Treść opublikowana przez adams78
-
F1, Rajdy i Motorsport
He, młodemu już się przestawia - jak wielu nadzianych małolatów myśli, że pieniądze dają sukces. Co to będzie jak kiedyś wlezie na podium... :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
Jedna z większych bzdur, jakie nadal powiela masa pseudo-fachowców. Interes życia... radek, co wiesz o przeszłości auta, długo je masz? W silniku już ktoś grzebał? Naprawa może być mało opłacalna (patrz wyżej), szukaj na szrotowiskach z anglikami tak, aby silnik dało się uruchomić przed zakupem, a najlepiej pojeździć.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No wiesz, wypłynął na szersze wody...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zaczyna się kręcić To ciekawe: http://www.sport.pl/F1/1,96297,7544795,F1__Szef_Roberta_Kubicy__Rozmawiamy_z_trzema_polskimi.html
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
W tym miejscu wypada podziękować Poziowi za pomoc w zakupie. Dziękuję, miszczu Moc max. nie jest priorytetem. Ale dość o tym, to w końcu wątek o GT2X
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Są specjalne wiertła, które cały wiór wywalają do góry. Tylko kto ich używa...?
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Nie wiem co wyjdzie po zmianach. K04, moc na 220~230KM. Przy Q seria padnie, kwestia czasu. Auto do narmalnej codziennej jazdy
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Jak już o sprzęgle mowa - ma sens wkładanie samej wzmocnionej tarczy? Czy aby wzmocnić - należy wysłać do radzia komplet...z dwumasem. Mam dobre sprzęgło LUK w szafie, a wkrótce przyda się mocniejsze Myślałem, aby wysłać to, a potem tylko przekładka
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
No to jest usprawiedliwienie zjebanej roboty - sam bym nie wpadł na lepsze :doh1: W porządnym warsztacie na naprawę turbiny dostaje się gwarancję i wtedy takie "dziwne zbiegi okoliczności " nie mają miejsca - wniosek taki, że chciałeś "zaoszczędzić" i robiłeś turbinę w jakiejś szopie A teraz masz jakieś całkowicie nieuzasadnione pretensje do instalacji gazowej i zaśmiecasz niepotrzebnie wątek Mam nadzieję, że wzorem większości "oszczędzających" (żekłbym skąpych) użytkowników LPG nie masz zubożonej mieszanki i do min. obniżonej temperatury przejścia na gaz... :gwizdanie:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Aby nie było tak oczojebnie - tylko jarzma na czerwono, reszta na czarno.
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Jeśli koniecznie już chcesz coś zmieniać, to lepiej wydłubać zawartość kata i zainwestować w przeloty. Ale jak sam zauważyłeś, odczuwalnie mocy to nie doda... radzę dać sobie luz, uzbierać ze 3 koła, pozbyć się problemu którym jeździsz i kupić 1.8T :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Q nie waży tyle, żeby dawać mocniejszy hebel - to osiągi decydują o wielkości hamulców, chociaż w praktyce wychodzi, że zawsze dają za małe heble
-
F1, Rajdy i Motorsport
Spokojnie, jest znikome ryzyko, że zobaczymy "starego lisa" w wyścigu
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ATM to jakaś firma tuningująca opony? :gwizdanie: :doh1:
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Norma, jak po nocy masz ok 15st C w silniku i od razu jedziesz.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Sprawdź ciśnienie doładowania i sterowanie turbiny: WG, DV i N75. Pełno o tym na forum. Dopiero jak to zrobisz to pomyśl/lub nie o wymianie turbiny.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Możesz zakładać, nawet jak turbina mocno rzygnie olejem to nic się nie stanie, bo przecież elementy instalacji nie mają z tym nic wspólnego. Mocno ubywa oleju? Warto sprawdzić czujnik temperatury przed montażem, przydałaby się też wymiana świec, ale jak turbinę wkrótce wymienisz to może wtedy?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Eee tam, ta wiad już była jesienią...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Bez przesady z tym narzekaniem na drogowców - to zarządcy dróg odpowiadają za stan dróg lokalnych, a więc burmistrz, wójt itd. Za free tego nie robił - płaci miasto/gmina i to od nich zależy ile takich firm odśnieża. U mnie na wsi też są zaspy na metr, czasem na dwa - a mimo to można przejechać. No chyba że zawieje, to odkopanie wszystkich dróg trwa parę godzin, najwyżej pół dnia. Ja nie mam powodów do marudzenia i uważam że jak na taki śnieg to drogi mamy cacy :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
He, to dobre! Jak widać, ten post oddaje istotę tematu. Jak ktoś nie lubi zabawy w AWD, to po co mu Q?
-
Turbo - spływ oleju w 1.8T AEB
Raczej nie - świece dostaną oleju i silnik zgaśnie.
-
Turbo - spływ oleju w 1.8T AEB
Eee tam, Renówki ta jakiś wynalazek
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Wniosek taki, że Pirelki nie są za dobre na śnieg. Cóż począć, lepiej opanujesz uślizg tyłu Na śnieg polecam Dunlop SP Winter Sport 3D. Trakcja zajeb, trochę gorzej na mokrym w zakrętach.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Może jaśniej: Czy to te same opony co poprzednio? Czy różnią się od 225/45/17 tylko rozmiarem? Nie pytam co masz z przodu, a co z tyłu.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ta sama marka i typ opony? Pewnie nie, więc tamte zwyczajnie lepiej się spisywały na śniegu :gwizdanie: Możesz zamienić koła przód z tyłem - z tyłu warto mieć lepszy bieżnik, co wcale nie jest takie oczywiste Opona nie musi się układać, docierać itp. Jest gotowa do pracy zaraz po założeniu