Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabanmat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. System za ubogi... czyli w mieszance jest za dużo powietrza względem paliwa. Dolot szczelny ? Jeżeli nie będzie się do czego przyczepić, to podjechałbym do gazownika na regulację instalacji gazowej na drodze, czyli metodą... dynamiczną. PS. Pierwszą sondę można zawsze wymienić, nie zaszkodzi, tylko szukaj dedykowanej, a nie uniwersalnej.
  2. Dzień dobry, Po rozważaniach.. na który model Audi się zdecydować.. A3 8V, A6 C7, A4 B8 FL.. zdecyduję się chyba na A4 B8 FL Sedan. Jeśli chodzi o wersję silnikową, polowałbym pewnie na 2.0TDI, pytanko do was na którą wersję najlepiej. Co do wyposażenia, sam nie wiem na co zwrócić uwagę. Byłoby miło jakby auto było wyposażone w napęd Q. Jakie nagłośnienie będzie najlepsze ? Pozdrawiam,
  3. Obawiam się małej mocy tego silnika ?
  4. Coraz bardziej myślę, o kupnie A6 C6 2.4 benzyna + montaż LPG Muszę zaciągnąć informacji o silniku 2.4 BDV Myślę, że byłbym zadowolony z A6 C6 w Sedanie z motorem 2.4, skrzynią manualną i napędem Quattro
  5. Zdaję sobie z tego sprawę, jednocześnie nie chciałbym się pchać w motory benzynowe TFSI ? Hehe, może trzeba kupić wcześniejszą generację, czyli A4 B7 z 1.8T lub 2.4
  6. Dzień dobry, Panowie.... W przyszłym roku kalendarzowym, planuję zakup autka. Zmieniam pracę (obecnie dojeżdżam codziennie 50km w jedną stronę, a droga dojazdu skróci mi się do 8km w jedną) Czy sam wybór silnika 2.0TDI będzie dobrym pomysłem ? Autka które rozważam, to... 1. Audi A3 8V 2. Audi A4 B8 FL 3. Audi A6 C7 Zaznaczę, że kwota jaką bym chciał przeznaczyć to 50 tyś PLN. Nie będę zainteresowany : automatyczną skrzynią biegów, silnikami 3.0 oraz pneumatycznymi zawieszeniami Jakie plusy i minusy ma dany model ? Jakieś za i przeciw ? Doradźcie
  7. Panowie a na jakich stronach zamawiacie opony ?
  8. Witam Kolegów, potrzebuję nowy komplet opon letnich w rozmiarze 195/65/R15. Zastanawiam się nad tymi poniżej, https://www.inopony.pl/opony,0,174002/debica-presto-hp-2-195-65-r15-91-h.html https://www.inopony.pl/opony,0,74246/dunlop-sp-sport-bluresponse-195-65-r15-91-h-.html https://www.inopony.pl/opony,0,174190/fulda-ecocontrol-hp-2-195-65-r15-91-h.html
  9. Witam Kolegów, Szukam nowych opon zimowych w rozmiarze 195/65 R15, coś do 300zł za sztukę. Autko to brat bliźniak A4, czyli Passat B5 FL, silniczek benzyna 2.0, napęd tylko na przód. Dojazdy do pracy po drodze asfaltowej 100km w obie strony.
  10. To zależy W moim konkretnym przypadku kosztowało to 10zł - opłata administracyjna w Starostwie w WK, ale... Jeżeli wartość pojazdu jest większa, to oczywiście US się dopomni pieniążków, no i jeżeli wykreślenie współwłaściciela spowoduje zmianę oferty polisy OC, to też może trzeba coś dopłacić. Praktycznie wszystko załatwisz w Wydziale Komunikacji + Ubezpieczyciel + Urząd Skarbowy, jeżeli przekroczysz wartość pieniężną.
  11. Witam Kolegów, Silnik bliźniaczy.. 2.0 115KM AZM Pb+LPG Panowie... Silnik chodzi jak zegareczek, odpala od strzała, nie szarpie, ma siłę itd. Mianowicie... zauważyłem od dłuższego czasu, że w trakcie jazdy, gdy silnik jest rozgrzany i jest upał (powiedźmy 30°C), i stając dłuższą chwilę np na światłach, gdy silnik pracuje na biegu jałowym...lubi wtedy zgasnąć lub się zdławić, na szczęście odpala bez problemu. Ostatnie upały minęły i problem ustał, upały wróciły i problem razem z nimi. Co byście obstawiali ? Cewka zapłonowa ? Aktualnie na blacie 347000km Cewka zapłonowa BOSCH wymieniona 13.07.2020 przy przebiegu 294000km Przewody NKG oraz Świece NKG (świece z ASO) wymienione 08.09.2020 przy przebiegu 298000km
  12. Witam Kolegów, Może ktoś z was już to przerabiał...potrzebuję wykreślić współwłaściciela pojazdu. Auto kupione na dwóch właścicieli, z racji braku zniżek OC Pozdrawiam,
  13. Ajajaj no to się nie zrozumieliśmy :/ Myślałem że jak log statyczny, to bez deptania samochodu na 3 biegu Jutro zrobię i zamieszczę... Czyli log statyczny grupa 002 i 033 - dla Pb i LPG - robimy loga przez pół minuty na jałowych obrotach oraz log dynamiczny... dla grupy 002 i 033 - dla Pb i LPG - 3 bieg, 1500obr/min.. i gaz w podłogę
  14. Log statyczny grupy 002+033 (Pb) Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Log statyczny grupy 002+033 (LPG) Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.