Treść opublikowana przez michu93
-
Foto zabawa
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobra wie ze mam racje wiec dawac odpowiedz- Foto zabawa
kuźwa właśnie taka chciałem wrzucic[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:17_________________________________________________ proszę o fotke kapsa tymbarku odwruconego sentencja do nas- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Peugeot 9009 Concept [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:12_________________________________________________tutaj wiecej o aucie http://summersville.10.forumer.com/a/peugeot-9009-concept_post1946.html- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dobrze ze nie seria- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jak cos to niestety dopiero bede kolo 7 wieczorem seria- Wybuch samochodu w garażu
dokładnie tak chudineze paliwo jest drogie a ludzie -ci mniej zamozni- jezdza starymi samochodami ktore sie sypia i nie dosc ze kazy nie maja nie maja na jakas czesc i na paliwo - to jest logiczne ze jezdza na gazie... p.s. moj syn kiedys mówił do swojej babci -jak bede mial prawko to kupie sobie malucha -no i dobrze zrobisz, maly malo pali... :gwizdanie: maluch pali wiecej niz moje a4- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
renault torino- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
kraje islamu :gwizdanie: tyle panstw...- [Audi] 80 B4 by rafalaudi1 - nowe zdjęcia na dole strony
ogólnie super - masz może w garażu jakiś felunek na lato? gril rzeczywiscie nie jest piekny ale za to wypas jak na b4 to koxik to ja w a4 nie mam grzanej d*py :good:- Audi A4 2.4 V6
fajna fajna kolorek prawie taki sam jak mój jak bedziesz sprzedawal to mozesz sciagnac chromowane rtamki szyb i mi jes DAC w prezencie :evil:- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
hehe prawda endriuu next prosze- Wybuch samochodu w garażu
To się zastanawiaj w mojej okolicy w zeszłe lato wybuchły 2 samochody -mercedes c-klasa i golf 3 w oby dwoch przypadkach winna była instalacja gazowa... smigalem mercem 2 lata na gazie vectra 5 lat... i nic się nie działo, i cale szczescie...- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
samochod brał udział w 24 godzinnym wyscigu Le Mans w roku.... była to -nasta edycja tego wyscigu- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tym razem nie- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
prosze bardzo jak znam życie moja zagadka przeleci szybko, ale miło mi- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a ktory roczek?[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 20:15_________________________________________________Lancia Fulvia-Sport-Zagato http://www.viva-lancia.com/fulvia/bacheca/carlo-stella/carlo-stella2.htm- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
DKW F12[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:03_________________________________________________DKW F102- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dawaj podpowiedz bo wieczor dlugi sie robi- [ALL B5] Czy da się to zmienić ?
z tego co sie orientuje to nie ma zadnych sprezynek, to jest poprostu tak jak popielniczka itp... jakoś to wyciągnąc idzie. ja tez nie moglem otworzyc ale podwazylem chyba srubokretem i jest oki- Ceny paliwa marzec 2026
nie no paliwo ze stacji jest przeciez... tyle ze ja leje gaz zamiast ropy idzie tak samo a pali mniej i jest taniej [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:59_________________________________________________bliska 3,49- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wszystkie miały biały dach?- [B5 1Z] Kody wyposażenia - wiele niezgodności ?
poczekaj do wypłaty- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
azja prawda? coś jakby na cubie śmigało :gwizdanie: p.s. 2cv http://www.greencarsite.co.uk/GREENNEWS/NewsPhotos/new-citroen-2cv.jpg http://www.motorpasion.com/images/2007/05/citroen-2cv-2.jpg- [B5 1Z] Kody wyposażenia - wiele niezgodności ?
kiedyś...? nnawet nie wiesz chyba jaka jest różnica jak grają a jak nie grają :gwizdanie: allegro cyk cyk i w srode masz w aucie :good: - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili