Treść opublikowana przez daro84.pl
-
Brak mocy powyzej 2-3 tys
tylko że tam kluczem nie można się ruszyć
-
Brak mocy powyzej 2-3 tys
Dziś próbowałem wkręcić emulator pod drugą sondę i poddałem się. Wyciągacie kata żeby się do tego dostać?
-
Schowek pasażera
Ja dałem trochę wazeliny i jest elegancko
-
Zasięg pilota
W tylnym błotniku jak z bagażnika wyciągniesz boczek tylko nie pamiętam czy prawy czy lewy
-
Zasięg pilota
W sedanie antena jest pod osłoną u góry tylnej szyby. U mnie wymiana kluczyka załatwiła problem
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
Zna ktoś numer tego szarego czujnika który siedzi na dole chłodnicy?
-
Spadek mocy po nagrzaniu silnika
Ja też mam ten błąd 17698 i myślę że na początek wymienię tylko ten dwu pinowy
-
Spadek mocy po nagrzaniu silnika
Damian czujniki brałeś z ASO, jaka cena?
-
Uszkodzone gniazda prowadzące - stabilizator
U mnie miedzy gumami a stabilizatorem siedziały cienkie plastikowe tulejki, miał ktoś u siebie takie?
-
Skrzynia biegów
Jaki olej polecacie do manualnej skrzyni?
-
Skrzynia biegów
Ja mam jeszcze podobne pytanie a mianowicie jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni?
-
Nie zapala
Mi wyskakuje błąd 17748-czujnik obrotów silnika nie zidentyfikowany rodzaj uszkodzenia. Może to być wina czujnika położenia wału czy raczej czujnika halla?
-
B7 ALT 20 Błond 17748 Czuinik położenia wałka rozżądu
Mi wyskakuje błąd 17748-czujnik obrotów silnika nie zidentyfikowany rodzaj uszkodzenia. Czy to jest wina czujnika położenia wałka rozrządu?
-
B6 DIVISION
Ja i mój znajomy też mamy w ALT
-
Przednia poduszka silnika/odbijak?
Tak jak kolega pisze, 3 śrubki i kilka minut roboty
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Tu nikt nie mówi o rozbieraniu silnika to są zdjęci podglądowe. Do tego zabiegu nie potrzebny mechanik i wydatki jakie się poniesie to tylko nafta. Odkręcasz korek, świece i lejesz kilka dni
-
Instalacja z głośników?
Jest różnica między tylnym a przednim głośnikiem czy są identyczne?
-
Duże spalanie 2.0 ALT FSI
Fis ci tyle pokazuje czy faktycznie masz takie spalanie?
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Jakim cudem lejesz prawie 100% obiętości
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Jak to możliwe
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Zobacz w papierach od instalacji tam jest napisane ze mieści 80% ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Kilka postów na forum i instalacja się naprawiła:grin:
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Tak. Każdy tak ma.
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Czyli masz wszystko OK:grin: ja mam butle 50l wchodzi 38l przy spalaniu 9l wychodzi około 410km ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- Nawet niema sensu do niego jechać bo tak ma być
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
lejesz do pełna 44l przy spalaniu 12l na 100km robisz 350 km i gazu już niema:decayed:. Masz butle 55l i możesz wlać tylko około 80% tej obiętości
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Ale masz pojemność butli 55l czy weszło ci 55l gazu?