Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. Moduł z anglika podejdzie do wersji europejskiej czy mogą być jakieś problemy?
  2. Na pewno nie będziesz żałował
  3. W kodach mam 7AO czyli bez alarmu. Możesz mi powiedzieć co bym musiał dołożyć żeby zyskać alarm?
  4. Ciężko będzie się dowiedzieć coś na na temat N bo chyba mało ich wychodziło. Mi ten zaczyna szwankować i rozglądam się za takim
  5. Widzę że nikt nie wypowiedział się na temat modułu N. Ja taki posiadam 433MHz pełny pakiet oświetlenia, korby z tyłu i brak alarmu
  6. Zamień cewkę 1 na 2 i 4 na 3 i wtedy zobacz co wyskoczy
  7. Na pewno nie. Najlepiej daj zdjęcie
  8. Daj nowy wężyk albo te połącz
  9. U mnie za jakieś pól roku zaczęła wychodzić i założyłem starą
  10. Wszystko fajnie tylko po jakimś czasie ta guma od przycisków wysuwa się z obudowy
  11. Ta dziura ma tak być. Wężyki połącz i jak ta gruszka jest sprawna to silnik zyska na mocy. Obydwa końce masz zaślepione czy tylko z jednej strony
  12. Nie zgaśnie, u mnie też kie łączyła kostka pod fotelem. Vag Ci pokaże która poduszka się odłączyła
  13. Hamulce to chyba pomarańczowa
  14. U mnie po wymianie łączników różnica była bardzo duża
  15. Łączniki sprawdzałeś
  16. Bez kursu na przewóz rzeczy nikt ciebie nie zatrudni i możesz jezdzić tylko w celach własnych a nie zarobkowych. Jak masz C zdane bodajże przed rokiem 2008 to kurs kosztuje ok 700 zł a jak po 2008 to 3-4 tyś. Mogę się mylić co do daty ale na pewno coś takiego jest
  17. Czarne raczej nie. Musisz zobaczyć numery cewek i zapytać w aso czy one podlegają
  18. Na pewno jest taka akcja bo miesiąc temu byłem. Jak się dzwoni to nie trzeba pytać czy ta akcja dalej trwa tylko twardo mówić że o tym wiesz i chcesz umówić się na wizytę
  19. Dużo osób poleca BRC ja mam Lovato
  20. Także montuj i tankujesz za stówę do pełna:grin:
  21. Świece wymieniam po 15-20 tyś a cewki posypały się mi po 30 tyś. Na cewki jest akcja serwisowa jak masz oryginalne to może się łapiesz na wymianę
  22. Oby nie. Cewki i świece są czułe na gaz, jak są już słabe to będziesz musiał wymienić
  23. Nic się nie stanie jak przejedziesz jeszcze jakiś kawałek
  24. Tak od strony słupka masz kostkę a ze zdjęciem boczku drzwi też nie ma problemu kilka wkrętów pod listwą dekoracyjną i przy uchwycie zamykania drzwi
  25. Cenił 2200 ale zawsze można coś utargować.Gwarancja 2 lata lub 70 tys. Nie zastanawiaj się tylko montuj bo warto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.