Treść opublikowana przez daro84.pl
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Moduł z anglika podejdzie do wersji europejskiej czy mogą być jakieś problemy?
-
2.0 alt
Na pewno nie będziesz żałował
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
W kodach mam 7AO czyli bez alarmu. Możesz mi powiedzieć co bym musiał dołożyć żeby zyskać alarm?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ciężko będzie się dowiedzieć coś na na temat N bo chyba mało ich wychodziło. Mi ten zaczyna szwankować i rozglądam się za takim
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Widzę że nikt nie wypowiedział się na temat modułu N. Ja taki posiadam 433MHz pełny pakiet oświetlenia, korby z tyłu i brak alarmu
-
Błąd wypadających zapłonów
Zamień cewkę 1 na 2 i 4 na 3 i wtedy zobacz co wyskoczy
-
Kontrolka na Fisie
Na pewno nie. Najlepiej daj zdjęcie
-
Błąd wypadających zapłonów
Daj nowy wężyk albo te połącz
-
Kluczyk - jak wyjąć elektronikę
U mnie za jakieś pól roku zaczęła wychodzić i założyłem starą
-
Kluczyk - jak wyjąć elektronikę
Wszystko fajnie tylko po jakimś czasie ta guma od przycisków wysuwa się z obudowy
-
Błąd wypadających zapłonów
Ta dziura ma tak być. Wężyki połącz i jak ta gruszka jest sprawna to silnik zyska na mocy. Obydwa końce masz zaślepione czy tylko z jednej strony
-
kontrolka air bag
Nie zgaśnie, u mnie też kie łączyła kostka pod fotelem. Vag Ci pokaże która poduszka się odłączyła
-
Kontrolka na Fisie
Hamulce to chyba pomarańczowa
-
pływa po szosie b6
U mnie po wymianie łączników różnica była bardzo duża
-
pływa po szosie b6
Łączniki sprawdzałeś
-
Kategoria "C" Jakakolwiek praca , bez kursu przewozu rzeczy ?
Bez kursu na przewóz rzeczy nikt ciebie nie zatrudni i możesz jezdzić tylko w celach własnych a nie zarobkowych. Jak masz C zdane bodajże przed rokiem 2008 to kurs kosztuje ok 700 zł a jak po 2008 to 3-4 tyś. Mogę się mylić co do daty ale na pewno coś takiego jest
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Czarne raczej nie. Musisz zobaczyć numery cewek i zapytać w aso czy one podlegają
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Na pewno jest taka akcja bo miesiąc temu byłem. Jak się dzwoni to nie trzeba pytać czy ta akcja dalej trwa tylko twardo mówić że o tym wiesz i chcesz umówić się na wizytę
-
Lpg w 2,0 130km
Dużo osób poleca BRC ja mam Lovato
-
Lpg w 2,0 130km
Także montuj i tankujesz za stówę do pełna:grin:
-
Lpg w 2,0 130km
Świece wymieniam po 15-20 tyś a cewki posypały się mi po 30 tyś. Na cewki jest akcja serwisowa jak masz oryginalne to może się łapiesz na wymianę
-
Lpg w 2,0 130km
Oby nie. Cewki i świece są czułe na gaz, jak są już słabe to będziesz musiał wymienić
-
Lpg w 2,0 130km
Nic się nie stanie jak przejedziesz jeszcze jakiś kawałek
-
A4 B6 Nie otwiera szyb.
Tak od strony słupka masz kostkę a ze zdjęciem boczku drzwi też nie ma problemu kilka wkrętów pod listwą dekoracyjną i przy uchwycie zamykania drzwi
-
Lpg w 2,0 130km
Cenił 2200 ale zawsze można coś utargować.Gwarancja 2 lata lub 70 tys. Nie zastanawiaj się tylko montuj bo warto