Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. Teraz pytanie czy pomogła nafta czy przeróbka odmy
  2. Ostatnio rozmawiałem z mechanikiem i on też mi mówił żeby wlać czerwony ATF. Ma passata b5 i po rozgrzaniu wyła mu pompa, zmienił na ATF i niby ucichło
  3. Na orlenie w Łomży LPG 2,35. Po rabacie 2.03 . Ciekawe czy doczekam się jedynki z przodu
  4. Świece lub cewki siadają
  5. Jeszcze nikt się nie odważył bo nie wiadomo jaki dźwięk zostanie. Też muszę coś z tym zrobić bo wyskakuje mi błąd i nie chcę pozbyć się samego błędu przez zastosowanie tulei tylko jego przyczyny czyli kat ko wybicia albo do wymiany
  6. W ALT chyba jeszcze nikt niema pustego kata
  7. Po wywaleniu kata może być nieprzyjemny dzwięk
  8. Po zastosowaniu tulei błąd może nie wyskakiwać, ale jak kat jest zapchany to przepływ spalin nadal będzie utrudniony
  9. Emulator załatwia sprawę błędu, ale przepływ spalin jest dalej utrudniony przez zapchany kat
  10. Może warto poszukać firmy która regeneruje podobne rzeczy, może coś z tym zrobią
  11. Nowych pierścieni już jemu do ręki nie dam bo wygląda na to że jest zbyt mało delikatny. Będę musiał zrobić to sam, ale wątpię żeby to była wina pierścieni
  12. Mojemu mechanikowi przy wymianie też popękały obydwa nowe pierścienie i wsadził stare. Po wymianie wariatora od kolegi benyA4 (polecam) przy odpaleniu na zimnym cisza, ale jak się rozgrzeje to terkocze i teraz mam zagwozdkę czy to wina zaworu czy tych starych pierścieni
  13. Tylko po tej drugiej opcji wypadało by kąty sprawdzić
  14. Polecam Marcina. W paczce miła niespodzianka na święta
  15. Sprawdzałeś poziom płynu?
  16. Ja myślę że to cewka bo u mnie było to samo
  17. Czujnik stopu do wymiany
  18. Raczej nie. Małe i duże puszki ładnie się trzymają
  19. Redbull w środkowej konsoli trzyma się idealnie. Uchwyt jest przystosowany pod dwie średnice puszki
  20. daro84.pl odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Jak komuś będzie przeszkadzało to może sobie zegary przyciemnić
  21. daro84.pl odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Tylko dlaczego u ciebie nie widać światła u góry dekoru? Kaju nic nie przycinał i światło się przedostaje a u ciebie już nie
  22. Jak by ci się chciało to możesz przyjechać do Łomży a dokładnie Piątnicy. Montowałem tam lpg i jestem zadowolony. Spalanie nigdy nie przekroczyło mi 10L
  23. Patrzyłeś czy sprężyny całe i czy oznaczenia taki same jak z przodu?
  24. Jakieś inne objawy masz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.