Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. może 400k??? nie no pochwaliłby się chłopak
  2. taki tjuning
  3. czyli ze tam na przyciski gorne itp? tak jak drewko? ps.nawet są carbonowe klamki zewnetrzne
  4. a co bedzie w niedziele??? p.s. na ebayu jest carbon :gwizdanie:
  5. taaa... topor o czymś zabajeruje i temacik mu się kręci... teraz widać kto jest spamerem
  6. ale seryjne by mogl zalozyc... albo cale naglosnienie bose
  7. a nie masz głsnikow w tylnej polce?
  8. problem w ksenonie tkwi w tym ze sam xenon jednak jest tani ale lapmy to juz kosztuja... a zwykly xenon mozna podlaczyc do halogenow? czy jak?
  9. tez mnie to właśnie interesuje... co z takim za 200zl??? opłaca się? czy może to są zestawy nie kompletne, - brakuje czegos albo cos?
  10. ok
  11. roznie samochody maja - niektore maja reczny zawsze po lewej a inne maja po lewej i po prawej
  12. moja sa drozsze prosze o ołówek i kredke - ale nie do rysowania - 2 budynki we Wrocławiu pod ta nazwa
  13. ja o tym myślałem i stwierdziłem że np jak dojedziemy do 50 strony to pierwsze 40 można wykasować, bo to i tak nikomu do niczego nie jest potrzebne...
  14. ale możesz mu udowodnić, że też umiesz rysować :evil:
  15. ide spac... może mi się przyśni
  16. to może chińska chińszczyzna?
  17. a ja zakładam 36k a moze zielone?
  18. jakaś japońska chińszczyzna
  19. Super... teraz jakis czas siedze w domu i dosyc dużo jeżdże i wieczorem wczoraj jak wracalem z ostrowa w strone wro to mijałem autka z xenonami i w tylnym lusterku tylko widziałem jak dobrze to oświetla droge a taki żółty promyczek to sie chowa.... i tak od myślenia naszło mnie pytanie: jak jechałem to widziałem xenie gdzie światło wydobywało się z jednego miejsca i światła gdzie xenon świecił tak jak żarówka - całą lampą... i terqaz czy te pierwsze "krystaliczne" to jest efekt uzyskany z lamp soczewkowych a ten drugi ze zwykłych - takich jak mam ja?? może mi ktoś to wyjaśnic?
  20. i jeszcze 2 ponoc w karambolu, chyba że się przesłyszałem...
  21. to nie moją, jeszcze swoją a4 tyle nie osiągnąłem... nie było okazji...
  22. http://www.tvn24.pl/-1,1586699,0,1,zgineli-lecac-na-pomoc--nie-zyja-pilot-i-ratownik,wiadomosc.html Cały czas o tym mówią... ponoć kawałek dalej też był karambol 8 samochodów... Może ktoś tam przejeżdżał, ktoś blisko mieszka, może nam coś opowiedzieć?
  23. powodzenia p.s. ja jechałem 1Z 210km/h na ori 15" 205/60
  24. no dla ciebie nowak to na pewno... jakbyś zakładał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.