Treść opublikowana przez adams78
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To pojęcie raczej względne Wyrwałem zestaw (komplet z osłonami) z S4 na tył za 300zł Wszystko w dobrym stanie, maluje się
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sport.pl/F1/1,96297,7722278,Szczescie_Kubicy__Podczas_GP_Malezji_bedzie_padac.html :kox:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Cytowanie takich... powiedzmy: informacji, nie ma sensu i to nie ze względu na fakt, że Kubica zyskał pozycję. Napisz proszę, co uważa planet-f1 o wjeżdżaniu w bok lub tył poprzedzającego bolidu...? [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 21:53_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/1,96297,7713843,F1__Zle_dokrecone_kolo_powodem_klopotow_Vettela.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bałem się, że Roberta objedzie pod koniec Hamilton i Webber. Jednak decyzja o jechaniu do końca na jednych gumach była dobra Zatem Hamilton może też by wskoczył na podium
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jakoś wszyscy jarający się tarczami EBC skrzętnie pomijają przebieg, po jakim nadają się na złom...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oni dużo głupot wygadują - trzeba mocno uważać na te ich komentarze Button wygrał absolutnie zasłużenie i teksty typu "szkoda" są zupełnie nie na miejscu. Dobrze, że ma ładną narzeczoną, bo bałem się, że Borowczyk zacznie się jarać matką Pietrova... Co do Pietrova - szkoda. Punkty były w zasięgu. To jest tor, to był wyścig, a nie jakaś procesja jaka będzie w Walencji, czy Szanghaju. Obym się mylił :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kufa, ciężko mi się ogląda o tej godzinie... Tym bardziej, że nic ciekawego nie było. Znowu ten Sutil blisko
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.pl/Artykul.82+M5ae951d8f9c.0.html No, dziewczynki, zaraz zaczynamy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Potwierdzam. Dosyć mocno ostatnio się zagłębiałem w ten temat i wychodzi na to, że do użytku codziennego się nie nadają.[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 06:41_________________________________________________Nawet jeśli ktoś jeździ jak wariat...
-
F1, Rajdy i Motorsport
[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 07:06_________________________________________________http://www.f1.pl/Artykul.82+M5958c827f50.0.html Nie starczyło im kasy na reklemę na cały sezon... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Życie nie jest cudną bajką, nie jest też cudownym snem... Chociaż Senna żył jak we śnie. I chyba tak został zapamiętany.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Prawdopodobnie...jak z piwem. Jeden uzna, że tak - a drugi, że nie Dwa dazy użyto tego słowa w tym mini artykule. Jakoś tak mam, że ufam tylko potwierdzonym informacjom, a plotek wręcz nie znoszę
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ta wiadomość nie jest oficjalna i jak zwykle w WP - sieje zamęt. W Bahrajnie Renault potrzebowało większego docisku niż będzie potrzebny w Australii - z tego powodu nie ma nad czym rozpaczać. Będzie lepiej, co mówił sam Kubica jeszcze przed wyścigiem
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Dajcie już spokój z tym półgłówkiem - niech idzie głosić te swoje herezje na ulicy, niech objeżdża inne fury i cieszy się mocą po tym delikatnym chipie - a jak się oswoi to niech tjuner pierdolnie mu maxa - tak z 300KM Wtedy siwka objedzie na gazie za 2100zł :gwizdanie: Byle już tu nie wracał
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Nie macie wrażenia, że ten koleś nic tu nie wklei nawet jak się nauczy? Powiem więcej - zaśmieca wątek...
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Dzięki moskal
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Mam BRC - myślałem o brązowych Keihinach, ale cena - ponad 400oiro ;( No i reduktor - na forum LPG doradzają dać drugi (genius 1500mBar), podobno lepiej na dwóch niż jedna cegła - nie mogę dorwać kumatego warsztatu, który to ogarnie...
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Myślę, że ewidętnie coś Ci się popizgało i może masz Adr, 125KM...??? Nie doczytałem do końca wątku, ale wieczorkiem siądę i się pośmieję Jakie masz wtryskiwacze gazu, bo szukam czegoś dobrego na ~ 230KM
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ostatnie zdanie w tym artykule to zupełna abstrakcja - wierutna bzdura. Nie zgadzam się z krytykującymi nowe przepisy Kierowcy naturalnie woleliby jeździć szybciej, ale spójrzmy z punktu widzenia kibica. Co było fajnego w tym, że kierowcy wyprzedzali się podczas obsługi w pit stopie? Popatrzmy, wyjedzie przed nim, czy za nim? Jest przed nim, brawo, super, fantastycznie, ależ on jest niesamowicie szybki...! I gdzie tu duch rywalizacji??? Ja preferuję walkę na torze, a nie jakieś wyliczanki i wróżenie z pustego baku. Zjechali wszyscy na jednym kółku? Dobra, jak ktoś chce kogoś wyprzedzić, to musi pokazać, że naprawdę jest szybszy i lepszy w bezpośredniej walce. Można, co widzieliśmy wczoraj. Akurat ten tor nie bardzo temu sprzyja, poczekajmy na kolejny wyścig Schumacher narzeka, bo Ross mu baardzo pomagał taktyką. Skończyło się, trzeba zacząć jeździć! http://www.f1.pl/Artykul.82+M5da282215cc.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nareszcie mamy wyścigi na miarę swojej kategorii! Piszecie, że w studio pieprzą głupty - racja, dlatego włączam Polsat na chwilę przed wyścigiem. Niestety komentatorzy też mocno obniżyli loty i walą takie gafy że wszystko opada Dajcie Sokoła...! Nadal słychać tu głosy, że Renault to słabe itp. Piszący to zapominają (raczej świadomie), że nie bardzo były inne, lepsze możliwości Bolid jest szybki i szansa na drugą piątkę była. Taka jak u Vettela na zwycięstwo, ale co począć... O bzdurach, które pisze odzim lepiej nie wiedzieć - całe szczęście, że go ignoruję
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Chłopaki, podejdą do AEB?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Eee, no co Wy z tą Walecją - zapomnieliście jak na wyścigu wieje tam nudą? Ładnie pewnie jest, ale co z tego - na procesję lepiej się wybrać do kościoła. Jest legendarne Silverstone (tam zawsze są emocje ), w Niemczech w tym sezonie też będzie gorąco :gwizdanie:, w Belgii też się dzieje...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie nadaje się, bo za stary już jest... a stawiają na młodych, zdaje się
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jesteś pewien, że byłby to pojedynek...?
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sport.pl/F1/1,96297,7609005,F1__Kubica__Do_Bahrajnu_nie_jedziemy_po_podium.html