Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. Mogę kilka razy przekręcać kluczyk i otwiera tylko drzwi kierowcy. Jak zamykam kluczykiem i przytrzymam kluczyk to szyby zamknie a jak otwieram to już nie
  2. robił mi to elektromechanik bo nie mam VAG
  3. Ja zauważyłem że nawet jak wyciągnę wtyczkę ze wzmacniacza antenowego to niema żadnych zmian. Stojąc po prawej stronie przy samym aucie nic nie łapie dopiero po przejściu od strony kierowcy ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 13:52 ---------- Problem rozwiązany,winowajcą był kluczyk
  4. dałem 1000 i fis nie ruszył
  5. U mnie przy otwieraniu z kluczyka otwierają się tylko drzwi kierowcy. Czego to może być wina
  6. moim zdaniem to niema znaczenia, na pewno niema nic wspólnego z falowaniem obrotów
  7. Przed lipcem 2001 i bez radiowego ustawiania zegara czyli daje 1000?
  8. Z tym masz racje. Nawet nie mają pojęcia jak tempomat zakodować
  9. Czyli jeszcze adres 17-10-19 i wpisuje kodowanie 31001 i powinno działać? Dodam jeszcze że auto sedan 2001r. bo tam chyba też była jakaś różnica
  10. dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?
  11. Takie kodowanie do sedana będzie chodziło 31001? Nie wyłączy tempomatu?
  12. Ja jestem i chyba niema nas wielu
  13. kawałek stalowego drutu i zrobione
  14. linka to chyba tylko ASO i cena nie mała. Jak mi pękła to włożyłem stalowy drucik w pancerz i śmiga już rok bez żadnych kosztów
  15. czyli są szanse że po nie aż tak strasznie kosztownym remoncie ALT straci apetyt na olej
  16. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niema ktoś na zbyciu maskownicy głośnika lewy tył swing od b6?
  17. To wcale nie takie wielki koszta. Przed remontem nie zostawiał Ci chmury dymu?
  18. ile kosztowały części na taki remont?
  19. Różne zdania są na temat odpinania akumulatora i już sam nie wiem czy warto odpinać czy nie
  20. Rosyjski Jackass - Joe Monster
  21. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to coś długo czekasz do mnie zdjęcie z czwartku już dziś dotarło
  22. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki za poradę
  23. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam, przyszło mi zdjęcie z fotoradaru ,co mogę zrobić żeby być jak najmniej stratnym,jak to jest jak się nie przyznam że to ja jechałem?
  24. Sprawdzał ktoś czy adaptacja przepustnicy nie pomoże?
  25. daro84.pl odpowiedział(a) na ruks temat w Układ Jezdny
    Topran sobie daruj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.