Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. To pojęcie raczej względne Wyrwałem zestaw (komplet z osłonami) z S4 na tył za 300zł Wszystko w dobrym stanie, maluje się
  2. http://www.sport.pl/F1/1,96297,7722278,Szczescie_Kubicy__Podczas_GP_Malezji_bedzie_padac.html :kox:
  3. Cytowanie takich... powiedzmy: informacji, nie ma sensu i to nie ze względu na fakt, że Kubica zyskał pozycję. Napisz proszę, co uważa planet-f1 o wjeżdżaniu w bok lub tył poprzedzającego bolidu...? [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 21:53_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/1,96297,7713843,F1__Zle_dokrecone_kolo_powodem_klopotow_Vettela.html
  4. Bałem się, że Roberta objedzie pod koniec Hamilton i Webber. Jednak decyzja o jechaniu do końca na jednych gumach była dobra Zatem Hamilton może też by wskoczył na podium
  5. Jakoś wszyscy jarający się tarczami EBC skrzętnie pomijają przebieg, po jakim nadają się na złom...
  6. Oni dużo głupot wygadują - trzeba mocno uważać na te ich komentarze Button wygrał absolutnie zasłużenie i teksty typu "szkoda" są zupełnie nie na miejscu. Dobrze, że ma ładną narzeczoną, bo bałem się, że Borowczyk zacznie się jarać matką Pietrova... Co do Pietrova - szkoda. Punkty były w zasięgu. To jest tor, to był wyścig, a nie jakaś procesja jaka będzie w Walencji, czy Szanghaju. Obym się mylił :gwizdanie:
  7. Kufa, ciężko mi się ogląda o tej godzinie... Tym bardziej, że nic ciekawego nie było. Znowu ten Sutil blisko
  8. http://www.f1.pl/Artykul.82+M5ae951d8f9c.0.html No, dziewczynki, zaraz zaczynamy
  9. Potwierdzam. Dosyć mocno ostatnio się zagłębiałem w ten temat i wychodzi na to, że do użytku codziennego się nie nadają.[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 06:41_________________________________________________Nawet jeśli ktoś jeździ jak wariat...
  10. [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 07:06_________________________________________________http://www.f1.pl/Artykul.82+M5958c827f50.0.html Nie starczyło im kasy na reklemę na cały sezon... :gwizdanie:
  11. Życie nie jest cudną bajką, nie jest też cudownym snem... Chociaż Senna żył jak we śnie. I chyba tak został zapamiętany.
  12. Prawdopodobnie...jak z piwem. Jeden uzna, że tak - a drugi, że nie Dwa dazy użyto tego słowa w tym mini artykule. Jakoś tak mam, że ufam tylko potwierdzonym informacjom, a plotek wręcz nie znoszę
  13. Ta wiadomość nie jest oficjalna i jak zwykle w WP - sieje zamęt. W Bahrajnie Renault potrzebowało większego docisku niż będzie potrzebny w Australii - z tego powodu nie ma nad czym rozpaczać. Będzie lepiej, co mówił sam Kubica jeszcze przed wyścigiem
  14. Dajcie już spokój z tym półgłówkiem - niech idzie głosić te swoje herezje na ulicy, niech objeżdża inne fury i cieszy się mocą po tym delikatnym chipie - a jak się oswoi to niech tjuner pierdolnie mu maxa - tak z 300KM Wtedy siwka objedzie na gazie za 2100zł :gwizdanie: Byle już tu nie wracał
  15. Nie macie wrażenia, że ten koleś nic tu nie wklei nawet jak się nauczy? Powiem więcej - zaśmieca wątek...
  16. Mam BRC - myślałem o brązowych Keihinach, ale cena - ponad 400oiro ;( No i reduktor - na forum LPG doradzają dać drugi (genius 1500mBar), podobno lepiej na dwóch niż jedna cegła - nie mogę dorwać kumatego warsztatu, który to ogarnie...
  17. Myślę, że ewidętnie coś Ci się popizgało i może masz Adr, 125KM...??? Nie doczytałem do końca wątku, ale wieczorkiem siądę i się pośmieję Jakie masz wtryskiwacze gazu, bo szukam czegoś dobrego na ~ 230KM
  18. Ostatnie zdanie w tym artykule to zupełna abstrakcja - wierutna bzdura. Nie zgadzam się z krytykującymi nowe przepisy Kierowcy naturalnie woleliby jeździć szybciej, ale spójrzmy z punktu widzenia kibica. Co było fajnego w tym, że kierowcy wyprzedzali się podczas obsługi w pit stopie? Popatrzmy, wyjedzie przed nim, czy za nim? Jest przed nim, brawo, super, fantastycznie, ależ on jest niesamowicie szybki...! I gdzie tu duch rywalizacji??? Ja preferuję walkę na torze, a nie jakieś wyliczanki i wróżenie z pustego baku. Zjechali wszyscy na jednym kółku? Dobra, jak ktoś chce kogoś wyprzedzić, to musi pokazać, że naprawdę jest szybszy i lepszy w bezpośredniej walce. Można, co widzieliśmy wczoraj. Akurat ten tor nie bardzo temu sprzyja, poczekajmy na kolejny wyścig Schumacher narzeka, bo Ross mu baardzo pomagał taktyką. Skończyło się, trzeba zacząć jeździć! http://www.f1.pl/Artykul.82+M5da282215cc.0.html
  19. Nareszcie mamy wyścigi na miarę swojej kategorii! Piszecie, że w studio pieprzą głupty - racja, dlatego włączam Polsat na chwilę przed wyścigiem. Niestety komentatorzy też mocno obniżyli loty i walą takie gafy że wszystko opada Dajcie Sokoła...! Nadal słychać tu głosy, że Renault to słabe itp. Piszący to zapominają (raczej świadomie), że nie bardzo były inne, lepsze możliwości Bolid jest szybki i szansa na drugą piątkę była. Taka jak u Vettela na zwycięstwo, ale co począć... O bzdurach, które pisze odzim lepiej nie wiedzieć - całe szczęście, że go ignoruję
  20. Eee, no co Wy z tą Walecją - zapomnieliście jak na wyścigu wieje tam nudą? Ładnie pewnie jest, ale co z tego - na procesję lepiej się wybrać do kościoła. Jest legendarne Silverstone (tam zawsze są emocje ), w Niemczech w tym sezonie też będzie gorąco :gwizdanie:, w Belgii też się dzieje...
  21. Nie nadaje się, bo za stary już jest... a stawiają na młodych, zdaje się
  22. Jesteś pewien, że byłby to pojedynek...?
  23. http://www.sport.pl/F1/1,96297,7609005,F1__Kubica__Do_Bahrajnu_nie_jedziemy_po_podium.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.