Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. Jak nadal jesteś zainteresowany to mam do sprzedania T Nie zauważyłem że szukałeś tego rok temu
  2. Właśnie o to mi chodziło że że w taśmie jest jest czujnik konta skrętu i jak jest taśma zerwana to będzie świecić kontrolka trakcj
  3. Jak robili wszystko tek jak trzeba to może taśma jet zerwana
  4. Mąż jest fanem audi i pewnie dodał sobie ten wątek do obserwowanych
  5. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Manetki z a6 c6 podejdą do b6/b7?
  6. Też mam z lidla i polecam
  7. Niema różnicy czy sedan avant. Musisz zrobić kodowanie modułu i kalibracje czujnika skrętu
  8. Kodowanie robiłeś?
  9. Moja luba chciała by pieska,ale nie uśmiecha mi się z nim o 6 rano wychodzić
  10. Może jakiś podkład ciemny dał
  11. Możesz założyć prawie wszystko tylko nawet z b7 i nie tylko. Jak byś chciał moduł pod multi to pisz pw
  12. Twierdzi że na ramce jest symbol 1NK. Może inne listwy malował na ciemny kolor bo to są ślady po malowaniu listw
  13. Nie wiem czy dobry dział ale ostrzegam przed tym sprzedającym. http://olx.pl/oferta/audi-a4-b7-listwy-ozdobne-CID5-IDczWMZ.htmlTwierdzi że to ori 1NK i ramka jest w tym samym kolorze co listwy. Na moje oko facet pomalował listwy a na ramkę farby nie wystarczyło , widać ślady malowania na ziemi. Gdy poprosiłem o dokładniejsze zdjęcia to powiedział że ma już zapakowane i nie będzie się do nich dobierał. Zapewnia że wszystko ori 1NK bo teki symbol jest na ramce
  14. Panowie co to jest za licznik RB8 8e0 920 932 bez literki na końcu?
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/7057-galeria-felg-a4-czyli-pokazcie-swoje-fele/?hl=%2Bpoka%BF+%2Bswoje+%2Bfele
  16. Musi być co najmniej Q. Mam taki na zbyciu
  17. Czyli w ogóle nie utwardza do 150km/h
  18. Na twoim miejscu to w pierwszej kolejności bym wymienił przekaźnik
  19. Co myślicie o oleju LM z dodatkiem Mos2?
  20. daro84.pl odpowiedział(a) na Gawel90 temat w 2.0
    Lepiej 2mm, będzie coś nie tak to rozwiercisz
  21. Masz rację, zmiana miejscami 1 i 3 nóżki załatwiła sprawę. Teraz concert reaguje już płynnie
  22. Może to zależy od potencjometru, ale ten jest wizualnie identyczny jak ori a działa odwrotnie
  23. Nie. Z jednej strony są dwie nóżki, a z drugiej trzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.