Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. przez 2 lata tankuje po przejechaniu 380 km i jeszcze nigdy ni był pusty zbiornik. Spalanie nie przekracza 10l /100km
  2. silnik 2.0 tankuje na orlenie i 38L spokojnie wystarcza mi 400 km,inne stacje minimalne różnice. Raz tankowałem na małej stacji (20 gr. taniej) różnicy nie widziałem
  3. Witam.Valvoline maxlive 10w40 5l, płukanka liqui moly,filtr oleju knecht silnik 2.0 alt. Jaka cena?
  4. kwapaa dobre pytanie, mnie też to ciekawi. Wie ktoś jak z tym gazem
  5. zauważyłem jeszcze że przy otwieraniu auta kluczykiem otwierają się tylko drzwi kierowcy. Zamyka prawidłowo
  6. to ja wiem tylko chodzi mi o to że moduł L obsługuje tempo.
  7. ktoś wcześniej pisał że na L śmiga
  8. jednak mam L czyli manetka, kodowanie i powinno chodzić, jeśli chodzi o fis to potrzebne coś oprócz manetki
  9. z tego co wiem to czujnik sprzęgła montowany jest tylko do tempomatu czyli jeśli on jest to tempomat powinien chodzić bez wymiany modułu, dobrze myślę?
  10. dowiem się z wlepki z kodami jaki mam moduł kierownicy?
  11. Może lepiej będzie jak zdemontuje kolektor to będzie lepszy dostęp bo jeszcze mam zamiar wyczyścić przepustnice i zrobić moda odmy
  12. Wielkie dzięki o to mi chodziło. Powiedz mi jeszcze czy ten wałek wyjdzie cały z gruszką czy trzeba jego odpiąć i zostanie w kolektorze
  13. slavek11 powiedz mi gdzie znajdę ten przewód antenowy
  14. to też nic nie daje
  15. giede jak ci się uda ogarnąć temat to daj znać,interesuje mnie gdzie jest ta antena i gdzie ona wychodzi
  16. możliwe że tak, powiedział że tylko serwis audi
  17. byłem dzisiaj w skodzie i do silnika 2.0 alt nic nie mają
  18. Giede a tobie pomogło? I gdzie jest ta wiązka z anteno
  19. kierownica powietrza przy kolektorze ssącym silnik 2.0 alt
  20. jak skody nie posiadają takiego silnika jak twój to nie dostaniesz
  21. nawet po wymianie na nową jest słaby zasięg a żeby otworzyć szyby z pilota to praktycznie trzeba trzymać jego przy samym aucie
  22. czy jest możliwość wymiany tego wężyka przy kierownicy powietrza i czy można ją bezpiecznie rozebrać żeby sprawdzić stan membrany
  23. nic nie pomaga i pada w ciągu miesiąca
  24. macie jakieś propozycje rozwiązania problemu słabego zasięgu pilota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.