Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. Roleta na parter to może i dobre ale na czwartym piętrze jakoś tego nie widzę. Sector może ty mi powiesz czy warto brać trzy szyby
  3. Moim zdaniem niema znaczenia blok czy dom. Jak by dzięki trzem szybom były mniejsze straty ciepła to wtedy przykręcasz grzejnik i jakaś oszczędność jest.
  4. Zapewniają mnie że będzie trochę ciszej, nie będzie problemu ze skraplaniem wody no i niby mają być mniejsze straty ciepła. Ciekawe czy chcą zarobić czy faktycznie tak jest
  5. Musiał bym dołożyć do wszystkiego około 400-500 zł czyli nie aż tak strasznie dużo. Ma ktoś 3 szyby? Jak to się sprawuje?
  6. Panowie chcę wymienić okna w bloku i zastanawiam się nad pakietem 3 szyby za dopłatą około 80zł za metr kw. okna. Warto dopłacić?
  7. Wygląda to na czarne soul
  8. Masz może fotę wnętrza?
  9. Ten z aukcji to jest kolor jasny szary występujący tylko w b7(achat).Był jeszcze chyba jeszcze jaśniejszy (twist), ale tego nie jestem pewien. Mam do sprzedania ten z końcówką D EC3 tylko że bez klapki
  10. Nie powinno tak być. Może to być wina zaworu sterującego gruchą. Jak byś chciał to mam taki zaworek na zbyciu
  11. U mnie pękła linka. W stary pancerz włożyłem stalowy drucik i już 3 lata siedzi
  12. Napisz co dokładnie wymieniłeś
  13. daro84.pl odpowiedział(a) na Vikingis temat w 2.0
    Ile bierze ci oleju? stary kat nie był zapchany?
  14. daro84.pl odpowiedział(a) na Vikingis temat w 2.0
    Włożyłeś używkę czy zamiennik?
  15. daro84.pl odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Szkoda że niema możliwości podłączenia tak żeby paliły się przy otwartych i zamkniętych dzwiach bez włączania świateł
  16. Ja chyba zaryzykuje i wezmę do auta
  17. Po niedzieli w Lidlu ma być prostownik za 59zł, widział ktoś? Warto brać?
  18. daro84.pl odpowiedział(a) na bartek2838 temat w 2.0
    Może katalizator jest już zapchany i utrudnia przepływ spalin stąd ten dźwięk
  19. daro84.pl odpowiedział(a) na Tweak temat w 2.0
    Moim zdaniem chce zarobić. Jak nic się nie dzieje to nie ruszaj
  20. Co wstawiłeś w miejsce swojego kata?
  21. Widziałem że ma też w ofercie do ALT, brał ktoś? Ciekawy jestem czy nie będzie głośniej niż z katem
  22. Może ktoś stosował zamiennik kata?
  23. Wymiana rozrządu kosztowała mnie 100 zł. Coś drogi ten twój mechanik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.