Treść opublikowana przez daro84.pl
-
Linka zamka drzwi, prawy przód
Mi pękła od strony kierowcy i też nie mogłem dostać tylko aso cena jak zwykle wysoka już nie pamiętam ile dokładnie. Jak tobie też pękła to w pancerz wsuwasz stalowy drucik i po problemie. Już drugi rok trzyma.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Tu nikt nie mówi o częściach z aso. Nawet nie mam zamiaru robić remontu. Zrobi się cieplej to zastosuje naftę i co najwyżej przemyśle zmianę uszczelniaczy bez wyciągania głowicy. Za te kilka tysiaków lepiej kupić beczkę oleju i na parę lat problem z głowy:grin:
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Może ma i racje ale może być tak że chce zarobić. Na pewno jak robić głowice to przy okazji dół. Wydasz 2 tyś. na remont i nie masz pewności że pomoże. Przy wymianie uszczelniaczy bez wyciągania głowicy trochę roboty jest bo trzeba wałki zdemontować. Koszt takiej zabawy nie powinien przekroczyć 300 zł, nawet jak by nie pomogło to nie taka wielka strata.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Dobrze wykonany remont musi pomóc,niema cudów
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jak to wina pierścieni to mogą być jedynie zapieczone bo nie wieżę że przy takich przebiegach by przepuszczały olej. Niekurzy mają nie całe 150 tyś i już problem jest. Nafta być może uwolniła by pierścienie a uszczelniacze można wymienić bez ściągania głowicy i wyjdzie nam to o wiele taniej
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Też tak uważam. Zapieczony pierścień nie ma ruchu aby się rozprężać i przylegać dokładnie do gładzi cylindra. Może jest tu ktoś kto widział te pierścienie i cylindry po rozebraniu? Faktycznie w komorze spalania jest tak dużo nagaru?
-
Problem z kontrolką wykrzyknik w kółku
Słaby aku u mnie przy dużych mrozach tak się działo
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jak długo trzymałeś naftę i ile jej zużyłeś
-
Jakie świece do 2.0 LPG polecacie ?
To nawet nie chciało się jemu ich rozkręcić i wyczyścić
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Zrobi się trochę cieplej to trzeba będzie spróbować raczej nie zaszkodzi a może pomóc
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Tylko że nawet nawet jak będą płaty nagaru to nie mają możliwości dostać się obiegu oleju. Zostaną w komorze spalania i można je wyciągnąć
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A co myślicie o tym żeby naleć nafty w cylindry i zostawić na kilka dni? Jak przyczyno pobierania oleju są zapieczone pierścienie to może ten zabieg je odblokuje
-
Oryginalne Podswietlenie kubek i wizytownik, bardzo słabe. ?
Ustaw plexe w tym miejscu gdzie najmocniej podświetla i przyklej
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Też mi się wydaje że niema nic wspólnego z tym,ale gdzieś wyczytałem że niby ma.
-
Opona czy się nadaje
Powieś ją na łańcuchu do gałęzi to dzieci będą miały na czym się bujać
-
Jakie świece do 2.0 LPG polecacie ?
Co siadło?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Na to wychodzi że idzie przez dolot i do komory spalania, część osadza się na ściankach kolektora i możliwe że spływa na dół kolektora. Ciekawe ile jego tam jest bo wałek był mokry. Z demontażem tego niema problemu tylko dwie śrubki torx i delikatnie wyciągasz. Jak byś chciał odłączyć gruszkę od wałka to uważaj na sprężynkę
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Dzisiaj ją wymontowałem i wszystko jest zalane olejem aż cieknie po wałku a bębrana oczywiście pęknięta
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Też bym tak chciał. U mnie nawet drzwi otwiera dopiero z kilku metrów
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nie wiecie czy nie działająca kierownica powietrza w kolektorze ma wpływ na zużycie oleju
-
Bierze olej, uszczelniacze czy pierścienie?
Jak świece masz czarne to już prawie pewne że pierścienie słabe albo zapieczone. Lej naftę wyczyść świece i wtedy zobaczysz czy pomoże. Remont na razie zostaw w spokoju. Może tańszym sposobem da się to ogarnąć
-
Odbiornik sygnału pilota
Szansa na pewno jest. Kupiłeś nowy kluczyk czy używany
-
Bierze olej, uszczelniacze czy pierścienie?
Możesz wlać nafty w cylindry i zostawić na kilka dni, jak pierścienie są zapieczone to jest szansa że puści. Od tego możesz zacząć to prawie nic nie kosztuje. Po tej operacji oczywiście wymiana oleju
-
wahacze a4 b5 fl srednica sworznia nie wiem jaki zestaw ;(
B6 też może mieć cienki sworzeń. Jak zwrotnica żeliwna to jest gruby a jak aluminiowa wtedy siedzi cienki
-
Odbiornik sygnału pilota
Sprawdzenie za pomocą telewizora działa też na nowych telewizorach. Mi pilot otwiera tylko z kilku metrów i na telewizorze też są zmiany dopiero z małych odległości czyli wychodzi na to że pilot nie domaga