Treść opublikowana przez adams78
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cześć Wam To jest jeszcze lepsze "Nie dokonywaliśmy w nim żadnych zmian rodem z "wiejskiego tuningu". "
-
Dakar 2014
To mało pouczająca lektura Dość głupot. Kiedy zaczyna się poważny piach? Nie jestem zbyt zaznajomiony z trasą rajdu, a na większych wydmach ktoś może bardziej odjechać. Lub stracić :gwizdanie:
-
Dakar 2014
Obejrzysz jak w szyku jadą przez granicę
-
Dakar 2014
Tak, zgadza sę. Lecz po pierwszych dwóch etapach nie brakowało opinii, że lepiej przypiąłby narty itp. Zresztą myślę, że gdyby coś mu nie poszło to prześmiewcy dopiero będą mieć pożywkę Jedzie chudzina jak stary, mimo rolki No a Hołek... Idealne miejsce, tuż za liderem :gwizdanie:
-
Dakar 2014
Oglądamy. Dzwiwna ta Kuby awaria, nie zdarzają się podobne. KTM dał ciała A Małysz wcale nie jest taki cienias jak niektórzy piszą i nie ma co się z Niego nabijać. Fakt, że to dopiero początek, ale zasługuje na wielkie uznanie
-
Dakar 2014
Ja co wieczór o 23. Śmiesznie wyglądają te Mini w porównaniu z Hummerami, ale jednak jadą. Myślę jednak że jak H3 nie zawiedzie to Nasser będzie walczył o zwycięstwo :gwizdanie:
-
Dakar 2014
Szkoda Kuby, mógł namieszać w stawce. Za to Hołek super! I to z pękniętą szybą :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kubica też w Dakarze...? Tu jest wątek który chyba lepiej pasuje do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109751.30;topicseen
-
F1, Rajdy i Motorsport
Może jacyś odejdą? http://moto.gadu-gadu.pl/5690729092453143419/ferrari--luca-di-montezemolo-szef-ferrari-kandydatem-na-prezydenta
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
No kurczę widzę że rwiesz się do roboty, ale masz spory kłopot. Co Ci doradzić? A wiesz, chyba jest jakieś rozwiązanie Możesz kupić S4 B7 i modzić. Jest tam Q i fajny motor 4.2 O, np to, spójrz http://allegro.pl/audi-s4-b7-344-km-i2007951412.html Jak już zrobisz RS-a do załóż temat na forum
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb, uważaj na wiatry. Mi we wrześniu porwało taki blaszak i rzuciło jakieś 30m dalej razem z czterema bloczkami betonowymi (!), do których był przykręcony. Radzę sp***rzać autem jak będą zapowiadać wichury. Szkoda by było zepsuć takie nadwozie... :gwizdanie:
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Każdy wierzy w to co chce. Chłopakowi kumpel w salonie bajek naopowiadał i ma program. Bez jeżdżenia, bez kolejki... I to z Włoch! :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.raceofchampions.com/roc2011/results.aspx[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 01:00_________________________________________________http://www.motorsport.v10.pl/ Jakaś relacja w Eurosport była? Kuźwa, przegapiłem
-
[B5 AEB] Poszarpuje silnikiem przy stałych obrotach i prędkości
Jak nadal będzie wariował to wymienić cewki. Przy tym przebiegu już czas na nie.
-
[B5 AEB] Poszarpuje silnikiem przy stałych obrotach i prędkości
Jak wyżej - zjawisko najbardziej dokucza podczas przyspieszania z niskich obrotów, na wysokich zanika. Cewka. A może już czas na wszystkie jak spory przebieg?
-
F1, Rajdy i Motorsport
No niestety, raczej masz rację... Co Kubica może wnieść do takiej stajni jak Ferrari czego nie wniósł Massa, nie mówiąc już o Alonso? Jego angaż to wielka zagadka, a tam nie lubią kota w worku. Za to lubią sponsorów, których Kubica nie ma :gwizdanie: Raczej zostaje furtka w Lotus.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bez wątpienia ma swoje zdanie, jest szanowany i lubiany przez innych kierowców. A że nie plecie głupot i wie co mówi? Może jest nieco bardziej kulturalny i inteligentny niż inni? I umie jechać zespołowo :gwizdanie: Lubię oglądać jak Lewis się ściga, ale sztuka polega na dotarciu do mety
-
F1, Rajdy i Motorsport
Są widoki na przyszłość A Loeb... Finowie muszą mieć go mocno dość
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zawsze się zdarzy jakiś suchy, słoneczny, mroźny dzionek, a wtedy...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pewnie najdalej za dwa dni...[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 20:08_________________________________________________ :doh1:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Dobrze jest. Dobra gleba dobrze trzyma Tej A5 przydałaby się taka, bo teraz to allroad
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Grozisz mi? nabiera sie nie jeden od 1,5 roku I nawet jak klekocze to i tak mysla ze mam 1.6 .. wiec u Nosba tez przejdzie :gwizdanie: Pytanie tylko po co? Ten samochód nigdy nie będzie sleeperem Zresztą Nosb już się w tej kwestii wypowiedział. Nikomu nie groże , mnie tylko dziwi jak można być tak głupim żeby się na 1.6 nabierać ale z drugiej strony ludzie się na znaczek M nabierają Ostatnio na jakimś forum bmw przeczytałem (muszę ten cytat znaleźć tak swoją drogą), jak gość się chwalił że RS-a objechał Ludzie, litości...! Dajcie już spokój z tymi bzdurami :doh1:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nawet oni nie daliby rady wytrwać do końca tej procesji. Po Monzy widać czym naprawdę są kibice i wyścigi na torach z prawdziwego zdarzenia...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ja mam wielki szacun za tą robotę, ale koła w bieli słabo się komponują z resztą. Bez urazy - to moje prywatne zdanie. Jednak nie bez powodu styliści w wielkich koncernach do takiej barwy lakieru dokładają fele w ciemnej barwie. Czarne nie, ale jakiś grafit? No ale dobra, na kosmetykę będzie czas. Póki co - wielkie brawa. I prawda - trzeba pokazać światu co Polak potrafy! Ole! :oklaski:
-
F1, Rajdy i Motorsport
No jak to co? W tym sezonie już nie pojedzie. Bo i po co?