Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. nie mam najmniejszych problemów z wyprzedzaniem ciekawą sprawą dla mnie jest to, że na 5 biegu mogę jechać sobie 30-40km/h i nie ma żadnych szarpnięć a rozpędzanie z tych wartości też nie sprawia problemu, ostatnio wjechałem na rondo i z niego zjechałem na 5 biegu - rondo dosyć małe a 4 osoby na pokładzie miałem.
  2. bezimienny - ty chyba nie wiesz co mówisz nagram jakiś filmik dzięki
  3. W Ostrowie Wielkopolskim ceny benzyny wahają się od 5.59 do nawet 5.78, mowa tu o zwykłej 95
  4. ładnie wyglądał, ale ja też już swojego nei posiadam :gwizdanie: ZAPRASZAM - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240857.msg2884770#msg2884770
  5. Siemano! Siedzę w domu, więc pokażę wam, czego posiadaczem się stałem Mianowicie: Volkswagen Polo 6n :gwizdanie: mały popierdalacz, który cholernie mnie zaskoczył tym co potrafi Silnik: -1.0...? :gwizdanie: Zawieszenie: -wydaje mi się, że jest niżej, bo jest twardziej i fajnie w zakrętach trzyma, ale to zmierzę popołudniu Kółeczka: -letnie - Ronal czy coś 15", szerokości nie pamiętam ale chyba 7" z oponami 195/45, kolory jak na fotkach -zimowe - stalówki z polo 6n2 z oponami 155/70/13r Wyposażenie: -abs -2 poduszki powietrzne -4 zagłówki -centralny z pilotem -obrotek Zmiany: -dach oklejony dwiema foliami w szachownicę -róg maski też w szachownicę + krzyż -lusterka w kolorze -tylna szyba przyciemniona i pozbawiona wycieraczki -tylne lampki oklejone na czerwono - tak mam czerwony migacz -smoked front -gril bez znaczka -boczne migacze cleary -jakaś śmieszna końcówka tłumika... -dodatki we wnętrzy oklejone carbonową folią... -radio pionek -głośniki tylne kenwood'a 70W -nowy mieszek Mechanika: -nowy filtr powietrza, kabinowy -termostat -zrobione hamulce -panel sterowania nawiewem "nowy" Plany: no są, ale nie wiem jak to wyjdzie: -LPG -gałka biegów od 6n2 -szachownicę na dachu zastąpić czarnym połyskiem -felgi chętnie zmieniłbym na jakiegoś bbs'a -tłumik -fril ori w czarnym macie -tylna szyba nie przyciemniona -licznik z 6n po lifcie -polerka -coś grającego w bagażnik i coś jeszcze by się znalazło. Poniżej kilka fotek, m.in. 180 000kkm Oczywiście większość zmian wizualnych została wprowadzona przez poprzedniego właściciela
  6. 28. stycznia - protest ogólnokrajowy jest
  7. oj no. zobaczycie jak założę temat ale a8 troszkę za małe dla mnie było
  8. pudło. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 18:18_________________________________________________małe autko z małym silnikiem
  9. nie, to nic takiego specjalnego. samochód z grupy
  10. muszę ogarnąć. ale nie mam fotek zbytnio. tzn jakieś tam mam, ale jeszcze chyba nie czas
  11. może. to co kupiłem serią już nie jest jak zrobię zdjęcia ładne po umyciu to ogarnę może jakiś temacik
  12. też uważam, że nie ma co się rozczulać nad w201.. to żaden klasyk, ani limuzyna itp. a 190tki w germanie ładnie wyglądają transporter, pooglądaj sobie 190 z czarnym przodem albo czarne lampu i gril avantgarde [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 10:13_________________________________________________można zamknąć. jest następca :gwizdanie:
  13. Najlepszegoooooo!
  14. tak na używanych częściach myślałbym, że koło 1000-1500zł by się zakręciło. narazie nie wiem. jak trafię w dobrych pieniądzach to napewno. wczoraj wyczyściłem cały bagażnik, wszystkie odpływy, cały brud, koło, plastiki, dywan, i zrobiłem porządek z przewodami oraz założyłem nową lampkę w bagażniku. dzisiaj wyprałem podłokietnik i tylną kanapę, umyłem i wysprzątałem całość dzisiejsze:
  15. nie ma problemu, i tak jest dobrze, mam jakiś pogląd na sytuację wielkie dzięki mistrzu [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 23:51_________________________________________________mała ciekawostka, od początku myślałem, że silnik jest zmieniony z 2.5 turbo na zwykłego diesela, okazało się, że cały blok jest oryginalny z 2.5 turbo brakuje turbiny i osprzętu - nie wiem dokładnie czego ale mam zamiar się dowiedzieć
  16. no coś koło tego, tylko cały gril chciałem czarny - ten chrom też ale gleeeba by się przydała
  17. nie jest dobrze migacze mam do wymiany i tak, bo są popękane troszkę. i wydaje mi się, że pomarańczowy migacz i gril od avantgarde oraz białe lampy byłyby ok a tu małe foto z małego spotkanka ze znajomym:
  18. a po co drugie? lustarka ustawia się raz na jakiś czas, gorzej z szybami. [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:34_________________________________________________hmm, coś wszystko stanęło w miejscu... ale obiecuję się poprawić ostatnio wpadły zimówki i dziś wrócił kołpak antena dwubatowa, kolorowa, cięta, gięta pierdo*nięta ustąpiła miejsca oryginalnej niestety manualnej, ale chcę skompletować całość, tj: przełącznik cała antena el. i wymiana całego przewodu antenowego, a będzie okazja bo: będzie pranie całej tapicerki jeszcze przed świętami zrobiłem też resztę kontrolek itp, takie tam gówna... no i szukam szukam pewnych rzeczy :gwizdanie: zastanawiam się nad przodem auta - ciemne migacze + ciemne lampy + czarny gril? czy może pomarańczowe migacze, białe lampy (tak jak teraz) i gril... co z nim... bo na tył zdecydowałem się na czarne hella i tylko czekam na odpowiedź z pewnego źródła
  19. siema. czy olej do skrzyni automatycznej na zasadzie dexron IID ATF (chyba tak to się nazywa) może masz? w jakich cenach? chodzi mi o bańki 1l oraz 4 lub 5l.
  20. lpg odolanow 2,69.. on bez zmian 5,44
  21. ok, dzięki chłopaki
  22. czym? i czy jak taką paczkę spakować? Kartony?
  23. Chciałbym wysłać 4 koła (opony na felgach stalowych) i nie mam pojęcia jak to najlepiej wysłać? jedno koło to jest wys. 60cm, szer. 60cm, dł. 20cm waga myślę, że poniżej 15kg. Jak to wysłać, czym itp? Czy konieczna jest paleta, czy może lepie będzie osobnymi paczkami wysłać?
  24. somes - gratki pracy po raz kolejny faktycznie ten biały z tyłu jest ciężki do utrzymania, ale efekt ogólnie za***isty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.