Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. W Q nie wytrzyma, chyba że zaczniesz używać mocy od 2. biegu:decayed: Są znane przypadki FWD po 300KM i seria jakiś czas dawała radę Podobno jak się rozgrzeje to całkiem dobrze klei...
  2. adams78 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    No z plastikiem to tak wiesz, na dwa razy... Sugeruję dokupić jeszcze ze trzy - a najlepiej jeden duży hebanowy korzeń. Trzeba to przydusić kamieniem na 1-2 tygodnie, to przestanie wypływać. Lignit nadaje wodzie brunatny kolor - nie zawsze jest to porządane, zależnie od obsady, choć częste podmiany niwelują jej brązową barwę. I zostaje z niego w żwirku sporo okruchów - temat do przemyślenia. Możesz zapodać ze trzy kiryski, są baaaardzo odporne, nic im nie będzie, a wprowadzą sporo życia. Ale ogólnie jest naprawdę dobrze, masz ładny zbiorniczek, dobry sprzęt, więc będzie git:wink:
  3. 2.0 to akurat najprostszy i najbardziej gówniany z silników w B6. Szkoda pakować w to pieniędzy, bo wymiana samych pierścieni pomaga na trochę, po chwili problem powraca. Pozatym to nie jedzie, a pali jak 1.8T. Zmieniaj na 1.8T, mechanicy do takich tematów podchodzą jak pies do jeża, zostaje więc warsztat zajmujący się tuningiem - cena nie będzie atrakcyjna, lub Daniel z forum:naughty:
  4. Dobrze na pewno nie będzie, choć jak nie będziesz butował to nic się nie stanie. Jednak aby miało to sens to trzeba program zmienić.
  5. Nie, zaciski są pomalowane, jak nówki. Nie zamienię. Klocki i tarcze tak:naughty:
  6. Klocki mam pod 321mm i tam odsadzenie zewn klocka od zacisku jest sprężyną/drutem, a w 345mm blachą - zewnnętrzne klocki mają inne blaszki, nie pasi. Mam na zbyciu nowe wiercone tarcze Zimmermann sport 321mm + klocki nowe ATE - nigdy nie hamowane:whistling: Ktoś chętny?
  7. Chłopaki, pytanie: 1. Kto ma na szybko w dobrej cenie klocki pod wiercone zimmermanny? Myślę o Ferodo, mam nowe klocki ATE, ale pod zacisk A6 C6 321mm i nie podejdą, jest problem - zewn klocki się gryzą ze sprężyną, mam zaciski 345. 2. Mocny tył kto ma? 300mm. PW
  8. Ten typ już tak ma, nie ma się co za wiele spodziewać
  9. Wielkim fanem tej stajni nie jestem, ale przyznaję że włoski hymn dobrze znów słyszeć Jednak żal mi Pereza, wg mnie należało mu się 1. miejsce. Był szybszy przez wiele okrążeń. No i gdzie tu miejsce dla Kubicy wobec takich młodych talentów? Szczerze pragnę zobaczyć Roberta w szybkim bolidzie, ale chyba Jego najlepszy czas w F1 właśnie mija:eusathink:
  10. http://www.f1.v10.pl/Vettel,wsciekly,na,KarthikeyanaZawsze,znajdzie,sie,jakis,ogorek,77565.html Widać klasę Buttona, bo do hindusa trudno mieć pretensje o to że ktoś w niego wjeżdża. Vettel zapomniał już jak sam był "ogórkiem" i rozbijał innym bolidy":thumbdown:
  11. adams78 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Normalnie, klikasz na emotikon i wstawiony:wink:
  12. adams78 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Na wszystko jest sposób. Przy odkrytym zbiorniku wystarczy zapewnić ruch wody na powierzchni i problem nalotu na lustrze wody rozwiązany. W tym celu dobrze mieć dwa filtry na przeciwległych końcach. Nadal nie określiłeś jakie rybki Cię interesują. Osobiście (na początek) odradzam agresywne pielęgnice, trzeba być pasjonatem takich ryb aby znosić ich zagrywki:naughty: Niezbyt dobrze tolerują inne gatunki co też ogranicza pole zainteresowań. Z rybek ciekawych i przyjemnych dla oka polecam bocje, min 5-6szt. Naprawdę wdzięcznie się prezentują, bardzo ożywiają dolną strefę, ale wymagają czystości. Do czyszczenia z resztek przydadzą się kiryski (nie kiryśnik - sumy), ciekawą rybą jest też labeo, ale tylko 1szt w zbiorniku - zbiera resztki i glony. Żyworodne to nic ciekawego, miewają piękne ubarwienie, ale nic ponadto. Są po prostu głupie:grin: Rośliny są piękne i potrzebne, ale nie w każdej wodzie da się je bez trudu uprawiać, więc na początek proponuję założyć sam zbiornik, trochę dekoracji, uruchomić filtry i dopiero wtedy ze spokojem szukać ryb. Obsadzć nimi zbiornik jak już woda się ustabilizuje, tj. nie będzie już mętnieć, zrobi się krystaliczna. Do tego dobrze pożyczyć od kolegi trochę zabrudzony filtr (jeśli się zgodzi) - pozwoli zaszczepić trochę życia:wink:
