Treść opublikowana przez michu93
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
nie mam najmniejszych problemów z wyprzedzaniem ciekawą sprawą dla mnie jest to, że na 5 biegu mogę jechać sobie 30-40km/h i nie ma żadnych szarpnięć a rozpędzanie z tych wartości też nie sprawia problemu, ostatnio wjechałem na rondo i z niego zjechałem na 5 biegu - rondo dosyć małe a 4 osoby na pokładzie miałem.
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
bezimienny - ty chyba nie wiesz co mówisz nagram jakiś filmik dzięki
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Ostrowie Wielkopolskim ceny benzyny wahają się od 5.59 do nawet 5.78, mowa tu o zwykłej 95
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
ładnie wyglądał, ale ja też już swojego nei posiadam :gwizdanie: ZAPRASZAM - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240857.msg2884770#msg2884770
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
Siemano! Siedzę w domu, więc pokażę wam, czego posiadaczem się stałem Mianowicie: Volkswagen Polo 6n :gwizdanie: mały popierdalacz, który cholernie mnie zaskoczył tym co potrafi Silnik: -1.0...? :gwizdanie: Zawieszenie: -wydaje mi się, że jest niżej, bo jest twardziej i fajnie w zakrętach trzyma, ale to zmierzę popołudniu Kółeczka: -letnie - Ronal czy coś 15", szerokości nie pamiętam ale chyba 7" z oponami 195/45, kolory jak na fotkach -zimowe - stalówki z polo 6n2 z oponami 155/70/13r Wyposażenie: -abs -2 poduszki powietrzne -4 zagłówki -centralny z pilotem -obrotek Zmiany: -dach oklejony dwiema foliami w szachownicę -róg maski też w szachownicę + krzyż -lusterka w kolorze -tylna szyba przyciemniona i pozbawiona wycieraczki -tylne lampki oklejone na czerwono - tak mam czerwony migacz -smoked front -gril bez znaczka -boczne migacze cleary -jakaś śmieszna końcówka tłumika... -dodatki we wnętrzy oklejone carbonową folią... -radio pionek -głośniki tylne kenwood'a 70W -nowy mieszek Mechanika: -nowy filtr powietrza, kabinowy -termostat -zrobione hamulce -panel sterowania nawiewem "nowy" Plany: no są, ale nie wiem jak to wyjdzie: -LPG -gałka biegów od 6n2 -szachownicę na dachu zastąpić czarnym połyskiem -felgi chętnie zmieniłbym na jakiegoś bbs'a -tłumik -fril ori w czarnym macie -tylna szyba nie przyciemniona -licznik z 6n po lifcie -polerka -coś grającego w bagażnik i coś jeszcze by się znalazło. Poniżej kilka fotek, m.in. 180 000kkm Oczywiście większość zmian wizualnych została wprowadzona przez poprzedniego właściciela
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
28. stycznia - protest ogólnokrajowy jest
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
oj no. zobaczycie jak założę temat ale a8 troszkę za małe dla mnie było
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
pudło. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 18:18_________________________________________________małe autko z małym silnikiem
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
vag
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
nie, to nic takiego specjalnego. samochód z grupy
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
muszę ogarnąć. ale nie mam fotek zbytnio. tzn jakieś tam mam, ale jeszcze chyba nie czas
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
może. to co kupiłem serią już nie jest jak zrobię zdjęcia ładne po umyciu to ogarnę może jakiś temacik
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
też uważam, że nie ma co się rozczulać nad w201.. to żaden klasyk, ani limuzyna itp. a 190tki w germanie ładnie wyglądają transporter, pooglądaj sobie 190 z czarnym przodem albo czarne lampu i gril avantgarde [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 10:13_________________________________________________można zamknąć. jest następca :gwizdanie:
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Najlepszegoooooo!
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
tak na używanych częściach myślałbym, że koło 1000-1500zł by się zakręciło. narazie nie wiem. jak trafię w dobrych pieniądzach to napewno. wczoraj wyczyściłem cały bagażnik, wszystkie odpływy, cały brud, koło, plastiki, dywan, i zrobiłem porządek z przewodami oraz założyłem nową lampkę w bagażniku. dzisiaj wyprałem podłokietnik i tylną kanapę, umyłem i wysprzątałem całość dzisiejsze:
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
nie ma problemu, i tak jest dobrze, mam jakiś pogląd na sytuację wielkie dzięki mistrzu [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 23:51_________________________________________________mała ciekawostka, od początku myślałem, że silnik jest zmieniony z 2.5 turbo na zwykłego diesela, okazało się, że cały blok jest oryginalny z 2.5 turbo brakuje turbiny i osprzętu - nie wiem dokładnie czego ale mam zamiar się dowiedzieć
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
no coś koło tego, tylko cały gril chciałem czarny - ten chrom też ale gleeeba by się przydała
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
nie jest dobrze migacze mam do wymiany i tak, bo są popękane troszkę. i wydaje mi się, że pomarańczowy migacz i gril od avantgarde oraz białe lampy byłyby ok a tu małe foto z małego spotkanka ze znajomym:
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
a po co drugie? lustarka ustawia się raz na jakiś czas, gorzej z szybami. [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:34_________________________________________________hmm, coś wszystko stanęło w miejscu... ale obiecuję się poprawić ostatnio wpadły zimówki i dziś wrócił kołpak antena dwubatowa, kolorowa, cięta, gięta pierdo*nięta ustąpiła miejsca oryginalnej niestety manualnej, ale chcę skompletować całość, tj: przełącznik cała antena el. i wymiana całego przewodu antenowego, a będzie okazja bo: będzie pranie całej tapicerki jeszcze przed świętami zrobiłem też resztę kontrolek itp, takie tam gówna... no i szukam szukam pewnych rzeczy :gwizdanie: zastanawiam się nad przodem auta - ciemne migacze + ciemne lampy + czarny gril? czy może pomarańczowe migacze, białe lampy (tak jak teraz) i gril... co z nim... bo na tył zdecydowałem się na czarne hella i tylko czekam na odpowiedź z pewnego źródła
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
siema. czy olej do skrzyni automatycznej na zasadzie dexron IID ATF (chyba tak to się nazywa) może masz? w jakich cenach? chodzi mi o bańki 1l oraz 4 lub 5l.
-
Ceny paliwa marzec 2026
lpg odolanow 2,69.. on bez zmian 5,44
-
Przesyłka kurierska
ok, dzięki chłopaki
-
Przesyłka kurierska
czym? i czy jak taką paczkę spakować? Kartony?
-
Przesyłka kurierska
Chciałbym wysłać 4 koła (opony na felgach stalowych) i nie mam pojęcia jak to najlepiej wysłać? jedno koło to jest wys. 60cm, szer. 60cm, dł. 20cm waga myślę, że poniżej 15kg. Jak to wysłać, czym itp? Czy konieczna jest paleta, czy może lepie będzie osobnymi paczkami wysłać?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
somes - gratki pracy po raz kolejny faktycznie ten biały z tyłu jest ciężki do utrzymania, ale efekt ogólnie za***isty