Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. Nieodpowiedni moduł zakupiłeś. Jak chcesz to mam na sprzedanie taki jakiego potrzebujesz
  2. Do modułu Q założyłeś kierownicę z b6 czy zmieniłeś na b7?
  3. Z tego co mi wiadomo to radio z b6 jest o 1cm szersze. Po przycięciu boków panela wchodzi do b5
  4. Jak chcesz to mogę Ci sprzedać za 60zł tył radia z kodem tylko przełożysz sobie napęd CD bo nie działa
  5. D pod multi, a E multi+ grzana kierownica
  6. daro84.pl odpowiedział(a) na izol84 temat w Lifestyle i Hydepark
    Niemcy w 2 lata potrafią nakręcić ponad 100000
  7. daro84.pl odpowiedział(a) na izol84 temat w Lifestyle i Hydepark
    Większość naszych tdi ma pomad 500000 i jak w dobrych rękach będą to dopiero połowa ich życia.
  8. daro84.pl odpowiedział(a) na izol84 temat w Lifestyle i Hydepark
    Byś się zdziwił jak byś zobaczył prawdziwy przebieg
  9. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie przy wymianie tunelu w aucie znalazłem coś takiego jak na foto. Co to dokładnie jest, i ile to jest warte? Może ktoś potrzebuje?
  10. To w tym przypadku masz racje bo tylko Q obsłuży tą kierownicę
  11. jesteś pewien ? bo ja mam zmieniony na Q i jakoś tempomat działa Przy kierownicy z b6 czy b7?
  12. W b6 nie zadziała moduł Q. Jak chcesz to pisz pw bo mam odpowiedni
  13. daro84.pl odpowiedział(a) na koszyk temat w Podlaskie
    Kilka osób z Łomży jest, ja też
  14. Zatankuj do pełna przejedz 100 km i znów zatankuj wtedy będziesz wiedział ile ci spalił, bo nie wiadomo ile oni zaleli. Zazwyczaj tankują tylko za 20-30zł żeby ustawić rezerwę
  15. Chyba tak zrobię. Jakiś specjalny środek do tego polecasz czy benzyna estrakcyjna wystarczy?
  16. a czyściłeś ? Czyściłem 2 lata temu
  17. Ile pokazuje Ci przepływka? U mnie 85 i zastanawiam się czy wymieniać czy jeszcze poiczekać
  18. coś chyba z manetką nie tak bo u mnie jej pchnięciu blokuje tak jak w starej
  19. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak to nie będę dzielił
  20. zwykłe
  21. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To graty naszego kolegi z forum, bodajże krupskim piszcie do niego może zrobi jakąś promołszyn. Do tego kompletu jeszcze diody musicie dokupić. Jak chcecie to mam taki komplecik z diodami.
  22. Zmień kodowanie w module kierownicy a nie mk
  23. daro84.pl odpowiedział(a) na Piosko93 temat w Audi A4 B7
    A jest pod multi a bez literki nie
  24. W ostrołęce jest ktoś kto naprawia liczniki. Poszukaj na "moja ostrolęka" i olx. Widziałem takie ogłoszenie
  25. Był temat o tym. Jak dobrze pamiętam to 32mmx32mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.