  13. adams78 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Mam raczej na myśli fakt, że szuka problemu w jakichś paskach, napinaczach itp zamiast zacząć od podstaw w 1.8T, czyli cewki i świece, bo to bolączka tego silnika. I nie F5DPOR, bo to seryjne auto i stykają PFR6Q. Ja wiem, że każdy tutaj chce jak najlepiej dla swojego auta, ale po co przepłacać? Nie masz 250-300KM, więc nie ładuj się w większe koszty niż to konieczne, tym bardziej że jak piszesz nie masz kasy. P.S. Kup książkę "sam naprawiam..." jak już tak chcesz grzebać. Mniej napsujesz:wink:
  14. adams78 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Tak to jest jak ktoś nie ma pojęcia co robi, ewentualnie szuka dziury w całym. Tyle z mojej strony, życzę sukcesów przy serwisowaniu auta.
  15. Brawa dla Hamiltona:yeee: Wynik nie do pobicia. No i pojawił się nowy talent, Mr Vergne:oklasky: Zobaczymy jutro na co naprawdę Go stać
  16. Średnica na wejściu jakaś mała w tym GT...
  17. Wszystkie te info o tym, że RK jeździł Fabią, go-kartem itp można równie dobrze włożyć między bajki. Nie są to potwierdzone wiarygodnymi dowodami fakty, lecz jakieś zdjęcia na których nic nie widać i relacje osób trzecich:disgust: No sorry, co to jest przejechanie 3 okrążeń go-kartem? Można to zrobić mając w gipsie nogę i rękę... a nawet dwie. Chwytanie w dłoń szklanki z wodą wymaga już większej precyzji, więc nic tu nie jest pewne, choć bardzo byśmy wszyscy chcieli aby już się ścigał...
  18. http://f1zone.pl/news/12902/robert_kubica_za_kierownica_skody_fabii_wrc_zdjecia.html Prawej dłoni nie pokazuje za bardzo więc nie wszystko jest ok. Ale nie jest źle:thumbup1:
  19. Nie widać jak wygląda przekrój, a to akurat najważniejsze. Biorąc pod uwagę cenę wybrałbym inny. Nie pytaj jaki bo ja moje pudełko zamienię na chinola za 15% tej ceny, ale za tą kasę zapewne można wyrwać lepszy towar. Czerwone silikony...??? nieeee.
  20. adams78 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Świece??? Może je wreszcie wymienisz zanim rozkręcisz cały silnik... Tyle w temacie.
  21. adams78 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Silnik jak każdy inny dużo chlejący V8, a gaz to jak każde inne paliwo. Tyle że znacznie tańsze... Coraz częściej widuje się drogie fury lejące LPG i ja nie widzę obciachu, raczej zazdrość tankujących inne paliwa. Nowak, popieram pomysł i gratuluję auta. Żałuję, że eSki nie ogłosiłeś nieco wcześniej...
  22. adams78 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
  23. Poszukaj w "warsztacie" tematu o wymianie napinacza wałka rozrządu lub wymiana łańcucha rozrządu. Trzeba wyjąć wałki, wielka trudność to nie jest jak masz trochę pojęcia i klucze. Mechanior weźmie pewnie ze 200zł za 2godz dłubania.
  24. Zapraszamy do tematu: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?1342-B5-B6-B7-Modyfikacje-1-8T Z tym, że gt28rs wymusza trochę zmian mechanicznych i sam pewnie tego nie ogarniesz, a K04 sam zamontujesz, potem program i pod 240 podejdzie. Czytaj, czytaj...
  25. Jeśli zapodałeś 2szt nowe K 03, to dopłata do 2szt K 04 nie stanowi dużej różnicy licząc przyrost mocy, bo FMIC i tak założysz:cool1: Głowice 2.8 i reszta to jeśli celujesz dużo wyżej... no ale, co kto lubi. Ta moc też jest dobra:good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.