Treść opublikowana przez daro84.pl
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
Mogę kilka razy przekręcać kluczyk i otwiera tylko drzwi kierowcy. Jak zamykam kluczykiem i przytrzymam kluczyk to szyby zamknie a jak otwieram to już nie
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
robił mi to elektromechanik bo nie mam VAG
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Ja zauważyłem że nawet jak wyciągnę wtyczkę ze wzmacniacza antenowego to niema żadnych zmian. Stojąc po prawej stronie przy samym aucie nic nie łapie dopiero po przejściu od strony kierowcy ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 13:52 ---------- Problem rozwiązany,winowajcą był kluczyk
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
dałem 1000 i fis nie ruszył
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
U mnie przy otwieraniu z kluczyka otwierają się tylko drzwi kierowcy. Czego to może być wina
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
moim zdaniem to niema znaczenia, na pewno niema nic wspólnego z falowaniem obrotów
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Przed lipcem 2001 i bez radiowego ustawiania zegara czyli daje 1000?
-
ŁOMŻA ilu tu nas jest?
Z tym masz racje. Nawet nie mają pojęcia jak tempomat zakodować
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Czyli jeszcze adres 17-10-19 i wpisuje kodowanie 31001 i powinno działać? Dodam jeszcze że auto sedan 2001r. bo tam chyba też była jakaś różnica
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Takie kodowanie do sedana będzie chodziło 31001? Nie wyłączy tempomatu?
-
ŁOMŻA ilu tu nas jest?
Ja jestem i chyba niema nas wielu
-
Nie działająca klamka
kawałek stalowego drutu i zrobione
-
Nie działająca klamka
linka to chyba tylko ASO i cena nie mała. Jak mi pękła to włożyłem stalowy drucik w pancerz i śmiga już rok bez żadnych kosztów
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
czyli są szanse że po nie aż tak strasznie kosztownym remoncie ALT straci apetyt na olej
-
B6 DIVISION
Niema ktoś na zbyciu maskownicy głośnika lewy tył swing od b6?
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
To wcale nie takie wielki koszta. Przed remontem nie zostawiał Ci chmury dymu?
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
ile kosztowały części na taki remont?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Różne zdania są na temat odpinania akumulatora i już sam nie wiem czy warto odpinać czy nie
-
Strefa Śmiechu
Rosyjski Jackass - Joe Monster
-
B6 DIVISION
to coś długo czekasz do mnie zdjęcie z czwartku już dziś dotarło
-
B6 DIVISION
dzięki za poradę
-
B6 DIVISION
witam, przyszło mi zdjęcie z fotoradaru ,co mogę zrobić żeby być jak najmniej stratnym,jak to jest jak się nie przyznam że to ja jechałem?
-
Wysokie obroty, wycie silnika ,sprzegla przy zmianie biegow.
Sprawdzał ktoś czy adaptacja przepustnicy nie pomoże?
-
Wahacze do 1BV
Topran sobie daruj