Treść opublikowana przez Meecowhy
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
nie nie mam .... hehe wstyd jak cholera ale zdjęć nie mam :? i jeszcze środek muszę doprowadzić do porządku
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
plany b.dobre tylko ten dezent tragiczny - ale chyba masz świadomość
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no sztuka ładna - oglądałem kilka razy na żywo tylko czemu 18 ? dawaj 19 ) p.s zderzak z listwa pod pdc już od pół roku na aucie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
potrzebował bym lewą
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
kurcze bardzo fajna sztuka Gratulacje
-
[B5 ADP] Zielony Kaktus - obecnie na zimowo
oj shit jak tak patrze na te zdjęcia to nic tylko muszę moja na myjnie zabrać bo wstyd ! :wink: świetna sztuka, nie wiem czemu nie lubię zielonego ale ta jest spoko
-
[B5 AHU] A4 MarcinWLCK
zmień lampy i będzie dobrze.... te czujniki mnie rażą a na alledrogo listwę pod czujniki można za psie pieniądze wytargać
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
Baranie! jak policja nie ma przy sobie świadectwa legalizacji z suszarki lub minął data ważności badania technicznego to masz prawo odmówic mandat Faktycznie a to sie tak czesto zdarza to się może zdarzało kilka lat temu teraz już nie ma takiej opcji ! każdy patrol RD ma przy sobie wymagane legalizacje!! i zawsze są aktualne
-
RS4 B5 By Kosiniak.
idę zmienić pampersa :/ kosmos !
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzięki za miłe przywitanie dzieciaki kozackie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mam nadzieje że podjade ale znow e46 :/
-
Chip tuning - zna ktoś tą firmę ?
Zrobię mega odkop 1,5 roku temu robiłem w Durasofcie mojego AFN - podejście świetne - najpierw rozmowa co i jak o aucie potem logi dynamiczne, potem hamownia i cała elektroniczna robota.... wynik 129,9 KM 303 Nm... bez dymka...';p już 45 tys km bez problemów przejechane. pół roku temu 2 audice mojego kumpla 2,5 tdi 5 cyl i v6 2.5 tdi ..... gość robi mega przebiegi i oba silniczki chodzą aż miło:) w przyszłym miesiącu wiozę e46 318 d mojej drugiej połówki. sorki za odkop
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
czerwone są najszybsze począwszy od 126p a na Enzo kończąc
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
świetne podejście do auta ! gratuluje
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
dobrze, że właściciel posiada "inteligencje motoryzacyjną" bo szkoda by było jakby poszedł paseczek ... Pozdrawiam
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
Mikołaj...powiedz tylko...czy to Ty się wtedy zatrzymałeś (służbowym autkiem) i My poklachali:wink:?? tak tak służbowym .....może kiedyś podprowadzę tego złomka na spota oj tam złomka...z boku ładnie się prezentuje:naughty: wracając do rozmowy wtedy pod budką...zauważyłeś jak wtedy nagle się tam pusto zrobiło:polew:, a Moja Ż...cierpła i myślała co znów napochałem:facepalm: o złomku to mówiłem o Kijance....
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
Mikołaj...powiedz tylko...czy to Ty się wtedy zatrzymałeś (służbowym autkiem) i My poklachali:wink:?? tak tak służbowym .....może kiedyś podprowadzę tego złomka na spota
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
Widziałem widziałem - przy budzie z hamburgerami bardzo fajna sztuka.....
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
przejeżdżałem drugim autem e46 ok 19:25 ale miałem psa na pokładzie wiec nie wchodziłem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jeżdżę A4 B5 AFN FWD sedan już prawie dwa lata - wcześniej była b4 80 pozdrawiam - Nowicjusz - wątek powitalny