Treść opublikowana przez daro84.pl
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
Coś około 10 zł metr
-
Opcja spalanie fis
zmiana manetki i kodowanie
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
Praktycznie każdy motoryzacyjny
-
co to jest???
Cena 50 zł plus 30 przesyłka. Jak jesteś zainteresowany to pisz na PW dam Ci namiary
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Długo Ci wytrzymały?
-
co to jest???
Numer tej osłonki to 8E0971824J prawidłowa nazwa kanał kablowy tylko że to jest numer do audi czyli inny kolor
-
składanie lusterek a4 b6
nie potrzebnie się obawiasz, ciągnij i pójdzie. Może długi czes nie były ruszane i stawiają opór
-
składanie lusterek a4 b6
tak
-
Podczas hamowania zapalaja sie ikonki check oraz abs...
ja bym obstawiał czujnik pedału hamulca
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
ma się wsuwać do dołu. Wciśnij ręko i zobaczysz jak powinna działać
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
odkręcasz tylko dwie śrubki i bez problemu wyjdzie. Jak będziesz to wyciągał to uważaj na małą sprężynkę która jest za tą gruszką
-
Użytkowanie e-papierosa
Mam zamiar kupić taki zestaw, co o nim myślicie? używa ktoś? E-PAPIEROS PLATINIUM XCE SOLO 02865 (3241095770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- co to jest???
-
Wahacze do 1BV
to chyba zwykłe zawieszenie ma wąską tuleje
-
Wahacze do 1BV
b6 miało też różne grubości sworznia dolnego prostego wahacza i szersze lub węższe tuleje od mocowania amora
-
Zepsuta pompka sterująca kolektorem dolotowym
Może masz ułamane cięgno a to da się naprawić
-
Zepsuta pompka sterująca kolektorem dolotowym
Na pewno auto niema takiej mocy jak powinno mieć a dostać tą gruszkę sprawną nie jest łatwo
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Warto spróbować. Cena przystępna i wielu osobom może pomóc
-
czy warto wymienić niedawno wymienioną uszczelkę - kolektor ssący
zbiornik trzyma jedna śrubka, ja te gumy zostawiałem z podstawą kolektora czyli luzowałem opaski od strony kolektora
-
czy warto wymienić niedawno wymienioną uszczelkę - kolektor ssący
Prosta sprawa i na pewno dasz redę. Dwie śruby 12 na dole kolektora z prawej strony, podstawa kolektora lub opaski i wyciągasz oczywiście odpiąć dopływ płynu od przepustnicy i dolot powietrza
-
kolektor dolotowy
Jak masz wszystko ok tylko chcesz tą gruszkę naprawić to niema sensu wywalać tyle kasy, poxipol za kilka zł i po sprawie. Ciężko dostać używany kolektor który ma tą gruszkę sprawną ja kupiłem dwa i żaden nie był sprawny jeden miał ułamane cięgno tak jak u ciebie a druga gruszka miała pękniętą bembrane
-
kolektor dolotowy
Jak bębrana dobra to jeszcze idzie to zrobić
-
kolektor dolotowy
Kolektor zastaw w spokoju a tą gruszkę trzymają tylko dwie śrubki kilka minut i wyciągnięta. Poszukaj na forum bo koledzy pokazywali jak to skleić
-
jaki kluczyk kupic
Jak mam numer 231 N to musi być dokładnie taki czy może być bez literki
-
Problemy rano
Liczymy od strony rozrządu czyli druga od przodu auta