Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie na 1000%
  2. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Słabo szukasz bo są dwie. W tym progu i u góry
  3. Ja bym się tymi badaniami tak nie sugerował. Kiedyś badałem to tył pokazywał 54% po roku pokazało ponad 70%. Zaciekawiło mnie czemu takie cuda wychodzą wiec postanowiłem je wyciągnąć i od razu trafiły do kosza
  4. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiecie czy można dostać taką gałeczkę z A3 w kolorze swing?
  5. Pin 4 dajesz na 11 a 16 na 14, ale niech ktoś potwierdzi bo nie jestem pewien
  6. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I ja mam bez grzanych dupek temp. od 16 stopni
  7. daro84.pl odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    W 2.0 też można na kanale 93 sprawdzić? Ile powinno być?
  8. daro84.pl odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    Jakieś dwa tygodnie temu Pisz do kolegi R7 JAREK to chyba on miał
  9. daro84.pl odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    Wygląda na swing Ktoś tu na forum miał do sprzedania podłokietnik swing, ale chyba w skórce
  10. daro84.pl odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    Zobacz czy przypadkiem nie masz łapy bo ja nie miałem podłokietnika a łapa była. Mam do sprzedania podłokietnik tylko że trochę jaśniejszy od swing ,ale na pewno bardziej będzie pasował niż czarny
  11. Średnie spalanie 10L
  12. Też mam do wymiany i zastanawiam się na obszyciem
  13. Już wpadła Varta 60 ah. Oprócz pełnego pakietu podświetlenia i grzanych dupek więcej udziwnień niema. Pytałem o Centre to powiedział że już nie mają bo ostatnio dużo reklamacji mieli
  14. Mam u siebie 62ah 540A i szykuje mi się wymiana. Brać coś większego czy taki wystarcz?
  15. Miałem coś takiego przykręcone i trzymało bardzo dobrze. Jak jesteś zainteresowany kupnem to pisz na PW
  16. Magiel ma regulacje
  17. właśnie że jest zadowolony bo się z nim widziałem. Przebieg normalny przy 20-letnim aucie. Jak ktoś chce to może wierzyć w te świeżo sprowadzone z przebiegiem 150 tysi
  18. Jaki klucz potrzebny będzie do odkręcenia tego czujnika?
  19. moja 80 b4 miała ponad 300.000 km z tego 150 na gazie i nie wieżę że nie cofana, można liczyć że 400 tysi miała i nic się nie działo. Teraz żałuje że sprzedałem
  20. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki mam pytanko, pompa wspomagania 120 bar od 2.5TDI podejdzie do 2.0 ALT?
  21. możesz powiedzieć dokładniej jak sprawdzić magnesem?
  22. daro84.pl odpowiedział(a) na Kuczmen temat w Audi A4 B6
    Mam na zbyciu prawą stronę. Jak zainteresowany to pisz na PW
  23. Z tego co pamiętam to nazywa się to kanał kablowy około 40 zł w ASO
  24. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- [/color] Skąd wiesz że ja nie mam:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.