Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile mogę wołać za lusterka 14 pin z silniczkami, bez wkładów a4 b6/b7 eu?
  2. z alt sama listwa też będzie pasowała?
  3. Dokładnie, wąż powrotu mam zaślepiony pod maską, w alt idzie on bezpośrednio do zbiornika paliwa? Jak zrobię tek jak mówisz to zostanie jeszcze jeden nie podpięty króciec przy filtrze.
  4. Jestem po swapie z 2.0 alt na 1.9t avj. Jak rozwiązać sprawę z regulatorem paliwa bo w alt jest zamontowany w listwie paliwa, a w avj w filtrze. Filtra nie mogę wymienić bo alt ma po jednym wyjściu i wejściu, a avj po dwa. Jest jakiś patent na zamontowanie filtra z avj w układ paliwowy alt?
  5. mam do sprzedania taki ori komplet zawiasów
  6. wygląda na soul. Mam taki podłokietnik.
  7. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pisz pw. Mam silniczki.
  8. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam panowie. Mam zamiar kupić b6 z przeznaczeniem na części, auto jest sprowadzone ze szwajcarii. Sprzedawca chcę wystawić na mnie fakturę i teraz pytanie czy auto mogę wykorzystać na części i nie będę miał później problemów że auto powinno być zarejestrowane itp.?
  9. daro84.pl odpowiedział(a) na byk15 temat w Audi A4 B6/B7
    pw
  10. daro84.pl odpowiedział(a) na byk15 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak chcesz to mam do sprzedania z a4 b6 z grzanymi wkładami. Obudowy założysz swoje
  11. Wyciągnij gril i odkręć od maski ten czarny uchwyt co wchodzi w zamek
  12. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam pytanie. Dolna kratka to zwykła czy s line?
  13. przepływka nowa bosch, świece denso iridium pover ( jedna elektroda), obroty i błędy sprawdzę
  14. U mnie też nie pomogło. Dolot mam szczelny i już nie wiem gdzie szukać przyczyny
  15. mam z anglika, ale jak coś to będę o Tobie pamiętał
  16. Jak coś to mam jeszcze jeden
  17. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na obecną chwile nie wiem jaki stan itp. Jak będę konkretnie coś wiedział to dam znać
  18. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W czwartek powinienem mieć lampę bix. Jak jesteś zainteresowany to pisz pw
  19. Jak chcesz zwykły to posiadam. pisz pw
  20. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam ładne sprawne za 40zł
  21. Jak chcesz to mam manetki fis
  22. Jak jeszcze nie kupiłeś kubka to mam dla Ciebie taki zestaw
  23. Bez problemu można przekładać te wskaźniki. Jak ktoś chce to mam na zbyciu wskaźnik temperatury
  24. Jak będziesz chciał kupić manetkę to pisz pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.