Treść opublikowana przez daro84.pl
-
Czujnik kąta skrętu wymiana
Nieodpowiedni moduł zakupiłeś. Jak chcesz to mam na sprzedanie taki jakiego potrzebujesz
-
Czujnik kąta skrętu wymiana
Do modułu Q założyłeś kierownicę z b6 czy zmieniłeś na b7?
-
bedzie pasowalo radio ?
Z tego co mi wiadomo to radio z b6 jest o 1cm szersze. Po przycięciu boków panela wchodzi do b5
-
ściągnięcie kodu i naprawa concert-a
Jak chcesz to mogę Ci sprzedać za 60zł tył radia z kodem tylko przełożysz sobie napęd CD bo nie działa
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
D pod multi, a E multi+ grzana kierownica
-
300000km
Niemcy w 2 lata potrafią nakręcić ponad 100000
-
300000km
Większość naszych tdi ma pomad 500000 i jak w dobrych rękach będą to dopiero połowa ich życia.
-
300000km
Byś się zdziwił jak byś zobaczył prawdziwy przebieg
-
B6 DIVISION
Panowie przy wymianie tunelu w aucie znalazłem coś takiego jak na foto. Co to dokładnie jest, i ile to jest warte? Może ktoś potrzebuje?
-
Tempomat nie załącza
To w tym przypadku masz racje bo tylko Q obsłuży tą kierownicę
-
Tempomat nie załącza
jesteś pewien ? bo ja mam zmieniony na Q i jakoś tempomat działa Przy kierownicy z b6 czy b7?
-
Tempomat nie załącza
W b6 nie zadziała moduł Q. Jak chcesz to pisz pw bo mam odpowiedni
- Łomża ?
-
Duże spalanie LPG
Zatankuj do pełna przejedz 100 km i znów zatankuj wtedy będziesz wiedział ile ci spalił, bo nie wiadomo ile oni zaleli. Zazwyczaj tankują tylko za 20-30zł żeby ustawić rezerwę
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Chyba tak zrobię. Jakiś specjalny środek do tego polecasz czy benzyna estrakcyjna wystarczy?
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
a czyściłeś ? Czyściłem 2 lata temu
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Ile pokazuje Ci przepływka? U mnie 85 i zastanawiam się czy wymieniać czy jeszcze poiczekać
-
Światła drogowe w manetce nowego typu A4 B6
coś chyba z manetką nie tak bo u mnie jej pchnięciu blokuje tak jak w starej
-
B6 DIVISION
tak to nie będę dzielił
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
zwykłe
-
B6 DIVISION
To graty naszego kolegi z forum, bodajże krupskim piszcie do niego może zrobi jakąś promołszyn. Do tego kompletu jeszcze diody musicie dokupić. Jak chcecie to mam taki komplecik z diodami.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Zmień kodowanie w module kierownicy a nie mk
-
Taśma AIRBAG
A jest pod multi a bez literki nie
-
Wyświetlacz w liczniku
W ostrołęce jest ktoś kto naprawia liczniki. Poszukaj na "moja ostrolęka" i olx. Widziałem takie ogłoszenie
-
krzyzak kolumny kierowniczej
Był temat o tym. Jak dobrze pamiętam to 32mmx32mm