Treść opublikowana przez daro84.pl
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Jak nadal jesteś zainteresowany to mam do sprzedania T Nie zauważyłem że szukałeś tego rok temu
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Właśnie o to mi chodziło że że w taśmie jest jest czujnik konta skrętu i jak jest taśma zerwana to będzie świecić kontrolka trakcj
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jak robili wszystko tek jak trzeba to może taśma jet zerwana
-
Jaki prezent urodzinowy dla męża kupić?
Mąż jest fanem audi i pewnie dodał sobie ten wątek do obserwowanych
-
B6 DIVISION
Manetki z a6 c6 podejdą do b6/b7?
-
Jaki prostownik do podładowania aku?
Też mam z lidla i polecam
-
Wymieniony moduł pod kierownica-problemy
Niema różnicy czy sedan avant. Musisz zrobić kodowanie modułu i kalibracje czujnika skrętu
-
Wymieniony moduł pod kierownica-problemy
Kodowanie robiłeś?
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
Moja luba chciała by pieska,ale nie uśmiecha mi się z nim o 6 rano wychodzić
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
Uważaj żebyś nim w czoło nie dostał
-
UWAGA. listwy dekory
Może jakiś podkład ciemny dał
-
Wymiana kierownicy na multi
Możesz założyć prawie wszystko tylko nawet z b7 i nie tylko. Jak byś chciał moduł pod multi to pisz pw
-
UWAGA. listwy dekory
Twierdzi że na ramce jest symbol 1NK. Może inne listwy malował na ciemny kolor bo to są ślady po malowaniu listw
-
UWAGA. listwy dekory
Nie wiem czy dobry dział ale ostrzegam przed tym sprzedającym. http://olx.pl/oferta/audi-a4-b7-listwy-ozdobne-CID5-IDczWMZ.htmlTwierdzi że to ori 1NK i ramka jest w tym samym kolorze co listwy. Na moje oko facet pomalował listwy a na ramkę farby nie wystarczyło , widać ślady malowania na ziemi. Gdy poprosiłem o dokładniejsze zdjęcia to powiedział że ma już zapakowane i nie będzie się do nich dobierał. Zapewnia że wszystko ori 1NK bo teki symbol jest na ramce
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Panowie co to jest za licznik RB8 8e0 920 932 bez literki na końcu?
-
poszukuje fotek felg na aucie
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/7057-galeria-felg-a4-czyli-pokazcie-swoje-fele/?hl=%2Bpoka%BF+%2Bswoje+%2Bfele
-
Wymiana kierownicy na multi
Musi być co najmniej Q. Mam taki na zbyciu
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Czyli w ogóle nie utwardza do 150km/h
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Na twoim miejscu to w pierwszej kolejności bym wymienił przekaźnik
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Wkładasz i działa
-
Dodatek do oleju zmniejszający tarcie
Co myślicie o oleju LM z dodatkiem Mos2?
-
katalizator
Lepiej 2mm, będzie coś nie tak to rozwiercisz
-
potencjometr concert II
Masz rację, zmiana miejscami 1 i 3 nóżki załatwiła sprawę. Teraz concert reaguje już płynnie
-
potencjometr concert II
Może to zależy od potencjometru, ale ten jest wizualnie identyczny jak ori a działa odwrotnie
-
potencjometr concert II
Nie. Z jednej strony są dwie nóżki, a z drugiej trzy