Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ET ujowe dystanse trzeba by zapodać Zprzodu będzie dosyć dobrze, ale na tył min 15mm trzeba dołożyć. Zależy co kto lubi.
  2. OK. Polecam zakupy u Tomka "Łysego" - dawniej Verax, teraz siedzi w Inter Team
  3. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wkrótce będę miał na zbyciu zaciski i jarzma, pod które podejdą zarówno 312, 321 jak i 345mm Na tym samym klocku co w 288mm.
  4. Gdzie kupiłeś?
  5. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    TOM77
  6. W czwartek też była, o 24:00. Muszę skorygować swój wcześniejszy optymizm: fajnie jest znów oglądać rajdy w Eurosporcie, szkoda tylko że jak zawsze nie do końca wiadomo o której godzinie
  7. W chooj z tym eurosportem Co za pojebana stacja, wczoraj zapowiadali relację, a dziś odgrzewają pokera Zostaje tylko to: http://www.eurosport.pl/rajdy-samochodowe/rally-monte-carlo/2012/overall-standings-leg-2_mtc384609/live.shtml
  8. W programie TV nic nie ma, bo program do gazety układają z dużym wyprzedzeniem, a umowa została podpisana krótko przed rajdem. Wczoraj ok 23:40 oglądałem relację z pierwszego dnia Dziś wieczorem też relacja, pewnie po 23:00, trzeba śledzić Eurosport Do 23:00 jest snooker relacja na żywo, więc tego nie wytną, a po tym pewnie rajd.
  9. http://www.rajdy.v10.pl/Michal,Kosciuszko,Wszystko,idzie,zgodnie,z,planem,74193.html Dobrze znów bez problemu oglądać relacje z WRC
  10. Jeśli ten misiu z 4-ego zdjęcia jest właścicielem to nie dziwi mnie ten "projekt"...
  11. Życzę Ci, abyś będąc w jego wieku nie miał sąsiadów podobnych do Ciebie. Zrozum - ludzie starzy i samotni tak już mają. Pozdro
  12. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ładnie zrobione. Dzięki
  13. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Może. Ale we francuskim rajdzie to już nie takie proste :gwizdanie:
  14. Nie ma co wydziwiać z tą nogą. Karnawał trwa, może za mocno zabalował A na poważnie: Alonso chcąc/nie chcąc dołożył Massie mówiąc że Kubica jest najlepszym kierowcą F1
  15. O gustach się nie dyskutuje I tak zapoda ciemne
  16. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Kamazy słabo bo nie ma Czagina Małysz jedzie za***iście Wielkie brawa Widać brak mocnych fabrycznych teamów (jak VW) które wymuszają wysoki poziom sędziowania i nie pozwalają na machlojki przy stoliku Hołek to profesjonalista, ale nie uważam że start w zespole razem z Peterhanselem to dobry pomysł. Przecież on musi wygrać. Nawet po trupach, byle do celu
  17. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Po dzisiejszym dniu Hołek traci szanse na wygraną http://www.sport.pl/moto/1,78202,10945805,Rajd_Dakar__Holowczyc_goni_lidera__NA_ZYWO_.html A to wczoraj: http://www.sport.pl/moto/1,78202,10944082,Rajd_Dakar__Lider_prawie_przejechal_motocykliste__WIDEO_.html Za takie manewry powinna być dyskwalifikacja, co zresztą spotkało rosjanina w Kamazie. No ale to francuz... Sędziowanie w tym rajdzie to jakaś paranoja Coma ominął błoto w które inni się wtaplali, ale to nic, nie ma przewagi. Dlaczego? Bo zyskałby sporo nad francuzem Despres, który porządnie się tam wytarzał. Pomożecie? "Pomożemy" mówią sędziowie :gwizdanie:
  18. Proponuję od "malucha" Wciskana czołowo
  19. Zajrzyj do Logon'a
  20. W Bydgoszczy ciasno na ulicach... Lecę. Cześć.
  21. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Cóż...H3 skacze przez dziury, które mini musi przejechć, ale na piachu maluchy będą mieć przewagę. http://www.rajdy.v10.pl/Adam,Malysz,Wydmy,chyba,zawsze,i,na,kazdym,robia,wrazenie,73644.html
  22. Dzięki. Jeździ się szybko Będzie wątek, będzie więcej info. Auto wymaga drobnych poprawek. Się zrobi, się pokaże.
  23. Skoro plastiki i przewody pod maską dają radę, to gruba guma też wytrzyma. CoLo, daj jakiś link na ten suchy stożek. Gdzie kupiłeś?
  24. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    No to zaczynamy prawdziwy rajd...
  25. Którego...? B5 będzie na sprzedaż, ale wymaga nieco pracy. Mam mało czasu, ale postaram się w tym miesiącu zajrzeć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.