Treść opublikowana przez daro84.pl
-
B6 DIVISION
Panowie ile mogę wołać za lusterka 14 pin z silniczkami, bez wkładów a4 b6/b7 eu?
-
Regulator ciśnienia po swapie z 2.0alt
z alt sama listwa też będzie pasowała?
-
Regulator ciśnienia po swapie z 2.0alt
Dokładnie, wąż powrotu mam zaślepiony pod maską, w alt idzie on bezpośrednio do zbiornika paliwa? Jak zrobię tek jak mówisz to zostanie jeszcze jeden nie podpięty króciec przy filtrze.
-
Regulator ciśnienia po swapie z 2.0alt
Jestem po swapie z 2.0 alt na 1.9t avj. Jak rozwiązać sprawę z regulatorem paliwa bo w alt jest zamontowany w listwie paliwa, a w avj w filtrze. Filtra nie mogę wymienić bo alt ma po jednym wyjściu i wejściu, a avj po dwa. Jest jakiś patent na zamontowanie filtra z avj w układ paliwowy alt?
-
Automatyczne otwieranie bagaznika
mam do sprzedania taki ori komplet zawiasów
-
Określenie koloru tapicerki, dobranie podłokietnika
wygląda na soul. Mam taki podłokietnik.
-
B6 DIVISION
pisz pw. Mam silniczki.
-
B6 DIVISION
Witam panowie. Mam zamiar kupić b6 z przeznaczeniem na części, auto jest sprowadzone ze szwajcarii. Sprzedawca chcę wystawić na mnie fakturę i teraz pytanie czy auto mogę wykorzystać na części i nie będę miał później problemów że auto powinno być zarejestrowane itp.?
- Lusterka zewnętrzne
-
Lusterka zewnętrzne
Jak chcesz to mam do sprzedania z a4 b6 z grzanymi wkładami. Obudowy założysz swoje
-
Jak otworzyć AUDI A4 B6 bez akumulatora? PILNE !
Wyciągnij gril i odkręć od maski ten czarny uchwyt co wchodzi w zamek
-
B6 DIVISION
Panowie mam pytanie. Dolna kratka to zwykła czy s line?
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
przepływka nowa bosch, świece denso iridium pover ( jedna elektroda), obroty i błędy sprawdzę
-
Opóźnione spadanie obrotów po naciśnięciu sprzęgła w Audi A4 B6 2.0
U mnie też nie pomogło. Dolot mam szczelny i już nie wiem gdzie szukać przyczyny
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
mam z anglika, ale jak coś to będę o Tobie pamiętał
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
Jak coś to mam jeszcze jeden
-
B6 DIVISION
Na obecną chwile nie wiem jaki stan itp. Jak będę konkretnie coś wiedział to dam znać
-
B6 DIVISION
W czwartek powinienem mieć lampę bix. Jak jesteś zainteresowany to pisz pw
-
Problem z wyświetlaczem Fis
Jak chcesz zwykły to posiadam. pisz pw
-
B6 DIVISION
Mam ładne sprawne za 40zł
-
Odblokowanie Fis
Jak chcesz to mam manetki fis
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
Jak jeszcze nie kupiłeś kubka to mam dla Ciebie taki zestaw
-
Wskaznik paliwa bezustannie na max'a
Bez problemu można przekładać te wskaźniki. Jak ktoś chce to mam na zbyciu wskaźnik temperatury
-
[A4 B6] Kierunkowskaz w prawo czasami włącza lewy
Jak będziesz chciał kupić manetkę to pisz pw
-
A4 B6 problem z kodowaniem ABS/ESP po wymianie modułu kierownicy, różne taśmy??
Jak chcesz taką wtyczkę to pisz na pw