Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Wkrótce będę miał na sprzedaż komplet Eibach -30mm do Q:kox:. Muszę tylko wrócić do serii, za parę dni.
  2. Możesz to rozwinąć? Też chcę delikatnie podnieść tył. Tu nie ma co rozwijać, unosisz tył, odkręcasz amor, podkładasz coś pod springa, składasz i wio. Może nie jest to jakiś mega profi zabieg, ale tani, skuteczny i działa. W sklepie motoryzacyjnym dopasują Ci gumę o odpowiedniej średnicy, może być nawet od traktora:naughty: W Q jest z tym więcej roboty.
  3. Parę obłoczków dymu puściła... Nie myślałeś aby dać większe turbiny, skoro wymieniałeś na nowe?
  4. adams78 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Jak odma jest pęknięta to nie cieknie, tylko cały bok silnika jest czarny od oparów oleju. Warto czasem umyć silnik aby wiedzieć gdzie dokładnie się poci.
  5. Jaki zbiorniczek, możesz jaśniej? Co z niego wycieka? Jak długo masz auto? Zauważyłeś jakieś dziwne objawy? Problemy z temperaturą, z ogrzewaniem, przerywa, dymi na biało, ubywa płynu?
  6. adams78 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Sprawdź czy nie pękła odma oleju, to częsta usterka. Potrafi narobić bałaganu, miałem tak w AEB. Jeśli masz zafajdany blok olejem to trzeba się do niej dobrać. Żaden zdrowy benzyniak (pomijam te mocno zajechane) nie powinien drgać, klekotać itp.
  7. Proszę bardzo. Na jakiej turbinie rezasz?
  8. Przecież to narmalna moc, S4 ma ile KM? I jakie poduszki? Prędzej wykończysz sprzęgło niż poduszki. Koniec tematu.
  9. Nie. Śruba z łbem gwiazdkowym wielokarbowym wewn 12-kątnym M-10. Ty wkleiłeś torx.
  10. Odpowiedź brzmi: quattro. Też miałem eibachy w B5 i tył mocniej siadł. Obniżając tył zmieniłeś kąty tylnych kół, auto ma tył na zwrotnicach i jest teraz "rozkraczone", ma ujemne kąty zdaje sę, będzie zjadać tylne gumy od wewnątrz i to szybko. Konieczna jest korekta kątów - geometria. Oczywiście luz na tulejach w zwrotnicy (po około 100-150tys po naszych drogach na bank już są) eliminują auto z pomiaru. Celem uniesienia nieco tyłu możesz podłożyć pod springi (górą) cienkie gumy, ja dawałem gumy od malucha rozcięte na 3, mam je zresztą bo wróciłem do serii przed sprzedażą. Podłożenie około 0,5cm pod sprężynę da Ci około 1,5-2cm na krawędzi koła.
  11. Może uda się poganiać? Drogi tam fatalne, ale krajówka jakaś jest w pobliżu. Jaka moc docelowo? Czytałem, ale wyleciało mi, nie wiem czy dam radę...
  12. Jaki kod silnika? Do 1.8T jest nasadka gwiazdka 12-kątna M-10. Musi być długa na min 8cm. Na uszczelce (opakowaniu uszczelki) do głowicy jest podany rodzaj łba śruby.
  13. O kufa, co tu się dzieje? Poziu, wyłóż kawę na ławę, bo nie każdy ma jakieś tajemne info, które każe podważyć osiągi tego auta... Z tym wykresem to jak ze ślubem: daj powody czemu nie lub zamilknij
  14. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czego się nie robi dla lansu...
  15. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też nie lubię zimowego klocka, ale jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Wystarczy lekki , mokry śnieżek i na letnich leecisz :gwizdanie:
  16. Ja na tym rozrządzie właśnie przekroczyłem 120-130tys, więc 100 to pryszcz. Chłopaki, mam problem: muszę zwalić głowicę i nie mogę odciągnąć imbusem napinacza, aby na luzie zdjąć rolkę i koło pasowe wałka. Da radę to bez problemu poskładać jeśli nie wcisnę napinacza? Za ch@#a nie chce się cofnąć.
  17. Wyżej znaczy duużo wyżej niż masz teraz :gwizdanie:
  18. Z tym wchodzeniem wyżej to też nie tak dobrze, bo jak przeładuje to będziesz miał kolejne problemy
  19. Jak jest grubość lodu koło Budapesztu? Ile waży hummer z kilkoma pasażerami?
  20. Gdzieś wyczytałem, że mapa LPG może "rządzić" mapą Pb Odłączasz na noc aku, rano podpinasz, przełączasz na Pb, odpalasz auto nie dotykając gazu i tak zostawiasz aż się załączy wentylator - czyli ze 20-30min. Jak się zagrzeje to na 60s trzymasz na 3000rpm, wyłączasz silnik, włączasz i przełączasz na gaz. Warto spróbować zanim wymienisz pół osprzętu, bo to nic nie kosztuje
  21. E, no coś Ty :doh1: Koleś w UK, ostatnio na forum ponad dwa tygodnie temu
  22. Ale za to piszesz jak najęty, wszędzie Cię pełno. Ragga, a DV masz dobry? I ile oleju dolewasz?
  23. Tutaj problem wystąpił parę dni temu, od zakupu przejechane 1500km i nic się nie działo, a że autem w tygodniu jeździ żona to od razu nie wyczuła że coś nie gra Po skasowniu błędów znów przeładowuje. Błędy: 17963 - ponownie 17522 - rezystancja 2. sondy za wysoka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.