Treść opublikowana przez adams78
-
F1, Rajdy i Motorsport
Massa może coś tam pokazać, ale na dłuższą metę/końcowy wynik ja nie liczę w ich przypadku. Zobaczymy jak szybkie będzie Ferrafi i Alonso, bo myślę że Vettel pod presją popełni chociaż jeden błąd i to może wystarczyć, szczególnie na mokrym:naughty:
-
F1, Rajdy i Motorsport
No ja nie mam... Ale spoko, późna pora nawet bardziej mi pasuje.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nowy tor wygląda ciekawie:naughty: http://www.fluxauto.com/wp-content/uploads/2012/06/146-1107-01-z+new-circuit+track-layout.jpg Podobno retransmisja wyścigu na Polshit o 22:15. Prawda? ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- 29s przewagi po 6 OS-ach? Podobno w na serio pojedzie dopiero w kolejnym rajdzie, ten to tylko przetarcie:kox: To co, od nowego sezonu oglądamy Kubicę w Citroenie?
-
B6 DIVISION
Trzeba mieć z banią żeby tak taplać się w błocie zwykłym autem drogowym mając obok terenówkę
-
B6 DIVISION
Gruube mody... Tył
-
B6 DIVISION
Dzięki za podpowiedź W używki nie warto się chyba ładować, prawda?
-
B6 DIVISION
Panowie, nie zapala mi ksenon prawy. Co jest zwalone, przetwornica? Od pewnego czasu zapalał z opóźnieniem lub za drugim/kolejnym razem.
-
B6 DIVISION
Ja mam niepotrzebny (zwykły, nie s-line). Mogę Ci wysłać za małe piwo albo podrzucić do Brzozy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert Kubica przesiada si do Citroena C4 WRC na dwa rajdy we Woszech i we Francji
-
F1, Rajdy i Motorsport
Szkoda przegranego finału, ale jest dobrze:wink: Wracając do F1 - Vettel pokazał klasę. Nie lubę gośca, ale pojechał jak Miszczu. Trochę rozczarował mnie Alonso, bo powinien dziś wykorzystać sytuację i wygrać. ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Kimi jest bezbłędny - "Leave me alone. I know what to do." Trzeba mieć jaja żeby tak gadać z inżynierem.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No to jutro zobaczymy co jest wart Miszcz Globa F1. Start z końca stawki zweryfikuje Jego umiejętności na torze gdzie nie ma dużo miejsca na wyprzedzanie:naughty: Vettel zdyskwalifikowany - Serwis F1 Chociaż w Singapurze podobno też nie ma gdzie wyprzedzać...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ładnie, wynik idzie w świat i to jest bardzo ważne. Ten wykropkowany sponsor to kto? RK czy ktoś inny?
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
A nie jest czasem tak że jak czujnik to wywala błąd? W B5 to przerabiałem ale już nie pamiętam.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Schumi to już stary pierdziel i nic nie może już zrobić. A Kimi? Które zajmuje miejsce w klasyfikacji...? Zespół Red Bull nadal jest wyjątkowy, a Vettel jest dobry i umie to wykorzystać. Jest co najwyżej tak dobry jak Alonso, Hamilton czy Raikkonen. To tyle o wyższości Świąt Wielkiej Nocy...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zasadniczo niby masz rację, ale pamiętaj że jest klasyfikacja konstruktorów i klasyfikacja kierowców. W tej pierwszej zgoda - Red Bull is the best:thumbup1: Ale druga nie oddaje faktycznych umiejętności kierowcy. Ponoć "paluch" bardzo się obruszył jak ktoś powiedział, że wygrywa bo mają Newey'a. A wiemy wszyscy że bez tego bolidu chłoposzek, owszem jest solidnym kierowcą, ale wcale nie najlepszym:thumbdown: I dziś znowu prowadził od startu do mety, co oczywiście jest wielkim osiągnięciem. Ale pamiętacie wyścigi w których startował z dalszych pól? Nie był wtedy wyróżniającą się postacią, nie walczył na torze jak Lewis czy Fernando, po prostu jechał od startu do mety. Nuda.
-
B6 DIVISION
Dożo się kręcę po Inowrocławiu i kojarzę auto. Jakaś kobitka tym jeździ; nawet nie dymi - nie sądziłem że to parch. Tylko te wystające końcówki:facepalm:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bo w tamtych czasach nie było bata na Jego bolid i On sam też był poza konkurencją. Wygrywał jak chciał. Dziś jest z 2-3 kierowców nie gorszych od Vettela i ze 2 bolidy nie ustępujące Red Bullowi. I dlatego np. mnie irytuje fakt że nie potrafią tego skutecznie wykorzystać Tym większe brawa dla Red Bulla...
-
B6 DIVISION
I co z tym? Bo od serii za wiele się nie różni, a kosztuje jakoś sporo.
-
B6 DIVISION
No ja mam. I może sprzedam?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie wiem czy warto oglądać. Nudy, gdyby Lewis przez chwilę nie pokazał jak się walczy na torze to w ogóle nie warto siadać. Po co całe to pieniactwo z oponą Vettela? Hamilton kiedyś zjechał jak płótna już wyszły i nikt mu nie krzyczał że zostało najwyżej na 1 okrążenie, że musisz zwolnić, że nie będziesz nawet wiedział kiedy itp. bla, bla, bla... Chociaż z drugiej strony... Woda na młyn dla Borowczyka:grin:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie Ty jeden:tongue4: Trochę mi się jeszcze kręciło w głowie i mało pamiętam. Jutro bez trudu dam radę.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przy tej małej turbince to normalne - ona nie utrzyma doładowania u góry. Załaduj garretta to zobaczysz co to turbo doładowanie:naughty:
-
B6 DIVISION
Tutaj jeszcze pachnie nowością, teraz już nie jest tak czysto i po zimie trzeba będzie odświerzyć lakier.
-
F1, Rajdy i Motorsport
- B6 DIVISION
Zaciski nie powinny być oczojebne wg mnie. Polecam srebrny zacisk i czerwone jarzmo:naughty: - B6 DIVISION