Treść opublikowana przez michu93
-
Ostrów Wlkp i okolice
możemy się w tygodniu zgadać gdzieś na mieście popołudniu jak coś
-
Ostrów Wlkp i okolice
no panie, dwaipół...
-
Ostrów Wlkp i okolice
kajak, b7 gotowe? ktoś tu jeździ bordowym przedliftem b5? kratki klubowe, widziałem dziś na poznańskiej na przejeździe kolejowym się mijaliśmy, ale tablice zaczynały się od Sxx xxx
-
Ostrów Wlkp i okolice
Zobaczmy czy ktoś jeszcze w ogóle będzie chętny, termin do ustalenia, ja wracam powoli na stałe do Ostrowa, więc się mogę dostosować.
-
Ostrów Wlkp i okolice
W ogóle na mieście nikogo nie widać może w końcu się uda jakiegoś spota zrobić
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ktoś tu żyje?
-
[A4 B5 '99 polift] tajusowy jaspis
Takich chętnych jak Ty jest w opór Ładne autko z moim ulubionym kolorem tapicerki
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
W sobotę w Spalicach albo już w Boguszycach widziałem szare b6 chyba w s-linie z ramkami, w niedzielę rano znowu gdzieś mi się przewinęło pozdro
-
Spoty wrocławskie
ja mam zajęcia w niedzielę do 16, więc pewnie mógłbym się pojawić
-
Spoty wrocławskie
to jakoś po 19 chyba mijaliśmy się, dobrze widziałem
-
Spoty wrocławskie
a my się nie mijaliśmy czasami w sobotę, leciałeś do Ostrowa?
-
Mieszkanie dla młodych - ktoś korzystał z dopłaty?
Tak, pula na ten rok jest wykorzystana, ale jeszcze można się załapać na pierwszą pulę z 2018 roku, tzn można już składać wnioski, dostałem telefon i co chciałem to wiem. I tak myślę, że wcześniej jak druga połowa tego roku albo i początek przyszłego to nie ogarnę wszystkiego, także jest czas. Narazie robię rozeznanie co i jak, żeby być przygotowanym i w miarę sprawnie wszystko ogarnąć
-
Spoty wrocławskie
kajakowy trochę zalatany ja w weekend mam szkołę, ale może bym zdążył wlecieć
-
Mieszkanie dla młodych - ktoś korzystał z dopłaty?
o masz, ale w końcu mu przyznali? już mieszkał na nowym i czekał na dofinansowanie czy jak? czekał tyle czasu na decyzję czy na kasę?
-
Mieszkanie dla młodych - ktoś korzystał z dopłaty?
No ja bym korzystał z dopłaty dla singla bez dzieci tylko, ogólnie po rozeznaniu widzę, że jeśli się zakwalifikuję to wszystko idzie w miarę szybko. Dzięki za odpowiedź, jak będę miał jakieś pytanie to się odezwę
-
Mieszkanie dla młodych - ktoś korzystał z dopłaty?
Siema! Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was korzystał z dofinansowania z programu MDM? Może ktoś jest w trakcie załatwiania formalności? Jak to wyglądało, ile faktycznie dofinansowania można uzyskać? Jakie warunki trzeba spełnić? Pobieżne informacje już wyczytałem, ale chciałbym, żeby ktoś kto brał dopłatę się wypowiedział. Jak bardzo cały proces się rozciąga?
-
Spoty wrocławskie
kilka stron wstecz była rozkmina o typie, w sumie nie polecali, ale auta w miarę na bieżąco schodzą.
-
Spoty wrocławskie
Belka o ile dobrze kojarzę można minimalnie przestawić, po za tym, chodzi o to też, żeby ktoś rzeczywiście sprawdził, czy nie jest skrzywiona np. Od ostatniego razu, gdzie "magik" mi robił pomiary zmieniałem gumy na belce, amory tył i łożyska przód i tył, chciałbym, żeby ktoś teraz sprawdził i ustawił To jedz do dziadka. Powiedz dodatkowo co miałeś robione. tak zrobię, dzięki! btw, kiedy jakiś spocik? a czemu do romka nie pojedziesz do przygodzic? mega robi... bo mi nie po drodze
-
Spotkania na drodze
Ciemny avant b5 DTRxxxx dziś we Wrocku na światłach milenijna/legnicka ok 15.30, trąbiłem, ramki klubowe i wlepę widziałem.
-
Spoty wrocławskie
Belka o ile dobrze kojarzę można minimalnie przestawić, po za tym, chodzi o to też, żeby ktoś rzeczywiście sprawdził, czy nie jest skrzywiona np. Od ostatniego razu, gdzie "magik" mi robił pomiary zmieniałem gumy na belce, amory tył i łożyska przód i tył, chciałbym, żeby ktoś teraz sprawdził i ustawił To jedz do dziadka. Powiedz dodatkowo co miałeś robione. tak zrobię, dzięki! btw, kiedy jakiś spocik?
-
Spoty wrocławskie
Belka o ile dobrze kojarzę można minimalnie przestawić, po za tym, chodzi o to też, żeby ktoś rzeczywiście sprawdził, czy nie jest skrzywiona np. Od ostatniego razu, gdzie "magik" mi robił pomiary zmieniałem gumy na belce, amory tył i łożyska przód i tył, chciałbym, żeby ktoś teraz sprawdził i ustawił
-
Spoty wrocławskie
Na waflowej mam swojego mistrza. Od wielu wielu lat u niego ustawiam zbieżność. Raz byłem gdzieś indziej i spierdolili po całości.Tu masz numer do gościa w razie jakbyś chciał sie umówić: 668 677 984. Jeśli to ten sam dziadek o ktorym mysle to rowniez polecam, tu masz lokalizację https://goo.gl/maps/JNq7dwH2JUq Dokładnie, to ten sam "dziadek" . ale ustawia przód i tył? Bo większość "fachowców" to ustawia wszystko drążkami kierowniczymi... a robiłem w tym roku gumy na belce, amory itp, chciałbym, żeby wszystko było SI
-
Spoty wrocławskie
Ostatnio była pogawędka gdzie warto jechać ustawić zbieżność, ale nie pamiętam czy tu i nie mogę znaleźć. Gdzie konkretnie ustawią geometrię obu osi?
-
Spoty wrocławskie
będę pamiętał bidzio ile? i jaki stan?
-
Spoty wrocławskie
Zdrowych, spokojnych! Nie chce się ktoś zamienić dekorami? Moje pseudo carbon (ori polift) za drewno