbash:
  10. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam! Pany podpowie mi ktos ori numer przednich wycieraczek do a4 B7 ? najlepiej jeszcze jak by bylo na strone angielska , bardzo grzecznie prosze
  11. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja niunia tez tyle dymu swego czasu produkowala jak wysraly sie usczelki na pompowtryskach
  12. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam! Pany jaki interfejs diagnostyczny kupic aby mozna bylo robic rozne czary mary w Audi B6 i B7 ? Znacie jakiegos zaufanego sprzedawce itp. ? Kuzwa Moj stary poczciwy interfejsik co mi sluzyl od 2007r diabli wzieli po podlaczeniu go do Golfa IV , po podlaczeniu do laptopa nie moze rozpoznac VAG-a jako urzadzenie USB :facepalm:
  13. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ogolnie fajnie to wyglada ale ciut za duzo czerwieni no i konsole srodkowa nie potrzebnie na gladko zrobiona bez tych wyciec
  14. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozwolisz , ze sie podepne pod temacik , ja tez wywalilem ta rurke od EGR-u a w miejsce tej rurki uzylem zaslepek wycietych z blachy nierdzewki grubosci chyba 2 lub 3 mm (idzie takie kupic juz gotowce na Alledrogo) a sama klape gaszaca zostawilem na miejscu jak byla bo wkurza mnie telepanie cala buda przy gaszeniu silnika.
  15. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko Panowie Powiedzcie prosze czy ten zielony czujnik od temperatury cieczy chodzocej moze miec wplyw na to , ze wskazowka od temperatury podczas jazdy nie bedzie pokazywala 90 stopni ??? Kuzwa juz mam dosc w Pazdzierniku czy w Listopadzie zeszlego roku zakadalem nowy termostat ori z ASO zakupiony bo silnik sie nie dogrzewal nawet podczas jazdy , po wymianie wszystko wrocilo do normy az do wczoraj. Jechalem autostrada jakies 130km/h i to dosc dlugi odcinek drogi i zauwazylem , ze wskazowka od temperatury opadla ponizej 90 stopni i wskazuje jakies 85 stopni a na postoju na swiatlach bardziej opada. Pany co to moze byc ? ponownie termostat czy ten czujnik od temperatury cieczy chlodzacej szlak trafil tym razem
  16. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bedzie potrzebna regulacja ale jak umiesz używać klucza to powinieneś sobie poradzić . Witam. Nie no akurat wymiana pompek zajmie sie mechanik i on wsio bedzie ustawial tylko chodzi mi o to czy pompki z innym oznaczeniem przeznaczone do sterownika EDC15 to czy po zalozeniu i ustawieniu odpala normalnie?
  17. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze jedno pytanko a mianowicie oznaczenie pompek 'AG" jest to poprzednie oznaczenie pompek "BA" ?
  18. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kuzwa zawsze cos coz szukam wiec takich samych aby bez problemow odpalic.
  19. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko wszystkim Panowie pytanko , jak mam w Moim wozidelku pompowtryski z oznaczeniem "BA" to czy jak zaloze pompki z innym oznaczeniem ale rowniez z 1.9 TDi np. "AL" itd. to silniczek odpali i bedzie pracowac poprawnie czy tez nie ?
  20. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zgadza sie tylne lampki pod fotelami sa w czarnych plastikach , ktore to wpina sie na stelarz od fotela
  21. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja montowalem na przod takie same tak wiec Moim osobistym zdaniem podejda na przod pod oswietlenie przestrzeni nog kierowcy i pasazera.
  22. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany warto brac takie RECARO-sy ? Fotel kierowcy po wystrzale poduszki AUDI A4 S4 B6 2004 PAIR OF LEATHER RECARO FRONT SEATS IN BLACK | eBay Gosciu ma na sprzedaz druga pare taki samych RECARO ale duzo bardzie zuzytych
  23. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i nie zapominaj o Moim przebiegu kolego , dokladnie teraz jest na szafie 311000 mil czyli 500710 km nie jeden Ford czy Opel z mniejszym przebiegiem zasilily zasoby szrotow. ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- gdyby nie Moja wscipskosc i awariia glowicy z Mojej nadgorliwosci to mniej bym mial do zrobienia i mniejsze koszta by sie z tym wiazaly ale jak to mowia "czlowiek uczy sie na bledach" ja z takim przebiegiem kupiłem B5 i prawie 200 tysięcy nią jebłem No to nie zle dlatego tez Moje nastepne autko to tez bedzie w dieslu. Widizalem juz wiele zdziwionych geb ludzi jak sie dowiedzieli jaki mam aktualny przebieg nawet w ASO jak bylem na serwisie klimatyzacji to nie mogli uwierzyc , ze tyle mam juz nalatane. ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- Moj mlodszy brat ma BMW (mlodszy to i glupszy ) z 2008r 2.0TDi z przebiegiem 180000 mil czyli okolo 290 tys km i tez jak postawil auto na serwis w ASO to nie mogli uwierzyc w stan calego auta mimo takiego przebiegu.
  24. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przynajmniej mozesz sobie ufac , ze wszystko bedzie zrobione na cacy , ze nikt Cie w wala nie zrobi. Ja tez dbam o wszystko sam jedynie jak jestem w Polsce to oddaje autko do zaufanego mechanika zeby zrobi wszystko co potzreba bo jak jade odpoczac latem lub na Swieta w Grudniu to juz mi sie przy aucie grzebac nie chce.
  25. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i nie zapominaj o Moim przebiegu kolego , dokladnie teraz jest na szafie 311000 mil czyli 500710 km nie jeden Ford czy Opel z mniejszym przebiegiem zasilily zasoby szrotow. ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- gdyby nie Moja wscipskosc i awariia glowicy z Mojej nadgorliwosci to mniej bym mial do zrobienia i mniejsze koszta by sie z tym wiazaly ale jak to mowia "czlowiek uczy sie na bledach"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.