Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Cześć Wam To jest jeszcze lepsze "Nie dokonywaliśmy w nim żadnych zmian rodem z "wiejskiego tuningu". "
  2. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    To mało pouczająca lektura Dość głupot. Kiedy zaczyna się poważny piach? Nie jestem zbyt zaznajomiony z trasą rajdu, a na większych wydmach ktoś może bardziej odjechać. Lub stracić :gwizdanie:
  3. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Obejrzysz jak w szyku jadą przez granicę
  4. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak, zgadza sę. Lecz po pierwszych dwóch etapach nie brakowało opinii, że lepiej przypiąłby narty itp. Zresztą myślę, że gdyby coś mu nie poszło to prześmiewcy dopiero będą mieć pożywkę Jedzie chudzina jak stary, mimo rolki No a Hołek... Idealne miejsce, tuż za liderem :gwizdanie:
  5. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Oglądamy. Dzwiwna ta Kuby awaria, nie zdarzają się podobne. KTM dał ciała A Małysz wcale nie jest taki cienias jak niektórzy piszą i nie ma co się z Niego nabijać. Fakt, że to dopiero początek, ale zasługuje na wielkie uznanie
  6. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja co wieczór o 23. Śmiesznie wyglądają te Mini w porównaniu z Hummerami, ale jednak jadą. Myślę jednak że jak H3 nie zawiedzie to Nasser będzie walczył o zwycięstwo :gwizdanie:
  7. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda Kuby, mógł namieszać w stawce. Za to Hołek super! I to z pękniętą szybą :gwizdanie:
  8. Kubica też w Dakarze...? Tu jest wątek który chyba lepiej pasuje do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109751.30;topicseen
  9. Może jacyś odejdą? http://moto.gadu-gadu.pl/5690729092453143419/ferrari--luca-di-montezemolo-szef-ferrari-kandydatem-na-prezydenta
  10. No kurczę widzę że rwiesz się do roboty, ale masz spory kłopot. Co Ci doradzić? A wiesz, chyba jest jakieś rozwiązanie Możesz kupić S4 B7 i modzić. Jest tam Q i fajny motor 4.2 O, np to, spójrz http://allegro.pl/audi-s4-b7-344-km-i2007951412.html Jak już zrobisz RS-a do załóż temat na forum
  11. Nosb, uważaj na wiatry. Mi we wrześniu porwało taki blaszak i rzuciło jakieś 30m dalej razem z czterema bloczkami betonowymi (!), do których był przykręcony. Radzę sp***rzać autem jak będą zapowiadać wichury. Szkoda by było zepsuć takie nadwozie... :gwizdanie:
  12. Każdy wierzy w to co chce. Chłopakowi kumpel w salonie bajek naopowiadał i ma program. Bez jeżdżenia, bez kolejki... I to z Włoch! :gwizdanie:
  13. http://www.raceofchampions.com/roc2011/results.aspx[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 01:00_________________________________________________http://www.motorsport.v10.pl/ Jakaś relacja w Eurosport była? Kuźwa, przegapiłem
  14. Jak nadal będzie wariował to wymienić cewki. Przy tym przebiegu już czas na nie.
  15. Jak wyżej - zjawisko najbardziej dokucza podczas przyspieszania z niskich obrotów, na wysokich zanika. Cewka. A może już czas na wszystkie jak spory przebieg?
  16. No niestety, raczej masz rację... Co Kubica może wnieść do takiej stajni jak Ferrari czego nie wniósł Massa, nie mówiąc już o Alonso? Jego angaż to wielka zagadka, a tam nie lubią kota w worku. Za to lubią sponsorów, których Kubica nie ma :gwizdanie: Raczej zostaje furtka w Lotus.
  17. Bez wątpienia ma swoje zdanie, jest szanowany i lubiany przez innych kierowców. A że nie plecie głupot i wie co mówi? Może jest nieco bardziej kulturalny i inteligentny niż inni? I umie jechać zespołowo :gwizdanie: Lubię oglądać jak Lewis się ściga, ale sztuka polega na dotarciu do mety
  18. Są widoki na przyszłość A Loeb... Finowie muszą mieć go mocno dość
  19. Zawsze się zdarzy jakiś suchy, słoneczny, mroźny dzionek, a wtedy...
  20. Pewnie najdalej za dwa dni...[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 20:08_________________________________________________ :doh1:
  21. Dobrze jest. Dobra gleba dobrze trzyma Tej A5 przydałaby się taka, bo teraz to allroad
  22. Grozisz mi? nabiera sie nie jeden od 1,5 roku I nawet jak klekocze to i tak mysla ze mam 1.6 .. wiec u Nosba tez przejdzie :gwizdanie: Pytanie tylko po co? Ten samochód nigdy nie będzie sleeperem Zresztą Nosb już się w tej kwestii wypowiedział. Nikomu nie groże , mnie tylko dziwi jak można być tak głupim żeby się na 1.6 nabierać ale z drugiej strony ludzie się na znaczek M nabierają Ostatnio na jakimś forum bmw przeczytałem (muszę ten cytat znaleźć tak swoją drogą), jak gość się chwalił że RS-a objechał Ludzie, litości...! Dajcie już spokój z tymi bzdurami :doh1:
  23. Nawet oni nie daliby rady wytrwać do końca tej procesji. Po Monzy widać czym naprawdę są kibice i wyścigi na torach z prawdziwego zdarzenia...
  24. Ja mam wielki szacun za tą robotę, ale koła w bieli słabo się komponują z resztą. Bez urazy - to moje prywatne zdanie. Jednak nie bez powodu styliści w wielkich koncernach do takiej barwy lakieru dokładają fele w ciemnej barwie. Czarne nie, ale jakiś grafit? No ale dobra, na kosmetykę będzie czas. Póki co - wielkie brawa. I prawda - trzeba pokazać światu co Polak potrafy! Ole! :oklaski:
  25. No jak to co? W tym sezonie już nie pojedzie. Bo i po co?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.