Treść opublikowana przez adams78
-
B6 DIVISION
ET ujowe dystanse trzeba by zapodać Zprzodu będzie dosyć dobrze, ale na tył min 15mm trzeba dołożyć. Zależy co kto lubi.
-
[B5 ADP] Sonda lambda czy to jej koniec?
OK. Polecam zakupy u Tomka "Łysego" - dawniej Verax, teraz siedzi w Inter Team
-
B6 DIVISION
Wkrótce będę miał na zbyciu zaciski i jarzma, pod które podejdą zarówno 312, 321 jak i 345mm Na tym samym klocku co w 288mm.
-
[B5 ADP] Sonda lambda czy to jej koniec?
Gdzie kupiłeś?
- B6 DIVISION
-
F1, Rajdy i Motorsport
W czwartek też była, o 24:00. Muszę skorygować swój wcześniejszy optymizm: fajnie jest znów oglądać rajdy w Eurosporcie, szkoda tylko że jak zawsze nie do końca wiadomo o której godzinie
-
F1, Rajdy i Motorsport
W chooj z tym eurosportem Co za pojebana stacja, wczoraj zapowiadali relację, a dziś odgrzewają pokera Zostaje tylko to: http://www.eurosport.pl/rajdy-samochodowe/rally-monte-carlo/2012/overall-standings-leg-2_mtc384609/live.shtml
-
F1, Rajdy i Motorsport
W programie TV nic nie ma, bo program do gazety układają z dużym wyprzedzeniem, a umowa została podpisana krótko przed rajdem. Wczoraj ok 23:40 oglądałem relację z pierwszego dnia Dziś wieczorem też relacja, pewnie po 23:00, trzeba śledzić Eurosport Do 23:00 jest snooker relacja na żywo, więc tego nie wytną, a po tym pewnie rajd.
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.rajdy.v10.pl/Michal,Kosciuszko,Wszystko,idzie,zgodnie,z,planem,74193.html Dobrze znów bez problemu oglądać relacje z WRC
-
audi a6 blue chrome
Jeśli ten misiu z 4-ego zdjęcia jest właścicielem to nie dziwi mnie ten "projekt"...
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
Życzę Ci, abyś będąc w jego wieku nie miał sąsiadów podobnych do Ciebie. Zrozum - ludzie starzy i samotni tak już mają. Pozdro
-
Dakar 2014
Ładnie zrobione. Dzięki
-
Dakar 2014
Może. Ale we francuskim rajdzie to już nie takie proste :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie ma co wydziwiać z tą nogą. Karnawał trwa, może za mocno zabalował A na poważnie: Alonso chcąc/nie chcąc dołożył Massie mówiąc że Kubica jest najlepszym kierowcą F1
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
O gustach się nie dyskutuje I tak zapoda ciemne
-
Dakar 2014
Kamazy słabo bo nie ma Czagina Małysz jedzie za***iście Wielkie brawa Widać brak mocnych fabrycznych teamów (jak VW) które wymuszają wysoki poziom sędziowania i nie pozwalają na machlojki przy stoliku Hołek to profesjonalista, ale nie uważam że start w zespole razem z Peterhanselem to dobry pomysł. Przecież on musi wygrać. Nawet po trupach, byle do celu
-
Dakar 2014
Po dzisiejszym dniu Hołek traci szanse na wygraną http://www.sport.pl/moto/1,78202,10945805,Rajd_Dakar__Holowczyc_goni_lidera__NA_ZYWO_.html A to wczoraj: http://www.sport.pl/moto/1,78202,10944082,Rajd_Dakar__Lider_prawie_przejechal_motocykliste__WIDEO_.html Za takie manewry powinna być dyskwalifikacja, co zresztą spotkało rosjanina w Kamazie. No ale to francuz... Sędziowanie w tym rajdzie to jakaś paranoja Coma ominął błoto w które inni się wtaplali, ale to nic, nie ma przewagi. Dlaczego? Bo zyskałby sporo nad francuzem Despres, który porządnie się tam wytarzał. Pomożecie? "Pomożemy" mówią sędziowie :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Proponuję od "malucha" Wciskana czołowo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zajrzyj do Logon'a
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W Bydgoszczy ciasno na ulicach... Lecę. Cześć.
-
Dakar 2014
Cóż...H3 skacze przez dziury, które mini musi przejechć, ale na piachu maluchy będą mieć przewagę. http://www.rajdy.v10.pl/Adam,Malysz,Wydmy,chyba,zawsze,i,na,kazdym,robia,wrazenie,73644.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki. Jeździ się szybko Będzie wątek, będzie więcej info. Auto wymaga drobnych poprawek. Się zrobi, się pokaże.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Skoro plastiki i przewody pod maską dają radę, to gruba guma też wytrzyma. CoLo, daj jakiś link na ten suchy stożek. Gdzie kupiłeś?
-
Dakar 2014
No to zaczynamy prawdziwy rajd...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Którego...? B5 będzie na sprzedaż, ale wymaga nieco pracy. Mam mało czasu, ale postaram się w tym miesiącu zajrzeć.